Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (Cinemart)

Lyx

Taký vtipnejší, lepší a zaujímavejší Wolverine. Konečne Marvelovka, ktorá má šmrnc a neberie sa tak seriózne. Môžem s kľudom povedať, že tento superhrdinský film ma neskutočne bavil a zaujal (a to ja nejaký veľký fanúšik superhrdinov nie som). Skvelé boli nie len neskutočné hlášky Deadpoola, ale aj hudba, ktorá sa tam objaví. Dej jednoduchý, no o to zábavnejší. Miestami mi to síce prišlo až prehnané alebo naopak menej záživné, ale v konečnom výsledku je to film, ktorý by som si dokázal pozrieť niekoľkokrát a stále by ma bavil. Moje hodnotenie: 80% ()

hull

To bylo tak vtipný, že tomu ještě chyběl umělý smích a potlesk z přehrávače a ten film by si vystačil s tou malou ručičkou sám. Bylo to nekonečně dlouhý a nejlepší byl ten poslední hodně scénický pohled, protože to byl konec. - Nebyl to konec, pak tam ještě chodil po titulcích v županu jako Macháček s tím kafem, který propagoval. ()

horor2

Ahoj kluku, potěšil jsi mě a já Tě taky potěším, protože Ti děkuji za skvělou krvavou jízdu a Tvůj suchý trapný černý humor, který miluju :-) Producenti jsou prý podle něj kokoti a scénáristé praví hrdinové! :-D To je moc :-) ()

helrohir

Deadpool je svieži závan na poli komiksových filmov. Film si získava pozornosť už svojimi úvodnými titulkami a drží si ju prakticky po celú stopáž. Takmer všetko tu funguje na 100 %, či už osobitý humor a skvelé hlášky, efektná a krvavá akcia, podporená kvalitným strihom a hudobným podmazom, a aj herecké osadenstvo spĺňa svoj účel. Po chvíli si človek síce uvedomí, že dej prostredníctvom retrospektív len skáče medzi dvoma dejovými osami, ale svojím spôsobom je to originálnejšie než typicky komiksové "mentorské budovanie hrdinu z nuly". Dokonca aj stopáž je tak akurátna a zbytočne film nenaťahuje. Takéto drsnejšie a odľahčenejšie komixovky ma proste bavia, ale netvrdím, že si nedokážem užiť aj vážne sa tváriace zachraňovanie sveta ála Avengers. 90%. ()

Nathaniell

Tento film je věnován všem gayům s pocity méněcennosti. Též poskytuje úchvatný návod: Pokud vypadáte jako prdel, najděte si někoho, kdo je opačného pohlaví, ať vám všichni věří, že jste "normální", nechte se přešít na avokádo, který š..kalo s avokádem, sypte hlášky i když to nedává smysl a nepokrytě mluvte o tom, jak milujete kouření a anál kapitána Homokokota. To je tak nějak Detpůůůl. Ne tak odvázanej, jak tvrdí, ne tak ujetej, jak tvrdí. Pořád je to jenom Mrvel. A ten neumí snad nic odvázanýho. ()

MarvelLover

Deadpool je prostě ukecaná hláškující držka. Na tomhle filmu se tvůrci vážně vyřádili a proto si ho určitě oblíbí úplně každý. Tenhle film se hodí do každého počasí a není na škodu si ho pustit, jen tak do pozadí třeba při práci. ()

mrclTV

Miestami veľmi prízemná, pubertálna a silená zábava, ale nájde sa dosť skutočne vtipných pasáží, vďaka ktorým vám tento nekonvečný hrdina vyčarí úsmev na tvári v slušných objemoch. "Love is blind Wade!" "No, you are blind!" - niektoré hlášky stoja za zapamätanie. "Fake laugh hiding real pain." - toto a ďalšie tepať a tepať.... PS: Navyše si tvorcovia aj Reynolds samotný vedia poriadne vystreliť aj zo seba samých, a to sa často nevidí. ()

Pete

Nemám rád komiksy, tak nejsem prostě zrovna ten, který by tohle docenil. Deadpoola jsem si dal i proto, že zbytek filmů z x-men série znám. Myslel jsem, že to tentokrát půjde - vypnout, a nic neřešit, ale je to opět strašná blbost. Dále ještě taky nesnáším frajírky, kteří se za každou cenu snaží být každou větou vtipní. Podaří se to tak se štěstím v jednom případě z deseti, jinak je výsledkem trapas. Proto jsou i necelé dvě hodiny s Reynoldsem skoro utrpení. Chápu, že natočit dobrou komedii je setsakra těžké - a třeba boření čtvrté zdi tady docela funguje. Jenže celé to chtělo být dospělé, ale je to tolik pubertálně dětinské.. "Jdeme za Profesorem X." - "Za McAvoyem nebo Stewartem? Nějak jsem se v tom ztratil." A málem bych zapomněl - je tam krom vtípků taky nějaký příběh? Tak ten generický výplod nestojí už vůbec za řeč, bohužel. ()

