TheMik

Další pokračování expendables mě naprosto fascinovalo. Nejen že je to hvězdě obsazený film, ale je to i posun dál od jedničky. Bruce Willis a Arnold Schwarzenegger se neukáží, už jen na 3 minutovou scénu což pro mě bylo velké zklamání jedničky, ale hlavně herci už dělají to, co jim jde nejlíp, a to akce – vtip, akce – vtip a to od samého začátku až do konce a to je přesně to co jsem si přál, žádný složitý příběh, ale akční film se spoustou svalů a množství vtipů a největší třešničkou pro mě byl příchod Chucka Norrise na plátno doprovázen výbuchem smíchu celého kinosálu. Shrnuto podtrženo pro mě perfektní film a už se těším na další díl. ()

Castielo

No paráda. Jedna hláška střídá druhou, akce střídá akci. Film co má koule a nebojí se ze sebe utahovat. Akční filmy úplně nemusím, ale tohle si těch 5* zaslouží, ikdyž se mi nechce. Protože při porovnání s jinými akčními filmy tenhle rozhodně vyčnívá a dát 4* by asi nebylo úplně fér. ()

misbos

V jedničce byl parádní moment, kdy se to krutě nápaditě řeže v těch katakombách, a pak nastoupí Terry Crews a s tou strašlivou krochnou to všechno během dvaceti vteřin rozšrotuje do šašliku. Byla to paráda. Jenže, když těch dvacet vteřin roztáhnete skoro na celej film, repespektive neukazujete lautr nic jinýho než ten šašlik, už to paráda není. Je to nuda. Jako by se při tomhle natáčení už nikomu nechtělo moc hejbat, tak se furt solí volovo... furt. A to mě neba. Navíc, mít na place Adkinse a dát mu jednu usmolenou blbě sestříhanou minutu - to je napřesdržku!! Ginu Carrano na Vás, volezlý geronti!!! Howg! ()

bararich8

Rest in peaces. Super. Skvělé hlášky, ještě lepší parta než předešle a scény opět hustě nadupané, co víc by si mé dětinské já mohlo přát - delší stopáž :) 5* ()

h4k

"Nepatří to už do muzea?! Stejně jako my!" Výborná akční žánrovka s krásnou nadsázkou a transtextuální motivací. Že bych se u akčňáku upřímně zasmál, to už se mi opravdu dlouho nestalo. Jak u akce, tak u komických scén jsem se bavil a film si určitě dám zas někdy znovu. Doporučuji všem, kdo mají rádi poctivou akci s velkou kapkou dobrého humoru. ()

Petyas

Dvě hvězdičky, ale jen asi za ty tři cřtyři scény, kdy jsem se válel smíchy po podlaze z toho, jak kásně si dokázali ze sebe utahovat. Jinak děs a hrůza. Jednotlivé scény na sebe pomalu vůbec nenavazují, střih a režie šílená. A to nemluvím o hudbě. Celým filmem prochází nějaké tahání kočky za ocas. Hrůza a děs, Nedá se na to koukat, nedá se to poslouchat. Jsem rád, že Arnie a Bruce dostali ve filmu konečně nějaký prostor, aby si taky trochu zařádili, ale jinak ten výtvor dopadl opravdu špatně :-( ()

Jajar

I když funguje Expendables 2 v podstatě jako přehlídka akčních hvězd a hemží se to v ní jednou velkou osobností vedle druhé, každá postava dostává překvapivě stejně dlouhý prostor. Ani Bruce Willis, nebo Arnold Schwarzenegger, nezastíní pasáže Dolpha Lundgrena. Vzájemná rovnováha je klíčem k fungující chemii mezi postavami, tedy tím na co mohl snímek nejvíc dojet. Bohužel Expendables 2 prohrávají tam, kde jsem neočekával žádný problém. V akčních scénách, kterých se dočkáte poskrovnu. Pokud nepočítám úvodní sekvenci, pořádné věci se začnou dít, až přibližně v polovině stopáže s příchodem Chucka Norrise. Když vezmu v potaz, že druhá polovina drtí první, dalo by se to ještě odpustit. Skutečnost, že všechny bitky ale nejedou na plný plyn a nabušeností, nebo kadencí cool scén spadají do šedého průměru své filmové konkurence, už nejde přehlédnout. V Expendables 2 zkrátka chybí jakákoli touha vytvořit alespoň jeden zapamatovánihodný moment, nebo ambiciózní prvek. Snaha udělat jednohubku pro krátkodobé pobavení z toho sálá až příliš. ()

kvardis

Snazi se to byt az moc nad veci az moc cool a vtipne, proste toho je az moc, az nakonec jste radi ze jste tam vsechny ty borce videli a je konec.Nicmene skoda ze misto Vandama tam nebyl borec Segal ! ()

Paulusek

Troufnu si tvrdit, že dvojka není lepší než jednička. Dvojka pouze pokračuje v akční jízdě, kterou nás navnadili v díle prvním. A proto se odvažím říct, že třetí díl bude epické zakončení trilogie. A "staříci" , kteří jsou pomalu v lepší formě než některé mladistvé herecké hvězdy součastnosti předvedou další nášup akce a vtipů na svou adresu. ()

PlutisMovie

Jak řekl Sly: "Pokud si myslíte, že první díl byl nářez, tak jste ještě nic neviděli" Absolutní masakr, vystřelených 452365 kulek, desítky mrtvých, jedny z nejlepších akčních scén, emoce, nostalgie, vtip. Pro mě film roku 2012. Když jsem viděl první díl a dozvěděl se, že bude díl druhý, byl jsem natěšený jako malý děcko! o tom že mám dát 5* potvrdila závěrečná scéna Sly & Van Damme ()

Stíba

V nastoleném duchu si to stará banda valí suveréně dál. Druzí Postradatelní jsou ještě o něco nadupanější akcí, přímočařejší a uvolněnější něž ty první, což jim oproti intru místy přidává ale někdy možná i trochu ubírá a já jsem celkově rád, že oba filmy ač si jsou ve spoustě věcí velmi podobné, mají každý trochu jiný drive a dostaly mě každý trochu jiným způsobem. V celkovém součtu je to zkrátka lahůdka, která osmdesátkového fanouška musí hřát na prsou. Podruhý díky! ()

Torgal

Nechápem vysoké percentá tohto filmu. To ľuďom naozaj stačí len pozerať sa na hrdinov svojich detských čias ako sa na staré kolená poplácavajú po ramenách na veľkom plátne? Úvodná pätnásťminútovka je výborná, je vidieť, že na ňu padla pravdepodobne polovica rozpočtu, lebo zvyšok filmu je už nezaujímavá prechádzka bulharskou krajinou. Scenár by dalo za pár minút dokopy aj desaťročné decko (záporák sa volá Vilain? to ako vážne?) a postavy Arnolda a Chucka sa na scéne objavujú bez rozmyslu len aby dali nejakú tú svoju hlášku a potom zas zmiznú. Všetci hrdinovia sú navyše absurdne neohroziteľní - za každých okolností hláškujú, nezľaknú sa nijakej presily, sú nezraniteľní a naopak so samopalom v jednej ruke neomylne postrieľajú celý batalión nepriateľov. Súboje zblízka sú na druhú stranu natočené solídne, ale Adkins je trestuhodne nevyužitý. Nebyť parádneho úvodu a zopár vtipných hlášiek, išiel by som s hodnotením ešte nižšie. 6-/10 ()

Dimo

Fantastický mega nářez, po dávkách vtipný po celé delce, s užívajícími si akčními důchodci. Ještě jsem se pořádně neuvelebil v křesle a už se na mě akce z plátna hrnula takovým stylem, že jsem téměř nestíhal. Bavilo mě to tak, že jsem musel jít dvakrát. Ne na WC, ale na projekci do kina. Super akčňák, dal bych si ho klidně znovu. P.S.: Smích kina při nástupu Čaka na scénu nezapomenu. Legendární! :-) ()

Blaogranas

Když jsem viděl úvodní scénu, tak jsem si říkal, proč je tak těžký vymlátit nějakej Taliban. Dvojka je důstojným pokračováním jedničky a jedinou slabinu spatřuji v tom, že můj oblíbený Jet zmizí vpodstatě hned po tom, co kluci vymlátí půlku Číny. Jinak ale perfektní zábava. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky