Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Free_player: to se bude muset Tony pěkně ohánět, aby Ika stíhal :) Uvidíme, jestli se opravdu dotočí Tom Yum Goong 2 ... jinak Cecep Arif Rahman je nehorázný hovado, začínají se mi hodně líbit tyhle východoasijský sportu, kdysi jsem se dostal na jednom kempu s aikidem k escrimě, kdy jsem to viděl poprvý na vlastní oči a jako teda ta rychlost a přesnost v soubojích s tyčema/noži je neskutečná... jenom ten dril tak jak oni to trénujou, to by mě asi dlouhodobě nebavilo... ale ve filmech to vypadá super...

Free_player

Free_player (hodnocení, recenze)

Už aby to bylo ! To bude největší náklep! ...Doufám, že se někdy dočkáme vidět v jednom snímku Ika Uwaise i Tonyho Jaa !

Wysch (hodnocení, recenze)

Ouwen: nemyslím si, že hodnotí tvůj názor na film, spíš tvůj názor na dabing

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: Je to jenom můj názor na ten film, každý má ten svůj :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Prý má být v tomhle pokračování automobilová honička. Každopádně Raid je snad to nejlepší, co jsem mohl vidět. Z pohledu na choreografii se podle mne jedná o nejlepší film, protože nic podobného jsem neviděl, max U3, anebo Ong Bag. A každopádně se těším na další dva díly. Už aby byl CZ dabing na Raid...

Cracker

Cracker (hodnocení, recenze)

Ensiferum: prečítaj si úplne prvý príspevok, tam sa mi zdá o tom bolo niečo napísané :)

Cracker

Cracker (hodnocení, recenze)

Ensiferum: nadväzuje to na Serbaun Maut, Rama(Iko) sa dostane do väzenia ďalej sa nechaj prekvapiť :)

Wysch (hodnocení, recenze)

HDeer: Pravdivě ti odpovědět neumím, jestli to má nebo nemá něco společnýho. Gareth Evans v jednom rozhovoru říkal, že Merantau, Serbuan Maut i Berandal by měly bejt nějak propojený, vzájemně na sebe navazující, ale nevypadá to tak, to máš pravdu.

Já jen, že až Merantau uvidíš, Ruhiana v něm ani nepoznáš, pokud budeš mít před očima pořád šílenýho psa :)

HDeer

HDeer (hodnocení, recenze)

Wysch: Na Merantau sa ešte len chystám, ale to predsa nemá nič so Serbuan maut či? okrem režiséra a hercov samozrejme

Wysch (hodnocení, recenze)

HDeer: Chcípnul i v Merantau a kdyby sis postavil obě postavy vedle sebe, ani bys netipnul, že to je jeden a ten samej herec.

HDeer

HDeer (hodnocení, recenze)

Pokiaľ som pozorne pozeral tak postava ktorú stvárnil Yayan Ruhian skončila dosť zle. Veľmi by ma zaujímalo ako sa môže postava objaviť v priamom pokračovaní na film v ktorom už raz zahynula :)

fr3ak

fr3ak (hodnocení, recenze)

Jen se modleme za to aby Evans a Uwais nepodlehly vůni Hollywoodu.

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Takže tohle je asi moje nejočekávanejší bojovka vůbec... Iko má před sebou nejspíš velikou filmovou budoucnost, protože mu je teprve 29 let a jeho pohybové schopnosti sahají hodně vysoko... Tonymu táhne na 37, Adkins oslaví za 14 dní 36, Zaror příští týden 34. Docela hustý by bylo, kdyby v Undisputed 4 nastoupili obě hvězdy předchozího dílu, plus Uwais a Crowder. To by byla bojová dreamteamovka 21. století!

Wysch (hodnocení, recenze)

Traceur: No v tom lednu, kdy jsem to psal, ještě Gareth na scénáři přímo nepracoval a tehdy se ještě nevědělo, že Serbuan Maut a Berandal budou nějak provázaný, takže kdybych to tehdy věděl, asi bych nelitoval, že Yuda nakonec opravdu oživenej nebude. Úspěch Serbuan Maut otevřel Garethovi dveře k novým možnostem, takže sám jsem taky zvědavej, jak to zvládne :)

Traceur

Traceur (hodnocení, recenze)

Wysch: Mne sa praveže páči že Evans sa neserie a rad spravi konečne niečo čo sa trochu vymyka kliše a štandardom tohto druhu filmu

Prave som dopozeral Raid (serbuan maut) a som z toho uplne paf, takže sa tesim na jeho dalsi film jak deti na vianoce.

Wysch (hodnocení, recenze)

Tak jsem si myslel, že záhadně Yudu oživěj, protože nechat takhle dementně smutnej konec Merantau je prostě... na nic. I tak ale nevypadá Berandal zle, plot vem čert, hlavní budou zase ty choreografický orgie!

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou