Reklama

Reklama

Scooby Doo: Záhady s.r.o.

(seriál)
  • USA Scooby-Doo! Mystery Incorporated (více)
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Mysteriózní
USA, (2010–2013), 19 h 46 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

Joe Ruby, Ken Spears

Hrají:

Frank Welker, Mindy Cohn, Grey Griffin, Matthew Lillard, Patrick Warburton, Lewis Black, Gary Cole, Vivica A. Fox, Udo Kier, Kate Higgins, Frances Conroy (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(52)

Obsahy(1)

Zbrusu nová televizní série se Scoobym-Doo pro všechny rodiny, které mají jejich záhady stejně rádi jako mají Scooby-Doo a Shaggy rádi pizzu … kořeněnou s extra omáčkou! Přidejte se k partě v Crystal Cove – nejstrašidelnějším místě na zemi – abyste vyřešili hrůzostrašné případy, plné strašidelných bubáků a duchů, vzrušujících honiček, děsivých překvapení a, samozřejmě, Freddyho geniálních pastí. Parta na všechny ty duchařské rekvizity ale už nenaletí. Ví totiž, že za maskou příšery se vždycky skrývá nějaký zloduch. Pak ale dostanou tajemnou stopu od záhadného pana E, který jim předloží zatím největší rébus – musí odhalit tajemství za prokletím Crystal Cove! Pusťte se spolu se Scoobym-Doo, Shaggym, Freddym, Dalphne a Velmou do čtyř akčních dobrodružství z báječné nové show, která přináší spoustu setsakramentské zábavy! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (41)

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Tahle nové série mě celkem příjemně překvapila. Docela se tu řeší vztahy mezi členy party, což je rozhodně hodně, hodně velké zpestření. Celkem se mi líbí i hlavní zápletka (tajemný pan E, dřívější Záhady s.r.o), které epizody pěkně propojují. I zápletky jsou zajímavé a ještě stále je to vtipné. Ovšem na druhou stranu mě moc nepotěšila moderní grafika, ale na rozdíl od Shaggy a Scooby-Doo na stopě zde ještě vypadá příjemně a neničí oči. I titulky jsou fajn. Scooby možná ještě není tak ztracený. Tyhle díly jsou totiž ohromné. 90%. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Tento seriál sa mi zo všetkých Scoobyho seriálov páčil asi najviac. Okrem klasických záhad sme tu konečne videli aj jednoliaty na seba nadväzujúci dej, zaujímavých záporákov, ako aj fakt, že sa tu už riešili aj vzťahové problémy, čo je v Scoobyho univerze úplná novinka. Jednoducho plnohodnotný seriál, v ktorom nájdete takmer všetko. Na môj vkus pre deti to bolo miestami až moc temné, ale inak sa na to dalo pozerať a ja som sa bavil. 75 % ()

Reklama

Raziel_cz 

všechny recenze uživatele

Jediná verze Scoobyho na úrovni geniálního Zombie Islandu. Nebo aspoň dost blízko. Redefinované, uvědomělé postavy, fungující sebeparodický humor, krásná animace a legitimně dobře napsané episody. A skvělý theme song. Je to chytřejší, dospělejší (hned v první epizodě hrdinové kradou mrtvolu), s větším důrazem na horor a vztahy, ale nezapomíná to na odkaz původního seriálu – i když ho to používá především jako odrazový můstek k jiným věcem. Mnohem zajímavějším věcem. Tajemnějším věcem nad rámec jedné epizody. Takovým, co jsem od původního Scoobyho nikdy nedostal, a proto mě nebavil. Tohle je jiná liga. Škoda, že většina dlouhodobých fanoušků ty změny neunesla. ()

Víteček 

všechny recenze uživatele

Asi nejlepší Scooby-Doo věc, kterou jsem zatím viděl. Neopakuje se to, jako jiné (třeba Guess Who? má díly jako přes kopírák), je tam dokonce "skutečné" nadpřirozeno, vedlejší postavy jsou dobré, padouši vynalézaví a umí to být zároveň vtipné i překvapivě vážné. Příběhová linka táhnoucí se napříč celým seriálem je taky kvalitní a opět něco, co ve Scooby-Doo nebývá. Osobně vždy ocením, když i v epizodních seriálech je nějaký příběhový oblouk na delší dobu. Kdo zná i jiné věci z toho světa to asi ocení trochu víc, ale velmi dobře to obstojí i samo o sobě. 75 %. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Scooby-Doo série i filmy mám rád, ale tohle je skutečně slabé. Divná animace, divné problémy. Co bylo u klasických seriálů nejlepší, to je zde upozaděno, a dopředu se dostávají snad dokonce psychologické (!) prvky, kdy Scooby přenáší svůj vztah na loutku, kdy Freddy vyznává lásku Daphne, Daphne zkouší změnu image... Jo, je tu sem tam nějaký protivník, ale o něho vlastně nejde. Navíc se každý díl táhne jak ožrala z hospody, většinou je to pěkná nuda. ()

Galerie (90)

Zajímavosti (7)

  • Roboti, které vlastní profesor Pericles, byli inspirováni roboty z anime filmu Džinró (1999). (MnamBuchta)

Reklama

Reklama