Bankovní lupič uteče z vězení, aby se pokusil vypátrat bývalého spoluvězně, který se na něho snaží svalit vinu z několika sériových vražd. Policie zahájí pátrání po uprchlíkovi, který se brzy stane veřejným nepřítelem č. 1. Pokud tři hlavní protagonisté zajdou jak nejdál dokážou, kdo z nich nakonec bude lovec a kdo kořist? (oficiální text distributora)

MUNRO

Výborný francouzský krimi-thriller.Škoda jen béčkového závěru,který byl co do logičnosti hodně nedotažený.I tak je to jízda. ()

chaosteory

Francouzský akční průměr, což je pro tamní tvůrce spíš poklona než kritika. Země vypelichanýho kohouta má hodně dlouhou tradici v tomto žánru a skoro všechno co přivedou na svět, je minimálně koukatelný. Nevidět už podobných hafec, určitě bych byl vstřícnější. Záporně kladný hrdina, kladně záporný úchyl a napětí jak z baterky už ale dneska nestačí na dva infarkty a vysypaný bramburky. Sice nemám co vytknout, ale nemám ani co leštit. ()

w.w.

vcelku prijemne prekvapenie, obcas prehnane sceny, trochu naivity a skoda aj zaveru c.2 kedze zaver c.1 by bol super ... ()

SeanDevlin

Přemýšlel sem mezi 2 nebo 3 hvězdičkami... Ale rozhodl sem se pro 3. Film má dobrý příběh i lokace jsou dobře navržené. Ale snad nejvíce co dostává film dolů jsou herecké výkony j vždyť je to horší jak reklama na čistíci prostředky . Opravdu herecké výkony byly maximálně slabé... Jinak sem si film vcelku užil ()

Agnostik

Velmi dobrý krimi thriller z kterého je sice poznat nízkorozpočtová záležitost tedy televizní podívaná,ale nebrání to kvalitně rozvinutému ději a i přes svoji mírnou slaboduchost velmi dobře odvedené práci a možná právě to je kouzlo tohoto sympaticky napínavého filmu 75%. ()

moorks

Francouzské akční thrillery mám rád. Některé se povedou více, některé zase ne. V tomto případě jde o hodně dobře našlapanou záležitost. Sice některé scény scény byly přehnané a filmaři se ani neobtěžovali zakrýt loga Českých drah na vlakových soupravách,ale budiž. Alice Taglioni a Albert Dupontel jsou prostě k sežrání a hlavní záporák se taky povedl.:-) ()

Bragi66

Bankovní lupič (Albert Dupontel) uteče z vězení, aby našel bývalého spoluvězně, který se na něho snaží svalit vinu z vražd několika dívek. Albert z vězení uteče, honí ho policie a a on navíc honí toho svého slizkého spoluvězně - prostě košatá francouzská honička s tempem na úrovni dobrých amerických akčňáků, ale bez "přeakčněnosti". Dobrá kamera i hudba, a přitom sledovanost ve světě i tady na ČSFD nesrovnatelně nižší, než průměrné větry vypouštěné z USA. ()

Petbrick

Film u kterého nemusíte moc přemýšlet,děj je předvídatelný.Zajímavé akční scény,slušné herecké obsazení které by si ale zasloužilo lepší role.. ()

Robo2605

Dynamický akčný film z francúzskej produkcie, ktorý milo prekvapil nielen príbehom, ale aj vynikajúcim obsadením. Určite musím vyzdvihnúť jednoduchosť a zároveň šikovnosť a obratnosť režiséra pri akčných scénach. Po dlhšom čase konečne dobrý film tohto žánru, ktorý môžem len a len odporučiť. ()

wal

Film má rychlý spád, ale nesmí se u něj v žádném případě přemýšlet. Hlavní hrdina, ač postřelen, stále běží a běží, je nejrychlejší. Oběť muže utíkat seberychleji, ale vrah, jdoucí volným krokem je stále před ní. Pokud hlavní hrdina padá, o něco se zachytí a pokud ne, je nesmrtelný, tak že to je jedno. ()

Miskindoma

Jsem fanda francouzáků už od dětství.Od těch filmových s Delonem,Venturou,Belmondem až po ty s Maruškou a Eliškou ze sedmé bé, při flašce jabčáku za 10 Kčs. Nebezpečná kořist je stejný jako ten s Maruškou. Hrozně jsem se na to těšil a přišlo tvrdé,slizké,hluboké a nepřirozené šermování jazyků, prostě klišé. A film je úplně stejné klišé. Ukradené a schované peníze, zloděj s dobrým srdcem v lochu, čekající a milující žena s dcerou , útěk z basy(protože prostě musel), pronásledování alá Uprchlík a vše směřuje k sladké tečce z Maroka. No nakonec ten frncouzák nebyl zas tak špatný.... Ale Eliška byla lepší. ()

onevoice

Dosť zvláštny film. Hlavne scénar dosť nereálny v normálnom živote. Trochu mi to pripomenulo utečenca alebo marshallov. Dupontel zahral celkom dobre. Vyzerá staršie ale fyzičku ma dobrú. Nebolo to zlé, ale 4 je asi moc. ()

Montmorency

To vše už tu bylo a v mnohem lepším podání, takový Uprchlík po franzouzsku...navíc byl ten obstarožitní strejda s batůžkem prostě nesmrtlený - po všech těch nakládačkách a postřelení běhal po Praze jako Lola, nakonec přežil i dávku z brokovnice a pád z Mont Blancu a pak přeplaval do Maroka :-).....a ta zoufale nehercká Heidi Klum, co se ho snažila dohonit, patří spíš na stránky Cosmopolitanu, než do filmu:-)... ()

dragi

V parodii na tento film nesmí chybět scéna, kdy hlavní hrdina ujíždí v autě, plyn na podlaze a pronásledovatel ho dojde pozvolným krokem, případně by se mohl vydat na opačnou stranu a .... počkat si na něj po cestě :) ()

GATTO

Konečne jeden z lepších thrillerov ktorý ma fakt bavil. Miestami som mal pocit že by ma v živote nenapadlo urobiť niečo také ako hlavná postava pri úteku. Na margo všetkého:D 0:41:31 sa mi zdá... keď sú na vlakovej stanici pozrite sa čo stoji vzadu za nimi:D ČD (stará aspoň u nás nazývaná motorka). Ale dočítal som sa že to bolo natáčané v CZ takže už chápem:) ()

limalama

Super francouzský nářez. Spojení života ve vězení poté na útěku a k tomu hon za zlodějem co ho okradl o prachy, dceru a život ženy. Začínají se mi líbit francouzké akčňáky. Pomalu lepší než některé rádoby akce. Opravdu doporučím, takhle sem se dlouho nepobavil ()

ferdafs_fs

Perfektní snímek! Začal jsem se dívat sice s jistými předsudky, protože mě v podstatě nikdy francouzské filmy nijak netáhly, ať už zpracováním či obsahem a tvářemi, ale byl jsem příjemně překvapen. Hlavní hrdina nebyl Superhrdina a vše co dělal se mu dalo věřit (ikdyž si kolikrát říkám že já bych po jedné takové ráně do huby už nikdy nevstal a ne ještě pokračoval ve rvačce) a měl i v podstatě vznešený cíl a fandil jsem mu. Kromě krátkého začátku (kde jsem i zvažoval že to vypnu) mě film držel v napětí a čekal jsem jak to fakticky dopadne. Doprovodná hudba stojí taky za zmínku. Doporučuji. ()