Diktátor

kobras5

Ale jo, vůbec nelituju toho, že jsem šel, na tento výjimečný snímek, do kina. Pobavil jsem se, zasmál se a film si užil tak, jak se má. Sacha Baron Cohen nezklamal a těším se na další šílenosti s ním. Jediným velkým mínusem byl místy dost nudný průběh, který byl buď zbytečný nebo šel udělat mnohem lépe, nepočítaje to, že bych přidal žánr romantický (až moc velký slaďárna to na můj vkus byla). Jsem celkem zvědavý na Director´s cut a těším se, až jej konečně uvidím na DVD. 80% (viděno v kině v angličtině s titulkama). ()

ShortyIC

Tento film presne splnil to čo som od neho čakal. Proste skvelá zábava, ešte s lepším hercom. Veľmi som sa počas filmu bavil a to je hlavné! 5 hviezd jednoznačne! :) ()

Inusa

To se povedlo. Už jsem to viděla 3krát. Jednou rusky, pak s titulkami a ted v češtině, což jsem se nasmála nejvíc, protože předtím mi uniklo plno hlášek...Chcete slyšet aladin zprávu, nebo zprávu aladin? jste HIV aladin:-D. Ale tak jak se při Cohenových komedií směju, tak zároven jsou v každé situace, kdy řeknu, ty vole to je hovado! :-D. ()

jfaba odpad!

Nevím čemu jsem se měl smát, nevím proč jsem se na to díval tak dlouho (po 42 min. už to dál nešlo), nevím jestli se nemám jít nechat vyšetřit, když se to všem tak líbí (i pí.Spáčilová dala 60%. Za co?). ()

Mikecat

Otrasná americká trapošina, paródia na film "Ďábluv dvojník",ktorý tiež nestál moc za nič, dva krát som sa zasmial a to bolo všetko, ak sa chcete zabaviť toto nieje cesta, ale diera! ()

bigbadboy

Viděli jste Diktátora s dabingem? Nehodnoťte, pusťte si ho v originále a pak hodnoťte!! Vystříhané scény až nezapadají do filmu jsou taky celkem sranda :) ()

elanista1

Sacha Baron Cohen po tretie /ak neratam Alho G, ktoreho som nevidel/.Opat podobny scenar a podobny humor, na ktorom sa musim smiat. Len skoda ze vtipneho vtipu tam je pre mna menej, ako toho nevtipneho, ale ten ktory tam je stoji za to. Fanusikovia budu nadseni, kritici pohorseni, a my nestranni divaci sa na tom zasmejeme a zabudneme. ()

srolyma

No jasně, že je to pořád stejný. Ali, Borat, Brüno, Alladin, všechno podle stejnýho mustru. Ale když si pustím Vlastu Buriana, tak taky nečekám, že bude pobíhat někde po lese a vraždit teenagery motorovou pilou. Takže od Sáši očekávám pořádnou porci nekorektního humoru, který si bere na mušku židy, arabáky, černochy, američany, teplouše, lesbičky, feministky, prostě všechno, co máme tak rádi. A Diktátor dosahuje ve vtipnosti téměř boratovských výšin. Takže naprostá spokojenost. ()

SheldonShamy

Vtipů-plné, opravdu komediální, trochu obkoukané od Borata, ale zaměřeno na jinou skupinu, ze které se bude dělat sranda. Podle mého názoru lepší než Borat. Některé scény jsem musela zkouknout víckrát, abych pobrala všechny vtipy! ()

Phex

Schéma podle kterého film jede je téměr stejné jako u všech předchozích Cohenových filmů, což je trochu škoda. Jako obvykle jsou i zde některé fóry hrozivě trapné, jiné naopak hrozí roztrhat bránici. S reálným nevkusem je vyzdobeno zlaté apartmá "milovaného tyrana", kde moji pozornost upoutalo vycpané sousoší levharta lovícího ibise posvátného v letu. No a hned úvod: "Chcete aladin zprávu nebo aladin zprávu? - Aladin zprávu - Jste HIV-aladin", je prostě geniální. ()

CrazymanM

Sacha Baron Cohen,to je značka,která rozděluje fanoušky na 2 jasné tábory!Jedni dávají Odpad!,no a druzí 5 hvězdiček,neexistuje nic "mezi"!!!Scénáristicky,dějově žádná sláva,ale o to tady nejde,že jo?!Důležité je,že se člověk pobaví,zasměje a to zatím u těchto filmů platí!Jen tak dál!!! ()

Odpocivadlo

Aladin, aladin, čo viac dodať, exot na spravnom mieste a absurdné neinteligentné scénky akými sa predstavil v Boratovi sú trocha slabšie ale určite výborne. 89% ()

Cerebrum

Diktátor je Boratovo dvojče. Bohužel tlačí na pilu ještě více a ještě absurdněji. Mám radši vulgární, ale chytré filmy ()