Diskuze

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

sniper18: Tak môžu sa pobyť a potom ich Sly uzmieri a budú spolu (aj keď stále budú mať na seba narážky). Len rozmýšlam aby sa to zas neprečíňanovalo. A nevravel som, že Statham a Adkins bola nejaká fasa. Nebola to nuda, ale rozhodne by som to nedával za príklad tomu, čo som popisoval.

sniper18 (hodnocení, recenze)

ywo666: S tým súhlasím, ale ja som ani nič nehovoril o nejakých šialených kúskoch alebo najlepších výkonoch, ale len predsa, ked´ už vo filme je nejaký priestor pre to, aby sa spolu pobili napríklad práve Adkins so Stathamom, mohli vymyslieť aj niečo zaujímavejšie, toto bolo až príliš jednoduché. Ale celkovú kvalitu filmu mi to prakticky ani neovplyvnilo, tento typ akčného filmu pozerávam hlavne kvôli efektívnym likvidáciám alebo zneškodnením protivníka na minimum dotykov, dlhšie súboje sú už len bonus. A síce zakázané kráľovstvo bola iba taká rozprávka, ale aj tak si myslím, že ten ich súboj bol na súčasné pomery celkom slušný a keby aj v Expendables 3 nejaký súboj mali, podľa mňa by sa mu nevyrovnal. Ale ako som už spomínal, neverím tomu, že by Jackie Chan hral záporáka.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

sniper18: Ak by mu napísali lepšiu postavu, možno by sa nechal zlomiť. Inak Zakázané kráľovstvo nebolo boh vie čo. V exp trojke by si mohli Jet a Jackie strihnúť reparát. A na dobrú bitku nepotrebuješ nutne šialené kúsky. Dobre vyzerajúce bitky vedia predviesť aj starší a menej schopní herci. Ak by si dali záležať môže to byť paráda. Ja zas nepotrebujem nalpšie výkony v živote. Na to sú filmy ktoré sa sústredia na bitky. V exp3 by mi stačilo niečo krátke nápadité, dobre natočené. A kľudne jednoduché. Samozrejme v množnom čísle. (nie jedna krátka bitka!!!). Ale čo si písal bitka jednéh proti skupine je vždy prínosom. Keby už tam hral Seagal, mohol by vymlátiť nejakú krčmu. To by bol naj odkaz na jeho kriéru. Predstavujem si to tak, že Sly zo Stathamom ho prídu požiadať aby sa pripojil do tímu v nejakom bare. V polovici debaty na neho niekto zakričí, že je tučné prasa. Steven sa slušne ospravedlní od stola a povie nech nezasahujú. Vymláti krčmu a Sly so Stathamom do toho môžu dať nejaké hlášky. A Seagal pri bitke musí zašepkať niečo v zmysle " are you tough guy?"

sniper18: Aha o tom nevím no škoda nebylo by to špatné..Yenova chyba

sniper18 (hodnocení, recenze)

SeBig: Donnie Yen svoju účasť predsa odmietol. Hovoril, že by určite nehral záporáka a ani vedľajšiu úlohu, ktorá má málo priestoru.

hefoo

hefoo (hodnocení, recenze)

Lacike: Nj mas pravdu, mi to pripomenulo este legendarne trio: Jackie, Sammo a Yuen :-))) stare klasiky ako Wheals on Meals, Dragons Forever a samozejme  fighty s Benny "The Jet "Urguidesom :-)) atd. v HK bolo toho moc a tie filmy su spicka! Spomenul som si teraz aj na Yasuaki Kuratu :-))))

SeBig (hodnocení, recenze)

Lacike: Jet v EX2 to na začátku ale krásně kosil! Mlacení s pánvema aneb takhle se kuchtí čína.. kam se hrabe Djokovic a jeho tenisový rakety..

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

hefoo: bitky z tych filmov patria k absolutnej spicke. Lenze odvtedy ubehlo uz skoro 20 rokov.. Jackie uz nieco take dnes nie je schopny predviest ani v HK, nieto este v USA filmoch, kde by mu akykolvek zlozitejsi kusok poistovna zakazala. A Jet na tom nie je ovela lepsie. K ich vzajomnemu suboju doslo vo filme Zakázané kráľovstvo. Je to taka rutinna bitka na ktorej vidno, ze uz su stari a absolutne nestihaju.

SeBig (hodnocení, recenze)

Jen škoda že Bruce a Brandon Leeovi už jsou po smrti :-( To už by se vědelo kdo by šel do trojky!

SeBig (hodnocení, recenze)

Když né Jackie Chan je tu ještě Donnie Yen, který má na záporáka docela xicht.. nebo ještě Bolo Yeung a Tony Jaa.. ale to už zacházím daleko.. Chan nebo Yen by byli nejlepší.

sniper18 (hodnocení, recenze)

hefoo: Lenže oni sa už spolu pobili. Síce len v americkom dobrodružnom fantasy, ale aj tak.

hefoo

hefoo (hodnocení, recenze)

Ja len súhlasím s tým čo tu bolo napísané :-))) A fight Jet Li vs Jackie Chan by bol legendárny tiež, prakticky dve najvznámejšie HK hviezdy. Len si spomente na famozny fight v Legend of Drunken Master co sa týka Jackieho a Fist of Legend co sa týka Jet Liho :-)))

Enšpígl (hodnocení, recenze)

sniper18: To máš pravdu. Já už se v těch nových akčních hvězdách neorientuju tak dobře jako vy a na Scotta mě tady upozornili až malarkey a lattef, poměrně nedávno, přece jen jsem stará škola ale tenhle chlap nás s klukama dokázal zaujmout. Určitě si seženu nějaký jeho filmy a vlastně bych podepsal i výtku, že kdyby fight Jason vs Scott byl delší o nějakou tu minutu absolutně nic by se nestalo, naopak.

sniper18 (hodnocení, recenze)

Enšpígl: Presne tak, obaja to dobre zahrali, ale čo sa týka Adkinsa, mne sa najviac páčil v tej scéne, kedy bez slova s maximálnou nekompromisnosťou skopol toho chlapíka do jamy a ešte na to spustil kryt, to ma dostalo, jednoducho prvotriedny drsniak. A máš pravdu, nejde len o príbeh ako celok, toto je stále hlavne čistokrvný akčný film, hlavne, že je tu nespočet momentov a to aj tých neakčných, na ktoré sa len tak nezabúda a majú silný náboj.

