Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Madsbender (hodnocení, recenze)

ywo666

Tak neviem, ja som ho videl zatiaľ len napr. v Expendables 2 (deceased) a chystám sa na Paranoiu (alive - i think so). A prišiel mi ako celkom sympaťák. Ono aj Chris je takým lákadlom na baby, kukni Rush, Chatu v horách... ale je trochu iný. Ja tam hlavne vidím tu príbuzenskú podobnosť, tak mi nejako nevadí :-D Jaj a ešte v Hrách o život (alive) som ho videl, a výbornom mindfuck horore Triangle (deceased).

ywo666 (hodnocení, recenze)

Madsbender

Tak ja Liama fakt nemôžem. Sweetboy pre mladé baby. Má dobrácky ksicht ako Bezdeda. Ak má likvidovať nepriateľov ako na bežiacom páse tak amen. To už radšej nech tam obsadia Ginu Carano :D :D

na příspěvěk reagoval Madsbender

ywo666

jo tak Statham tam neni obsazený , já myslel že se tam procpal , no jako Thora a Avengres mám rád , ale tady Hemsworthovci by nedaly ani vstupní dveře natož nějaké patro , ale jinak když už nějakého herce co dělá kopačáky tak Scott Adkins , má mnohem lepší charisma , je sympatičtější a když někoho tluče , tak to prostě vypadá líp

Madsbender (hodnocení, recenze)

ywo666

Na toto už nie je, tu treba mladú, ale drsnú krv, a toho majú Amíci ako šafránu. Predsa len nebudú zásahový tým hrať 40 a 50 ročný akčný hrdinovia, nie? Ešte takého Farrella by som (vekovo) prežil, ale inak. Chris sa ako-tak dá, ale Liam... No gay nie je, ani tak na mňa nepôsobí. Zatiaľ sa mi vo filmoch celkom pozdával. Ale sem nech nelezie.

na příspěvěk reagoval ywo666

Madsbender

no právě s Červánkem souhlas , Statham je hadr na podlahu , možná by dal ty menší socky , co tam bydleli , ale to pětičlenné komando co barák čistilo by ho daly , raz dva

ywo666 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ja mám Stathama rád, takže to by bola u mňa dobrá voľba. Aj keď už je na takéto bláznovstvá starý. Ale sloňujú sa bratia Hemsworthovci. Chris by v mojích očiach obstál, ale ak tam dajú toho gaya Liama tak sa budem na Americký remake tešiť len preto, aby som si z neho robil srandu.

na příspěvěk reagoval Madsbender, Yoshitsune

Barva

no tak to to je paráda , to tady Waco bude stříkat blahem kudy bude chodit , hlavně ať je tam Jason Statham a jiná kebule co se umí drsně tvářit a dělat kopačky s otočkou , hlavně ať je to pořádně americké , tak ať tam má Statham šanci všechny ztřískat a přežít , pač v tom Indonéském by nepřežil ani minutu

na příspěvěk reagoval ywo666, Wacoslav1

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

pozorní jedinci si všimnou že herec Yayan Ruhian bude mít takovou dvojroli , spousta herců už to takhle dělala , takže určitě všichni znáte tenhle nářez plakát http://img.csfd.cz/files/images/user/diary/158/265/158265156_ae3639.jpg?w675h675 z prava , bejsbolový hráč , kladivounka a pozor chlapík se zahnutými noži se kterým má Iko bitku v kuchyni , no nic další postavy nás nezajímají a jedeme na konec , zajímá nás bezdomovec s dlouhými vlasy a vousy v ošuntělém kabatů (první zleva) , alias napodobitel Mad Doga

na příspěvěk reagoval JohnyMaSpani

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

pak tedy nechápu toho napodobitele Mad Doga , co sedí ve vaně a je značně nasranej za něco , jako kdyby ho někdo zabil a on se chtěl za to pomstít , pro lidi co neradi hledají http://www.followingthenerd.com/site/wp-content/uploads/raid-2.jpg

super plakáty http://1.bp.blogspot.com/-G_88HX71K84/UuD2irQ5o4I/AAAAAAAApWo/3GEdx_JS2Is/s1600/2f1ee66c83bf11e38d350eee0cfdfc58_8.jpg  a http://www.cityonfire.com/wp-content/uploads/2013/12/evans1.gif

jarkolar

jarkolar (hodnocení, recenze)

To není žádnej spoiler, darkknig má pravdu a je to tam napsané už docela dlouho :

Mad Dog already dead, but the actor Yayan Ruhian will be back as new character, an assasin name Prakoso. No, he's not Mad Dog's twin or something, he should be unrelated to Mad Dog.

A je rozdíl mezi střelou v hlavě a tepenným krvácením z karotidy, což je to jediný co mu mohlo takto hezky stříkat z krku ven x)) to se v jeho případě přežít nedá.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Madsbender

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou