Lesní duch

Mia je mladá dívka, jejíž život je prostoupený zklamáním a závislostmi, požádá svého bratra Davida, jeho přítelkyni Natalie a přátele z dětských let Olivii a Erika, aby se společně s ní vydali do rodinné chaty v lesích, kde by jí pomohli vypořádat se s démony závislosti jednou provždy. Jakmile tam společně dorazí, Mia obřadně zničí své zásoby drog a přísahá před svými přáteli, že už na ně nikdy v životě ani nesáhne. V opuštěné chatě s překvapením zjistí, že se do ní kdosi vloupal. Sklep byl proměněn v bizarní oltář, obklopený desítkami mumifikovaných zvířat. Erika fascinuje prastará kniha, kterou tam objeví. V touze po odhalení jejích tajemství z ní nahlas předčítá, aniž by tušil, jaké následky bude jeho čin mít. Jak se zhoršují Miiny abstinenční příznaky, přestává se ovládat a pokusí se uprchnout, ale je zastavena děsivým viděním. V chatě se začíná chovat tak násilně, že jsou přátelé nuceni ji spoutat. Venku zuří nebezpečná bouře a lidé v chatě se zvolna začínají obracet jeden proti druhému. Jak stoupá brutalita útoků, je David postaven před nepředstavitelné rozhodnutí. (oficiální text distributora)

Diskuze

S.U.E.S.

S.U.E.S. (hodnocení, recenze)

Já mám spíš po traileru guláš, kdo teda z té party nahradí Ashe.

prokda

prokda (hodnocení, recenze)

S.U.E.S.: jj, máš pravdu ..ruku si řeže skoro až u ramena, to nebude místo pro motorovku.. :D

Shakaar

Shakaar (hodnocení, recenze)

no trailer má trochu nádech starého Evil Death :D...te krve tam bylo hodně :D, motorovka taky...a brokovnice myslím že taky byla :D

S.U.E.S.

S.U.E.S. (hodnocení, recenze)

Mám pocit že ruku si neřeže Mia ale Natalie. Miu myslím chytl strom :D

Habansz

Habansz (hodnocení, recenze)

Original je original, to je jasny, ale cim vis gore, tim vic adidas :D tesing

Deratizer

Deratizer (hodnocení, recenze)

Muze to byt dobry i s tou hereckou, ona na to ma vizaz v obliceji. Ale zalezi, jak se to natoci, jaka bude atmosfera, proste vsechno, o tom to je. Je to hlavne na reziserovi jak to pojme a zda natoci kvalitni filmovej horor kterej posadi divaky na prdel nebo lacinou moderni sracku, jak to byva bezne dnes s neherci, kteri si vyjedou na chatu,dementne se chovaji a nikdo z nich nema charisma. Verim ze to je vse o peclivosti, kdyz se to dobre natoci, tak i bez Bruca divaky proste film muze naprosto dostat..

StrYke

StrYke (hodnocení, recenze)

Já si nedokážu představit jak tento remake bude ve finále vypadat.. Nebo alespoň ne tak, aby se mi líbil. Ale žádné předsudky nemám, vlastně o tom zatím nemám udělanej žádnej obrázek, a trailer mi přišel celkem o ničem

Pe7er

Pe7er (hodnocení, recenze)

Niektorí sú tu očividne mimo alebo nevideli Evil Dead, ktorý bol naozaj horor ,až v dvojke,ktorá bola vlastne remakom sa z toho stala taká sranda.

Shakaar

Shakaar (hodnocení, recenze)

Ramirez85: já myslím že na Campbella as nikdo nemá, ale když už remak, tak aspoň je tam chlap...navíc, už jenom koncept je trochu hodně chabý.../bývalá závislačka na drogách jede na odvykačku/...no posuď, kdo tohle mohl vymyslet...to tam tu partu mohli nechat, že jede chlastat, ostatně proč se na chaty taky jede :D

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Bloody13: No když myslíš :) A ne, určitě se na to nepodívám, to si radši po stoprvé zvopáknu Raimiho trilogii. Ale neboj, odpad! tomu nezapomenu dát :D (Jedinej plus je to, že za produkcí stojí i Bruce, ale ani to mě nepřesvědčí o opaku, že je tohle naprosto zbytečnej remake- ostatně jako skoro všechny remaky...).

prokda: Ash Bruce Campbella je jedna z nejikoničtějších postav hororových filmů a i proto chápu, že tam dali (najistotu) raději ženskou. No nic proti ženským hrdinkám, ale tady to prostě (podle mě) fungovat moc nebude. No uvidíme, ehm- tedy uvidíte :)

prokda

prokda (hodnocení, recenze)

Bloody13: Souhlas :) navíc, Bruce Campbella nemá nikdo nahrazovat, proto přece tam daly ženskou :)

Bloody13 (hodnocení, recenze)

Ramirez85: a jé, už to vidim... všichni na to samozřejmě budou házet kdejakou špínu a synonyma ke slovu sračka, přičemž se na to stejně, i z blbý zvědavosti, podívaj... a hle, když to tolik nesrovnám s originálem, on je to vlastně dost slušnej horor, ale jelikož si budu stát tvrdohlavě za svym, nedám tomu víc jak tři hvězdy ani omylem, přece se neztrapnim, že jo... Takže ne, Campbella jistě nikdo nenahradí, ale film neodsoudim dřív, než ho uvidim :)

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Bloody13: Vždyť to bude jenom přisírka, co se chce zviditelnit na klasickým ED... Kdyby se to aspoň nejmenovalo Evil Dead, tak možná, ale takhle... Daší z mnoha zbytečných remaků. Copak může někdo nahradit Bruce Campbella?! :)

Bloody13 (hodnocení, recenze)

Ramirez85: proč srandu? Trailer je hodně dobrej, samozřejmě film na tom už bude asi hůř. Každopádně mě to navnadilo, a to i přesto, že film mě zpočátku vůbec nezajímal a původní ED je moje srdeční záležitost

Zuzyzss

Zuzyzss (hodnocení, recenze)

že bude hlavní postavou holka je jediný důvod proč se na tenhle film vůbec podívám, jinak naprostá zbytečnost

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Bloody13: Řekni, že si děláš srandu :)) Jako horor možná OK, ale jako Evil Dead? No way :-/

Bloody13 (hodnocení, recenze)

ty krááávo, musim přiznat, že trailer je docela luxusní... obzvlášt ty lesy vypadaj krutě... hmm, těšim se

Pe7er

Pe7er (hodnocení, recenze)

Cambpella nikto nahradzovať nebude, pretože hlavným hrdinom bude ženská :)

Pokračování Smrti ve tmě našlo režiséra

05.01.2020

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Co chystá režisér Smrti ve tmě?

Co chystá režisér Smrti ve tmě?

16.10.2016