Terminator Genisys

• USA Terminator Genisys (více)

Budoucnost je temná. Soudný den v devadesátých letech minulého století zlikvidoval polovinu lidstva a ti, kdo přežili, se od té doby snaží marně vzdorovat počítačovému systému Skynet. Nejsilnější hnutí odporu se zformovalo kolem Johna Connora (Jason Clarke), jenž pro Skynet představuje největší hrozbu. Problém má vyřešit Terminátor, stroj na zabíjení s lidskými rysy (Arnold Schwarzenegger), kterého Skynet vyšle do minulosti, aby zabil Connorovu matku Sáru (Emilia Clarke) dřív, než svého syna stihne počít. Jenže i lidští rebelové mají přístupu ke stroji času a za Sárou pošlou vojáka Kylea Reese (Jai Courtney), aby ji pro změnu chránil před Terminátorem. Až do tohoto okamžiku se výše uvedený popis shoduje s dějem prvního dílu. Návratem do roku 1984 však dochází k zásadnímu bodu obratu. Kyle Reese zjišťuje, že Sára není bezbranná a vyděšená servírka, ale pořádná ranařka, kterou žádný Terminátor nemůže vyděsit, zvlášť když jí jeden takový stroj už pár let dělá společníka a ochránce. Jenže tahle zdánlivá výhoda může být k ničemu, protože Skynet má „prsty" všude a rozhodně chce zabránit tomu, aby tahle nesourodá trojice namalovala lidstvu růžovou budoucnost. (Cinemart)

Diskuze

gegina31

Přemýšlel jsem jestli Cinestár za 210kc... z hromadou prasat který se nejspíš chodí do Kina nažrat.

Nebo běžné Kino za 140kč (mimochodem parádní 3D, velmy povedené a vykreslené") kde jsem byl asi před 10 lety.

Takže možná to bylo jen výběrem a špatným úsutkem těch co raději dají o 60kc víc za rozmazané 3D a ctí že se můžou rozvalit po něčem co už někdo předtím měl v puse. CINESTÁR UŽ NIKDY. :)

gegina31 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Nenakopal, ale to ty nemůžeš chápat :) My si náhodou se Sawkem náramě rozumíme, i když máme mnoho rozdílných názorů na filmy:)

Ouwen

Nemyslím si že řekla že je na hovno... alůe rád bych věděl aspon od jednoho z vás?

Proč není? Proč je T1 nejlepší Terminátor.. nebo 2T.

Proč né T:G když je to vlastně to "samé" akorát v jiném moderním hávu.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Ouwen (hodnocení, recenze)

Prometheus69

spíš pokud by dle slečny byla jednička na hovno, tak jí tolik lidi nemilují a tvůrci se na ní zbytečně neohlíží. teda, třeba jsou idioti i tvůrci, to by byl idiotský film, pokud to beru dle jejího myšlení

na příspěvěk reagoval Prometheus69, gegina31

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ne, Terminator nebyl hroznej, ani náhodou. Řadit Salvation nebo dokonce tohle nad jedničku nebo dvojku, to je hrozné.

gegina31

Ano, byl hodně nískorozpočtový, ale vzhledem na tu dobu... není divu že T2 způsobyla takový BUM u diváků. :)

Hodně se mi líbylo  že v Genysis se jim podařilo vměstnat oba dva filmy do asi +ř minut záběrů. :D

Takže pokut tu někdo horoucně tvrdí že T:G nemá na T1 a T2... pak nikdy asi ty filmy neviděl. :)

na příspěvěk reagoval Gladiator15, Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Prometheus69

ale ano - bude vždy hnědé (i když po zeleném semtexu je zelené) ale prostě nemůžu o tom říct že je to názor. je to píčovina. to je jak bys řekl, že modrá barva je dle tebe červená a to je píčovina, to není názor. :)))))))))))))))

Ouwen

Tak máš asi zelený zákal... :D

Nejde o to co ty si myslíš, ale to co z toho svím názorem děláš jak moc to záměrně schazuješ... nebo naopak nadhodnocuješ. :)

Hovno bude vždycky hnědé... i když řekneš že je zelené.  ;)

gegina31 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Zlatíčko to mluvíš o mně? :D T1 byl hrozný. A nemyslím si, že to bylo tou dobou kdy to bylo natočený. Ve stejném roce byly natočeny jiné akční filmy, které nebyly tak tragické.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Prometheus69

Miguel Sapochnik opouští Rod draka