Wonder Woman

• USA Wonder Woman (více)

Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na jejich pobřeží havaroval americký pilot a vyprávěl jim o masivním konfliktu zuřícím v okolním světě. Diana opouští bezpečí domova s přesvědčením, že dokáže hrozbu zastavit. Diana bojuje po boku mužů ve válce, která má ukončit všechny konflikty, a objevuje plný potenciál svých schopností... a svůj skutečný úděl. (Freeman Ent.)

Diskuze

Yoshitsune

Tak jestli ten dobře chápu, je to jakási bytost, která má neomezenou schopnost růst, ale ten článek podstatu mojí otázky stejně nezodpověděl. Jsem proto blboň?

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Dragovit

Tak pokud nemluvíme o druhé dimenzi, oživování je tady celkem logické. Tento svět totiž respektuje existenci řecké mytologie a tam se monstra z Tartaru vracela. Zabiješ Medúzu a dříve nebo později se zase někde v hlubinách zformuje a časem doleze na Zemi zpátky. Jen ta doba by byla ovlivněna tím, jak moc by to monstrum zmasakrovali - jestli by mu setli jen hlavu a nebo ho rozfašírovali jako Krona na tisíc malých :)

na příspěvěk reagoval Dragovit, mm13

Yoshitsune

Tak mě napadlo, jestli v případě Doomsdaye si už tvůrci nepohrávají s pojmem božství. Ono totiž, pokud Doomsday je nesmrtelný, respektive znovu se oživuje přes zjebané dimenze, pak je záhodno si položit otázku, jestli se tedy spíš nejedná o boha. Pak už je jen krůček k tomu, aby se lidstvo k Doomsdayovi modlilo a stavělo mu chrámy. To jen taková úvaha. :))

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Nevka

Yoshitsune

Co mi vadí, v podstatě nic, ty protivná čivavo, vcelku je mi to úplně ukradený, to jen jsem si musel povinně povzdychnout nad těma kokotinama o dimenzích, paralelních vesmírech, cestování v čase apod., prostě nad sračkama, které tvůrcům dávají v podstatě neomezené možnosti jak pojebávat souvislý děj. V jednu chvíli mám pocit, že tomu dokonale rozumím, a pak někdo na mě vytáhne tyhle exkrementy.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

woodsman

to víš že se vrátí a zase silnější a nasranější, takže doufám že proti němu bude stát co nejvíc hrdinů, čím se sníží úmrtnost hrdinů a pošlou ho někam do jiné dimenze

na příspěvěk reagoval woodsman, Dragovit

woodsman (hodnocení, recenze)

Venum

oni ho stale zabijali a ozivovali a stale bol silnejsi a silnejsi ale nesmrtelny isto neni co viem tak v komiksoch porazil cely green lentern zbor. V BvS si ale mislim ze este nemal celkom vyvinutu formu cize este ma potencial

Venum (hodnocení, recenze)

woodsman

Neni nahodou doomsday nesmrtelny? Jen "zemre" na nejakou dobu pak ozivne a to co zapricinilo jeho smrt uz ho znovu zabit nemuze.

na příspěvěk reagoval woodsman

Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

Achjo, díky vám nepřestane, protože na něj furt reagujete. Serte na něj na krypla a on sám zmizí.

na příspěvěk reagoval Venum

Venum (hodnocení, recenze)

ten s prominutim cu*** psychor mi dost pije krev hodnoti vsechny filmy od marvelu / dc negativne a je dost neobjektivni coje to za stupidni hodnoceni na zaklade toho ze gal gadot ma kozy? a ze a-mazos nebo co znamena bez poprsi? geez je to film , jestli mas cestu do prahe tak se nekdy stav rad ti ukazu taky nejaky a-mazos

na příspěvěk reagoval Nevka

Dragovit (hodnocení, recenze)

Jinak já zcela jistě v porovnání s Psychorem nebudu u Wonder Woman tolik přísný jako jsme byli v případě kryploidní buzny Logana. Gal Gadotka je moc šikovná holčina, talentovaná a pěkňoučká, na kterou libě spočine oko mé, a to já dokáži ocenit. :)

na příspěvěk reagoval Sweat55

DC oznámilo velké plány

DC oznámilo velké plány

31.01.2023

James Gunn již před koncem roku sliboval, že v lednu oznámí první projekty ve svém chystaném rebootu DC univerza, na kterém se podílí coby nový šéf DC Studios ještě spolu s producentem Peterem… (více)

Superman se nevrací

Superman se nevrací

15.12.2022

Jak již jsme avizovali v jedné starší zprávě, velký restart u DC probíhá ať už se to fanouškům líbí, nebo ne. Poté, co se tento týden k situaci vyjádřila režisérka Patty Jenkins, která fanouškům… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

16.04.2022

Studio Warner Bros. a společnost DC Entertainment čekají v následujících měsících drastické změny. Má to za následek fúze konglomerátu Discovery právě s Warnery, kteří nad sebou tak nyní mají nového… (více)