Petule3

Skvělé hlášky, některé scénky jsou fakt vyšperkované k dokonalosti, ale vcelku je to prostě pytlovina. Nezajímavej příběh, nedovysvětlené věci nebo příběhy k některým postavám. Deadpool jakožto hrdina je velmi originální, ale na dobrej film jenom to nestačí. ()

murkl

Asi nejsem cílovým publikem a Deadpool mě úplně minul. Humor, který měl být největším plusem filmu, byl pro mě největším negativem. Klasické marvelovské vtipy na jedno použití. Příjemně překvapil T. J. Miller. Hraje tu samou postavu, kterou hraje ve všech ostatních filmech a byl tu pro mě ozdobou jinak velice nevtipného filmu. ()

Hovadin

Reynolds jako Deadpool? To už tady bylo a byl to propadák....Stejně jsem si to ale pustil ... a? WOW! Přesně ten humor, který já můžu. Pro někoho kdo sleduje Marvel i DC je to naprosto nabité narážkami a vtipy. ()

Tominni

Takové malé zjevení v marvelovských filmech. Svěží, rychlý, drzý film, kde se hlavní hrdina tak vlastně k hrdinům s nadpřirozenými schopnostmi přidat moc nechce. Hrdina, který je extra upovídaný a řada hlášek je velmi dobrých. To vše ještě prolíná pěkná romantická nit, takže je se na co koukat ()

PlysovyMacko

Vypeckovane akcne scény, kopec humoru a násilia. Ale v scénach, kde sa mame o Wadea báť alebo s ním súcitiť ma film vôbec nebavil. ()

Honzimir67

4/10 - Deadpoola jsem si jaksi neoblíbil. Obecně si myslím, že "novější" MARVELovky ztrácí na hodnotě (ale to je názor někoho, kdo MARVEL normálně nesleduje a má oblíbených jen pár kousků). Film měl zajímavé hlášky, které byly vtipné, což je odlišnost u tohoto filmu od ostatních, ale některé mi přišly být až trapné. Avšak hlášky nehlášky, pro mě je nejpodstatnější děj, který mě v tomto případě nenadchnul a nepřekvapil - zdá se mi, že se klade spíše důraz na akce, které se až přehnaně opakují (přestože akce ve filmech mi sama o sobě nevadí). Chápu, že tento názor je spíše o vkusu diváka, někteří si totiž tento film mohou zamilovat, a s tím já nemám žádný problém, i tak pro mě tento výtvor nijak nevyčnívá. ()

Stifmeister

///   Tak tohle si opět pustit je radost. Jeden z nejlepších komiksových filmů posledních let. Úžasný humor, parádní repliky, skvělý Ryan Reynolds, vtipný příběh a zápletka – to vše krásně ladí a vytváří komedii, kterou si člověk rád pouští dokola a dokola. Něco takového jsme potřebovali. Něco, co jsme dosud ve světě komiksových filmů neměli. A musím říci, že nám to Marvel konečně přinesl. S rezervou na druhý díl a nové pokračování dávám solidních |8/10|. ()

Veskoslav

Jestliže je nějaký hrdina, což on skutečně je, nazývat ho antihrdinou je padoušské a zlé, legendární, co se týče hlášek a stylu vyprávění v komiksovém pekle Marvelu, tak je to právě Deadpool. Jeden z mála komiksů, které jsem přečetl od počátku zrození tohoto bastarda. A film? Povedl se na jedničku. Je to i dáno tím, že hlavní protagonista se nenechal odradit od tvorby a neustoupil ani studiu, které chtělo snížit raiting kvůli tomu, aby to mohly sledovat obtloustlé dětičky, které jsou zvyklé na hodné hrdiny. Na to rovnou zapomeňte. Pokud nemáte rádi černý humor. Rovnou zapomeňte. Pokud máte rádi hrdiny typu Superman a spol., rovnou zapomeňte. Dostanete zde pěkný nářez krvavého, černého humoru, kdy Reynolds není herec, on je prostě Deadpool. Zapomeňte, že hrál v braku Green Lantern, toto je jeho role. Rozhodně doporučuji. A Ivče P (ixie), rádoby recenzentce doporučuji, aby si svou vaginu vzala a šla se projít se Spáčilkou. Tohle není film pro ni. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě