Reklama

Reklama

Jack Hunter: Nebeská hvězda

(TV film)
  • USA Jack Hunter and the Star of Heaven (více)

Obsahy(1)

Dobrodruh Jack Hunter se dozvěděl, že nebeská hvězda by mohla být ukryta v Turecku. Vydává se tedy do horského kláštera, v patách mu ale je prohnaný Litman, který se o poklad také zajímá. Osud celé výpravy visí na vlásku. Litman se ve svém honu nezastaví před ničím - ani před vraždou! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Recenze (32)

Torgal 

všechny recenze uživatele

Po predchádzajúcej skúsenosti s Jackom Hunterom som nastavil latku očakávania na príslušne nízku úroveň a väčšinu času som dostával čo som očakával. A teda televíznu verziu Indiho so všetkým čo k tomu patrí (za vlasy pritiahnutý scenár, nízkorozpočtové triky...). Na imbecilného Tárika som si už zvykol a tak som si naivne myslel, že by som mohol tentokrát dať benevolentné 2*. To čo sa dialo v poslednej polhodine ma ale vrátilo späť na zem - triky vyslovene hnusné a hlavne zdravý rozum odišiel do teplých krajín (jeden príklad za všetky - zlosyn je postrelený do nohy, chvíľu nemôže chodiť, ale pár sekúnd na to už veselo behá a kope do Jacka Huntera). Toto proste nie. 2+/10 ()

Acrobat odpad!

všechny recenze uživatele

No tak teraz už dosť. Stojím si za tým, že taktiež neprevratné komenty k 1 a 2 platia aj po tretikrát. Sergej!!!! Kamarát môj. Teba o záchranu nikto neprosil, teda aspoň nie tu vo východnom bloku sovietov. Ale už keď Cumingham chce stoj čo stoj presadiť porušenie copyrightu aj toho z 1989, nemá na výber. My máme, to je tá sloboda, že okúsili sme ovocie, ktoré vôbec nechutilo, ale už ho vôbec nemusíme jesť. "Bola raz malá malá hviedzička, zjedla ju mliečna, mliečna cestička...." ()

Reklama

KarKulA 

všechny recenze uživatele

Při pohledu na něco takového si vždycky kladu otázku, kde se bere vůle něco takového tvořit. U Jacka Huntera ale vůle zjevně nechybí a tak autoři práskají jeden filmový zážitek za druhým. Po předchozím díle, na který jsem širou náhodou narazila jednoho večera v televizi a ze kterého jsem byla natolik paralyzovaná že jsem ho prostě musela dokoukat, už jsem tudletu "hunterovku" vnímala lépe, takže dávám 1*, ale je to vo fous (v podstatě nemohu najít nic, v čem by to oproti tomu minulému dílu "zaostávalo" - jen ta opakovaná hrůza už asi není takovou hrůzou - což jen potvrzuje, že zvyknout se dá skutečně na všechno). ..... ()

Chlo0opek 

všechny recenze uživatele

Tak při tomto snimku mě napadá jedno slovo: Trapné. Rádoby vtipný přítel Tariq trapný, šéfka NSA extrémně trapná, závěrečná scéna i se zatměním slunce trapná... Jack je necharismatický, herecké výstupy špatné.. Indiana Jones by asi zaplakal:( Jediná opravdu vtipná scéna, kdy na závěr přichází Tariqova přítelkyně byl dobrý nápad, ale ani ta se s načasováním jejího příchodu po kameramanské stránce nepovedla.. Slabší 2*. ()

Ceberus 

všechny recenze uživatele

Stejně jako první a druhý díl, i tenhle je ukázkovým případem filmu za dvě hvězdy - není to nic, co by mě znechucovalo nebo uráželo, ale taky to není nic, co bych toužil vidět znovu. Vizuální efekty opět na úrovni nějakého středoškolského projektu z devadesátek (zvlášť lávový závěr se blížil odpadu). A romantická linka napříč trilogií byla podobně naivní. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (1)

  • Když se Jack (Ivan Sergei) vrhne na Litmana (Thure Riefenstein), dá mu dvě rány pěstí a nakonec napřáhne levačkou, přesto však v dalším záběru udeří pravačkou. (JackBurda)

Reklama

Reklama