jenspifa

Desert roadmovie s němým maxem, který má 3/4 filmu výraz alla "Sakra kde to Jsem??" Tohle se panu Millerovi moc nevyvedlo. 3* jen za skvělý výkon Charlize Theron. 40% ()

(fun)tomas

Max blúdi spustnutým svetom celkom sám a jeho málovravnosť má výpovednejšiu hodnotu ako tisíce slov. Z občasných flashbackov poznávame, že o niekoho vo svojom živote prišiel a už veľmi nemá pre koho žiť. Uteká pred sebou samým, pred ozbrojenými skupinami i pred skupinou žien, ktorým by mohol pomôcť. Prirodzene im aj začne pomáhať, a tým sa snaží odčiniť hriechy minulosti. Okrem Maxa spoznávame mnoho postáv, ktorých pohnútky v postapokalyptickom svete sú rôzne. Scenár nejde príliš do hĺbky, no pri bombastických auto – naháňačkách a opulentných výbuchoch to vôbec neprekáža. Nenudil som sa ani chvílu. ()

jeskynka

Po vizuální stránce zajímavé a nápadité, ale jinak vše ostatní odpad. Hlavní hrdina byl vlastně většinou naprosto nezajímavý a v pozadí (M. Gibson měl aspoň charisma). Hudbu si nevybavuju, příběh naprostá nula. ()

TommyLee

Dvě hodiny čumět na to, jak jede kamion pouští a je pronásledován dalšími kamiony, k tomu ještě na závěr bojující sedmdesátileté babky, které mění plenky při natáčení, ne to opravdu člověk nechce vidět. Akční scény jedna velká nuda, až na pár světlých okamžiků (za ně jedna hvězda), a to je prostě hodně hodně málo. ()

DannyBurino

THE BEST MAD MAX EVER. Oni natočili skvělý film s Mad Maxem? To fakt čumím. Skvělá akce, nic směšného atd. Prostě skvělý film. Ale smrt záporáka mně ani trochu neuspokojila, Max se mi tam zdál jako vedlejší postava a ty jeho vidiny, doted netuším co byly zač. Jinak super film než ty staré filmy ( Mad max 1- průměr, Mad max 2- sračka/quilty pleasure a Mad max 3- nadprůměr ). ()

Rollo_Tomasi

Úvod, akce, pauza na náznak děje, akce, pauza na náznak děje, akce, pauza na náznak děje, krátké intermezzo se záporákem, akce, delší pauza (protože se hrdina konečně musí stát klaďasem, akce, pauza na náznak děje, akce, pauza na náznak děje, hlavní záporák je mrtev, happy end. Kde je ale, KURVADRÁT, nějaký pořádný děj? ()

BStone

Akčňáky tohoto typu zrovna nevyhledávám a nedokoukal jsem ani žádný z předchozích filmů série. Ale musím uznat, že tohle mě bavilo. Natočeno je to strhujícím způsobem, s obrovským nasazením a energií. Takže 70% ()

SpeckMcBig

Vynikající!! akční Titán valící se neskutečnou silou a rychlostí...George Miller ukázal že má na svůj věk stále dost síly a to že nám má stále co ukázat..i Michael Bay musel tiše zírat...neuvěřitelné zjevení a doufejme že i předzvěst lepších časů...že producenti nechají prostor pro více takovýchto tvůrčích vizí....osobní hodnocení: jednoznačně nejlepší film roku 2015 !! ()

Grizzlac

Ohromující vizuál a kaskaderské kousky. Jinak ale nepochopím jak může milovníkům filmu stačit pouze to, aby to bylo barevné, hlasité a hodně se to hýbalo. V lepším případe dokonce zrychleně. Za mě obscénně přeceněná sračka roku /ne pardon - dekády/ a na truc zvedám hodnocení všem filmům v tomto roce o jednu hvězdu nahoru!!! ()

dubacek

Toto je opravdu zběsilé od začátku do konce. Akce střídá akci. Možná bych vytknul, že nemá Hardy tolik prostoru. ()

wilks

A jitra jsou zde tichá s hapýýýjendem a parádní vizuální podívaná pro všechny vééééosmičkové úchyláky v jednom, co víc si přát!!! **** a půl * ()

Gabis

Tak tohle je pro mě jedna velká neznámá, asi jsem nějak nepochopila pointu filmu. Dokoukala jsem to jenom kvůli Tomu Hardymu. Hlavní šéf - brůtálně nechutnej týpek loví svoje "kurvičky" bílí chlapíci co si stříkaj do pusy stříbrnej sprej, frajer bez očí na velkém pódiu hrajíc na kytaru, nějaký mutanti houpající se na "pražském kyvadle" starý babky co jezdí na motorkách, Charlize Theron bez ruky, špinavý skoro lidi co žebraj o vodu... No já osobně nechápu nominaci na Oscara. Tenhle žánr není nic pro mě!! ()

knoxwile100

Je opravdu škoda, že to není natočeno podle nějakého smysluplného scénáře. Věřím, že si dvě hodiny plné akce svou cílovou skupinu bezproblému najdou, ale mě tam prostě chybí pořádný děj. Klidně bych přežil nějakou o 20-30 minut delší verzi filmu, kde by byly zasazeny nějaké smysluplné dialogy a upravený scénář, které by film pozvedl z té primitivnosti. Jinak technické zpracování je opravdu špičkové, bez servítek to trumfuje můj oblíbený Death Race. Železo se tam šrotuje ve velkém. Kdo má rád filmy, o kaminonech s pěti tisíci koňmi, po kterém skáčou čtyři těhotné modelky co ničí všechny stroje okolo, bude nadmíru spokojen. 65% ()

vladi3

clovek musi byt riadny magor, aby tomuto dal 5*.... nehovorim, ze to nebolo natocene zaujimavym stylom, ale to bolo asi vsetko.... technicka stranka bola skvela, ale pribeh tazko krival, vlastne tam ziadny pribeh ani nebol... aspon ze tam hardy vyzeral tak dobre ako vyzeral, lebo inak by som to vypla po piatich minutach... ()

dynamyt1

Vůbec netuším kde začít, proto krátce.. šílenej Max nebyl šílenější... - - rozhodně nejlepší film roku 2015 ! ()

kralikgamer

Od zhlédnutí traileru jsem se na film velmi těšil. Čekal jsem dechberoucí scény a celkově velmi zajímavou podívanou. Bohužel opak je pravdou. Nemohu vytknout ani jednu věc ohledně prostředí, kostýmů a aut, ovšem co se týče scén, kde bylo použito "zrychlení".. nebo celkově divných scén hlavně kvuli kameře..to už mě docela odradilo.. To je asi vše co jsem chtěl napsat.. Film bych ohodnotil tak na 65%... něco mezi 3-4 hvězdičkami, nebylo to až tak strašně, že by mě to nebavilo nebo bych to musel vypnout takže dávám 4 hvězdičky s odřenýma ušima. ()

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

21.05.2024

Vyjma hokejových komentátorů jsou v těchto dnech nejzaměstnanějšími pracovníky v celé Evropě nejspíš ti šťastlivci, kteří v Cannes drží stopky a měří, jak dlouho po skončení filmu trvají které ovace… (více)

Další Šílený Max je v přípravách

Další Šílený Max je v přípravách

02.05.2024

Již za pár týdnů nás v kinech čeká návrat do dynamického světa stvořeného vizionářem Georgem Millerem (Šílený Max). Furiosa: Sága Šíleného Maxe dorazí na plátna 23.5., tedy celých devět let poté, co… (více)

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi