Diktátor

Tak.normal

Ááá, je to holčička, podejte mi odpaďák... na tyhle vtipy musí mít člověk žaludek, je to vlastně vůbec vtipné? Hm, jo je, ještě teď jsem se zasmála, takže jedna hvězdička za jeden zapamatovanej okamžíček filmu. ()

shinlove

Klasika S.B.Cohena, která jde vždy přes čáru, ale vždy mě pobaví. Bohužel jen na jedno shlédnutí, maximálně na dvě :D 3* ()

Tweetak

Tak královský nářez šíleností vypilovaný do detailu prostě nejde ohodnotit jinak. I ten konec nezklamal i když se historie asi bude opakovat. ()

rezor

Nekorektní, hrubý, zesměšňující film o diktátorství se snad nemohl lépe povést. Naprosto geniální gagy sráží občas až příliš bujná fantazie scénaristy. Ale hlášky typu "kde se schovávají rebelové", debilní dvojník, to prostě nemá chybu. 4,5* s titulem jedné z nejlepších komedií ()

Majrek

Svěží, nekorektní, na hranici vkusu, absolutně černý, cynický, drsný a neotřelý humor - prostě sranda s velkým "S". Nemůžu jinak, než dát pět hvězd, někoho možná tahle zábava pobuřuje, mně ale jakožto zkušenému vyhořelci naprosto vyhovuje... ()

NeOn1702

Jako komedie je to naprostá paráda. Jeden rasistický, či jinak nekorektní vtípek vedle druhého. U tohoto filmu se opravdu pořádně zasmějete, pokud ale čekáte nějakou geniální zápletku, tak tady se jí nedočkáte. Cohen je prostě šílenec a z tohoto filmu je to jasné. Pokud hledáte dobrou komedii, podívejte se na Diktátora. ()

7Jendaaa7

U tohohle snímku jsem se hodně nasmál. Sacha Baron Cohen je asi jeden z nejlepších komiků současné doby a i proto sklízí zasloužené ovoce v podobě vyprodaných kin. Černý humor a satira je základní kámen úspěchu všech jeho filmů. Zaslouženě 5 hvězd. ()

leonskennedy

Sacha Baron Cohen si tentokrát dělá srandu z diktátorů a sranda to je i když ne taková jako v Brunovi.Dobrý forky a hlášky potěší i Ben Kingsley. ()

RavenSpector

Rozhodně jedna z největších "bobrovin" a zároveň komedií. Je to ten druh totálně pokleslé zábavy, kdy se řehtáte na celé kolo a na hovadinu si za nějaký čas vzpomenete a s chutí znova pustíte. ()

mcamino

Prostě opět vtipná komedie. Nicméně na Borata to prostě nemá. Borat mi prozvonil celé břicho 90minutovým smíchem, z tohoto důvodu dávám 4* ale rozhodně spíš k plnému počtu než ke 3*. ()

Baroque

pár dobrých nápadov. na konci to už fakt vypadalo na uprdený happy end. ale aj tak si myslím, že na borata to nemá. niečo tomu chýba. asi viac, ako len pár dobrých nápadov. cítiť z toho priehľadnú profesionalitu. možno je to preto, že aj cohen má svoje hranice a ďalej už nevládze. alebo mu to niekto zatrhol. shalom. ()