Enšpígl (hodnocení, recenze)

sniper18: To máš taky pravdu, ale přece jen Slyovi trošku něco chybí do tý chemie. To pro mne byl lepší ten pohled mezi Jasonem a Scottem, to bylo fakt dost dobrý jak zde zmiňuje kolega níže. Úplně si z těch pohledů cítil že dřív nebo později si to chlapci daj na ostro a zase vynikající cit pro  okamžik, že tam ani jeden neměl nějakej kec, píše se jak je to celý jen o prdeli, ale podle mě právě tyhle momenty tomu dávaj ten správněj akční říž.

sniper18 (hodnocení, recenze)

Enšpígl: Presne tak, herectvo je tu v poriadku, mne sa veľmi páčil aj Stallone pri prvom stretnutí s Van Dammom, kde hral skvelo, ako to už nemohol vydržať a chcel už byť rýchlo pri Hemsworthovi, ale bol nútený čakať, kým odídu.

Enšpígl (hodnocení, recenze)

Tady v těch zklamaných komentářích nebo i ohlasů jinde se píše že nemůže bejt řeč mimo jiné o herectví, ale když pominu JVCD kterje toho padoucha zahrál naprosto famozně. Tak mě se třeba líbila ta scéna kdy je Bruce se Slyem v letadelem, když si ho Church najde a ten dialog podle mě ze strany Bruce je to naprosto fansticiky zahraný a i ta hudba byla skvěle zvolená. Tahle scéna zpadla, díky všem těm akčním a zabavným, ale podle mě to je taky jedna z těch hodně dobrejch scén a jsem rád, že Sly to tam nechal odtáhnout Bruce, protože on je z hereckého hlediska o level výš než ostatní a tohle byl fakt jeho moment, stejně jako tam má  moment Chuck, Arnie, Sly a další.

mzss1: já ted o víkendu pujdu po třetí :-D

ywo666: Snipes vs Stallone už je ohrané z Demolition man stejne jako mohl být Lundgren vs Damme a to už také bylo několikrát. Jestli Cage posiluje tak je to jen dobře už se na něho těším.. Jackie vs Jet by bylo fakt super ale jak píšu neumím si ho představit jako záporáka uvidíme.

sniper18: právě že mě se jeden na jednoho líbí nejvíc hlavně Damme a Stallone kolik řekli hlášek za ten 5minutový fight a Statham vs. Adkins už od tý doby co se potkali a začli se "škárlit" bylo jasné že si to spolu rozdají.

SPOILER: ale musím říct že Adkins měl libovou smrt trochu připomělo jestli znáte hru Syphon filter 2, kde nakonci hlavního padoucha taky takhle rozseká..

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1: Jasný, když jsem byl na tom poprvé, tak tam byly lidi tak středního věku, ale když jsem tam byl podruhé, tak fakt to bylo jasný, když tam bylo dost pubertáků, ty asi moc filmů neviděli s těmito herci :)

sniper18 (hodnocení, recenze)

ywo666: Tie súboje jeden na jedného v dvojke mali podľa mňa až príliš jednoduchú choreografiu, ktorá nevie využiť jednotlivých hercov a preto aj v trojke bude podľa mňa lepšie, keď sa tým nebudú zbytočne zdržiavať a radšej sa zamerajú na to, čo im ide najlepšie. Ale v jednotke to bolo podobné. Mne sa na nich nepáči, že sa vždy prispôsobujú len jednému. Napríklad Stallone s Van Dammom, keby som mohol sledovať Van Dammove karate a Stallonovu hrubú silu proti sebe, tak to mohlo byť výborné, ale tu sa aj Van Damme bil Stallonovým štýlom, tie dve kopačky z otočky tam boli len čisto na efekt, aby sa nepovedalo a tak už od začiatku bolo jasné, že Van Damme nemá šancu. A podobné bolo aj Jet Li proti Lundgrenovi v jednotke. Opäť keby to bolo o Jet Liho kung-fu proti Lundgrenovmu karate, tak to mohlo byť zaujímavé, ale zase to prispôsobili len Lundgrenovi, Jet Li používal len obyčajné kopy a údery, ktoré boli takmer totožné s tými Lundgrenovými, takže zase bolo jasné, že Lundgren to musí vyhrať, keď sa mu už začne chcieť bojovať. Tak podľa mňa nech sa radšej zamerajú na tie proti presile, Jet Li vo väznici, Statham v kostole alebo aj Statham pri vrtuľníku sa mi veľmi páčili.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Na EXP 2 jsem byl 2x ! A nelituji toho. Poprvé byla skvělá atmosféra v kině, lidi se smáli dobrým hláškám jako já, ale po druhé byla atmosféra horší ... objevil se Van Damme, Schwarzenegger to bylo tak přehnaného smíchu, fakt pubertáci !

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

ywo666: uvidime. Prilis neverim, ze sa trojka zacne natacat uz buduci rok.

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky