Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

to ale stejně komentář o ničem , tři a čtvrtě komentu je o tom jak ho to nebaví , nebaví a nebaví a zbytek komentu brečí že nemůže mít vlastní názor a jak sem na něho moc moc ošklivý bů bů bů , tohle mi nic neřekne o filmu a ani o ničem jiném

na příspěvěk reagoval Madsbender

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Lateef

Veľa ľudí sa na komentár nezmohne... ale Waco má teda odvahu a za toto má bod k dobru (teraz nemyslím ten uživateľský :-D), pretože on to aspoň dokázal. Ja radšej píšem komentár takmer vždy, aspoň sa mi aj lepšie pamätá, čo konkrétne sa i na filme páčilo/nepáčilo.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Waco... rešpektujem tvoj názor na ten film. Každopádne mi nejde do hlavy jedna vec. Sám si povedal, že po anglicky nevieš (predpokladám, že to malo anglické titulky) a pozeral si na hnusný camrip, ktorý je ako jediný available. Povedz mi prosím ako môžeš objektívne zhodnotiť film, ktorému polku nerozumieš a teda nemôžeš ohodnotiť nič iné okrem súbojov ? Nemáš dosah na dialógy, dej a uniká ti v podstate celý scenár, keďže tomu nerozumieš a strácaš sa. Plus to, že čumíš na neostrú, trasúcu sa kameru, ktorá je hodnotená na škále 1 - 10 medzi 3 a 4...  To fakt tak moc chceš byť medzi prvými čo to vidia ? Stojí ti to za to ?

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

To jsou hodnocení neuvěřitelný a tady tomu dá nějakej mistr odpad!, zajímá mě, jak si to obhájí v komentáři, pokud umí psát teda...

na příspěvěk reagoval Madsbender

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

IMDB stále 8,9... Rotten Tomatoes 95% (a hodnotilo to viacej ľudí ako na IMDB)...

TheDarKnig

sorry tohle neni křížová výprava tohle je k smíchu , jo zločinec taky tvrdí "já sem nevinej , já to nebyl věřte mi "  jo právo na názor každý má to ano ,ale když tenhle názor "mně to bavit nebude" křičí ......od ledna nebo odkdy ? to neni názor , on už ví že se mu to líbit nebude , tohle dělal i u nového Robocopa , v pohodě dobrý jeho dvě hvězdičky stejně zaniknou a jak řikám ať si dá klidně odpad mně to jedno , ale to netvrdí pět měsíců předem

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

už myslím s tou křížovou výpravou přeháníš :) Říká, že to cam nebyl, tak to cam nebyl, a i kdyby byl, nepřijde mi jako někdo, kdo by hodnotil špatně jen kvůli tomu, že to viděl v špatné kvalitě - když se do toho dal dobrovolně. To by bylo nesmyslné :)

Samozřejmě to, že je zklamán množstvím akce (tomu, že ji tam bude až tak zřetelně málo nevěřím, hlavně když vystřihli i takovou peckovou scénu, ale budiž) by ještě nemělo znamenat, že akční film je špatný, hlavně když tohle na rozdíl od Raidu neútočilo na první signální, ale podle těch desítek a desítek reakcí to byl plnohodnotný dějový film jako to nejlepší z gangsterek a kriminálek. A nadšené recenze to potvrzují. Ale stejně má právo na názor :)

JohnnyBane

před chvilkou si argumentoval s tím , že to má v topce aniž bych to viděl a to co sem napsal , je nakonec pravda jak sem tedy někoho mohl ovlivnit ? mysli prosím mysli , díky

JohnnyBane (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

nikoho neovlivňuješ :-)  "jo jinak lidi , rozhodně na jeho hodnocení nedejte , jeho hodnocení je zcestné , je zaujatý a neni objektivní , takže jeho hodnocení (bude na stopro špatné 2* a míň)"

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

No nic mizím z týhle diskuze. Nemá smysl abych tu ještě něco psal, stejně bych nebyl vyslyšen. Stačí jediný a sice aby si mě tu někteří jedinci přestali brát do huby a respektovali můj názor a už tu o mě neuslyšíte.

JohnnyBane

hodnotil sem ho ? nehodnotil , to že mám v oblíbených , to je snad moje věc neovlivňuji nikoho , neovlivňuji hodnocení mám to tam a co ? vadí ti to hodně ? smiř se s tím a zkus se netvářit jako když tlačíš na velké díky

na příspěvěk reagoval JohnnyBane

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ano ano 148 min se tam budou jen mlátit/střílet , ano ano , když má akční film příběh vysoké kvality to je špatný , to ano nemůže se přestat smát :-D už dost prosím

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jo jinak lidi , rozhodně na jeho hodnocení nedejte , jeho hodnocení je zcestné , je zaujatý a neni objektivní , takže jeho hodnocení (bude na stopro špatné 2* a míň) takže to že dá odpad , to udělá jen proto aby naštval (baví se tím ) a co nejvíc srazil a pomluvil kvalitu tohohle filmu , takže rozhodně na jeho hodnocení nedávejte

na příspěvěk reagoval JohnnyBane

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jako sorry, ale akční film je od slova akce a tý tam zatím bylo fakt hodně málo a víte co? vyližte mi prdel fakt mě to nebaví a určitě to není tím, že bych byl zaujatej.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

co sem řikal , co sem řikal ? :-D ty vole .......to je sranda "nebo že to je Asijská sračka a ten odpad si tedy zaslouží" ooo bože já to tušil , on celou dobu vlastně tvrdil že to o ničem , teď se začal dívat (na cam rip, toť kvalita ) a nelíbí se mu to , jaké to překvapení :D lol

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jinak mám za sebou první půlku a regulérně mám chuť to vypnout jestli se to nezlepší. Jako jsem v 80 minutě a akce a soubojů, tam zatím bylo všeho všudy asi 15 minut. WTF?! Fakt nekecám. To si dělaj kecy nebo co?! Jednička byla hrozně amatérská, ale aspoň se tam furt něco dělo. Tohle je zatím jenom pekelná nuda.

(hodnocení, recenze)

namrd jak PRASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jo a jenom tak mimochodem wacosrat je dement to neni nic novyho

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Yoshitsune

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Mě je, ale úplně u prdele co si o mě kdo myslí. Je to jeho názor a má na něj právo.

Wacoslav1

ty hele Wáco neříkal sem ti minule , bylo to nedávno že jestli nezměníš svoje chování , tak se ti vrátí ? ale jo říkal podívej a už je to tady všem si pro smích a ještě se díváš na cam ripy , což je teda fail jak prase , Wáco , Wáco si k smíchu :-D

Ouwen

Nehledě na to, že ta verze kterou mám fakt není cam rip. Do dvd ripu to má sice kousek, ale  od kvality cam riopu daleko. Kvalitativně je to něco mezi, ale to jsem tu psal asi už tisíckrát, kdo nechce nepochopí

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou