Nezvyklá romantická komedie o lásce a osudu přináší příběh mladého reklamního textaře (Joseph Gordon-Levitt), který až dosud zoufale a bezúspěšně hledal dívku svých snů… A teď to vypadá, že by jeho nová kolegyně Summer Finn (Zooey Deschanel) mohla být tou “pravou”. Ale 500 dní jejich nekonvenčního vztahu dokazuje (na přeskáčku), že cesta ke štěstí může být nepředvídatelná, nekontrolovatelná — a neskutečně zábavná! (Magic Box)

MUNRO

Tak trochu jako špioni a biják.On zamilovaný,ona tajemná a nečitelná.Ani špioni,ani 500 dní se Summer nedokáže držet v napětí po celou dobu stopáže.Nápad přeskakovat mezi pěti sty dny tam a zpět to není vůbec špatný,jenže je to pořád jakoby dokola to samé.A představitel hlavní role Joseph Gordon-Levitt charismatem také zrovna nesálá.. ()

milhouse86

Veľmi vtipný oddychový film, plný mnohých originálnych nápadov. Dejová línia zostrihaná nechronologický, ale pritom scény idú za sebou v tom správnom poradí, podľa aktuálnej nálady filmu. A Zooey - to sú asi najkrajšie oči Hollywoodu. ()

pierre9

Deschanel a Gordon-Levitt sú super a film ako taký je naozaj príjemný, vyzdvihol by som najmä vizuálnu stránku a soundtrack. Napriek tomu k väčšej spokojnosti mi tam ešte čosi chýba. ()

CrashONE

Na začátku filmu jsem se docela nudil a říkal si, že to nebude asi ta pravá komedie pro mě. Mýlil jsem se. Tohle je úplně jiná komedie, na které jsem zvyklý ale je to komedie k zamyšlení. Film, který po vlně typických, amerických komedií postaví zpátky na zem. Výborná hudba, výborné obsazení herců a hlavně, výborný děj tohoto filmu, který se mi zdál na začátku tak nudný. ()

Meggie3

Během celého filmu (až do poslední minuty) jsem žasla nad výtečně zpracovaným scénářem, který tuhle romantickou komedii zařadil mezi ty originální a kouzelné. Výběr herců dvou hlavních postav (Joseph Gordon-Levitt a Zooey Deschanel) mě taky zaujal a vůbec celý film je nápaditě zpracovaný a nejlepší je pointa na konci. ()

TeaMorrison

"Do you know what sucks?" Že tenhle film má v sobě tolik reality a pravdivosti, roztomilosti, poetičnosti, lásky, pochopení, smutku, dobrých hlášek a skvělých odkazů na hudbu (+ hudby, která byla ve filmu byla použita), až to bolí. ()

Katy19

Proč si nevzala jeho? Nechápu! Hodní kluci asi mají vždycky smůlu. Jinak kouzelně natočené a hlavní představitel je můj filmový favorit. ()

bmolko

Velmi osvěžující věc. Spíš místy odlehčené drama než-li komedie. Scénáristicky ne příliš originální (minimálně v jedné pasáži inspirace Amélií z Montmartru) o lidech,kteří se potkají v době, kdy každý hledá něco jiného. Ale způsobem zpracování velmi originální, citlivé, detailní. Jedním z největších kladů je výkon Josepha Gordona-Levitta, který svého v pravou lásku věřícího Toma zahrál tak oduševněle, že velmi často na sebe strhává veškerou pozornost (setkání se Summer v pětistý den od prvního setkání v "jejich" parku). Nezapomenutelné! ()

certiskon

Fuha, na mě docela hektické dějové skákání, ale myslím že hodně lidí si v tomto příběhu najde něco ze sebe... snad každej byl zamilovanej a mnozí ví, jaký jsou to muka, když někoho milujete a on si s vámi jen hraje... Zkrátka mnohdy je láska jako horská dráha...jednou jsi dole a jednou zas nahoře... Asi nejdůležitější je, si uvědomit jestli to trápení stojí za to, protože i když si myslíte, že vám bez toho druhýho bude špatně, nakonec zjistíte, že jste zbytečně ztráceli čas, protože za rohem na vás čeká opravdový život :o) ()

JackieBliz

Mám hrozně ráda Josepha Gordon-Levitta, který ve snímku exceloval. Zooey Deschanelová mi sice zprvu nezapadala do role, ale potom jsem si zvykla. Nádherná podívaná na sladěný pár - s ostatním je to horší. Dívala jsem se prvních dvacet minut a v hlavě se mi honili myšlenky "Paráda, to je super film! Lepší jak Amélie!" a potom - zbytek filmu jsem si říkala "Je to pěkný film, ale zlatá Amélie". Nechci to s Amélií srovnávat, vždyť na tom vlastně není skoro nic podobného - jen myšlenka natočil pěkný, lehce naivní film. Nepovedlo se, prostě to není ono. ()

kverula

Konečně zas jednou upřímný film ze života. Já to řikám pořád, všecho špatné je pro něco dobré a každý konec má začátek. I když to trochu zabolí. ()

Scaevola

Jistě originální včetně závěru a celkového zpracování, ale pořád jen další sladkobolná komedie, z které bolí zuby. Jednu hvězdičku si za sebe získala Z. Deschanel a to nejen pro své oči, ale bohužel i pro svůj náhled na svět (řečená mrcha). ()

lumpcz odpad!

Tak ted asi raním všechny intelektuály, ale musim se přiznat, že větší romantickou blbost jsem ješte snad neviděl. Nechápu kdo dávám filmům na csfd.cz ty žánrové přívlastky, v tomto případě že je to KOMEDIE, nebo tedy spíše, že to není vůbec komedie. Za celých 60 minut (pak jsem to nasraně vypnul) jsem se ani neusmál. Tento film je kolosální nuda. Takže žádné pozitivum tohoto filmu nevidím a i moje vzdělaná a narozdíl ode mě kultivovaná žena říkala, že tak slabý film dlouho neviděla. Takže jasnej odpad! Aktuální skóre tohoto filmu (80%) bude pro mě navždy otazníkem. :-( :-( :-( ODPAD!!! ()

sypanycaj

Skvělá volba herců - ta pro mě u tohoto filmu udělala moc. Oba byli velmi snadno uvěřitelní. Nevím, jestli bych film žánrově zařadila do kategorie romantických komedií, podle mě mu to lehce křivdí - je v něm víc. Obzvlášť se mi líbilo střídání dobrých a špatných období vztahu, kde bylo krásně vidět, jak moc v hodnocení druhého člověka dělá to, jak ho chceme vidět. ()

ondrach

Kvůli úžasně báječné a neuvěřitelně roztomilé Zooey Deschanel (co se divím, taková je vždycky) nemohu dát méně, než 3 hvězdy. Bohužel kvůli posledním minutám filmu, které mě osobně nezaujaly, byly nudné a nepřinesly nic skvělého nemohu dát ani více než 3 hvězdy, ač jsem se chtěl donutit dát 4. A co udělala? Vys***a se na mě.....doslova. --Doslova? --To né, to je nechutný. Jéžiš, co blbneš? ()

Veeria

Osud....Náhoda.... Vše se děje z nějakého důvodu....Potkáváme určité lidi, které máme potkat..... To vše najdete zde. Já osobně mám takové filmy ráda, tento kousek je navíc nevšední a originální, protože nám neservíruje příběh popořadě, ale přeskakuje ve dnech. Tudíž divák neustále přemýšlí....Děj a hlavně závěr prozrazovat nebudu =), ale myslím, že takový konec měl přijít, navzájem si hlavní postavy změnily život. Každý vztah Vás obohatí a nikdy nevíte, co prožijete, kam Vás život nasměruje.... Takže pokud si Vás tento film přitáhl - pusťte si jej! =) *Po druhém shlédnutí musím dát plný počet, to to čaro :) ()

Enzo555

Jedna hviezda je za Josepha, inak je pre mňa tento film zosobnením Antipatie. Zooey tentokrát hrá neskutočne zlú osobu, možno preto je pre mnoho diváčiek tento film kultovou srdcovkou ;) Celkovo bolo na tomto filme máločo zaujímavé ()

Texxa

Vždycky, když si na 500 days of Summer vzpomenu, přistihnu se, jak se usmívám. Tímto je myslím řečeno vše :) ()

Hraná Sněhurka našla režiséra

28.07.2015

500 dní se Spider-Manem

500 dní se Spider-Manem

22.01.2010

Studio Sony/Columbia to bere hopem. Je to pár dní, co se z pavučiny vysvobodil Sam Raimi, a už v ní uvázl Marc Webb. Ten po dlouhé a plodné kariéře tvůrce hudebních videoklipů loni celovečerně… (více)