Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

hele, ne že bych chtěl hovořit něco proti tomu filmu (protože momentálně přemýšlím, zda tomu dát 4 nebo 5, ale asi se předtím budu na to muset podívat znovu), ale možná bys měl přestat být tak agresivní ku všem, kteří se neshodují s tvým vnímáním a přijetím jednotlivých filmů. Protože to na tebe nevrhá vůbec dobré světlo, vůbec dobré. :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ty mini příběhy sou důležitý , aby dohromady složily tu mozaiku , kde se ZRADA  misí s PŘÁTELSTVÍM  a ODDANOSTÍ K RODINĚ  , to že tohle NĚKDO NEPOCHOPIL  , neni chyby film , režiséra , nebo scénáristy , to je chyba TOHO ČLOVĚKA  PROTOŽE JE HLOUPÝ A AROGANTNÍ ZMRD  , tenhle film má duši a perfektní příběh , takže dotyčný hlupák ať drží hubu

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Ouwen (hodnocení, recenze)

Vypadá to, že i přes to, že půlka displeje je prasklá na mém noutu, tak se na Raid 2 dneska večer podívám. Těším se jako malé dítě, doufám, že se naplní moje očekávání o největším akčním filmu všech dob.

Weyden

to byl příklad jak je to myšleno, neviděl jsem to a proto jsem plácnul zrovna tyhle dvě příjmení.

Weyden

Weyden (hodnocení, recenze)

Ouwen

nevím, jestli se dá mluvit o nějakém "příběhu ruhiana" a "příběhu estelle". to jsou, postavy, které se tam objeví v několika scénách jen proto, aby se pobily.

na příspěvěk reagoval Ouwen

ywo666

No jako ale doufám, že jsou stejně ty příběhy vyrovnané, bylo by špatné, kdyby příběh Ruhiana měl váhu a příběh Estelle na hovno, to bych sledoval nevyvážený film.

na příspěvěk reagoval Weyden

Wacoslav1

Kašlu na to co jseš, sice někdy mně tvoje pohledy míjí, ale nevím, mám k tobě určitý kus respektu, ani jsem nasranej nebyl, když jsi dal 2* berandalu...

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1 , Ouwen

No ja by som z toho moc teda nevystrihol. Dokonca ľutujem, že tá strielačka tam nakoniec nebola. Aj keď chápem režisérové vysvetlenie. Ale keď je film dobrý ani 150 minút nenudí. A toto je viac než dobrý film.

OUWEN: Samozrejme, že tam je viac dejových línií ako len Iko. Paradoxne on je len prvý medzi mnohými. Ale rzhodne nevyčnieva nad ostatnými, čo sa tíka "ice timu".

na příspěvěk reagoval Ouwen

Wacoslav1

Jo takhle, no začínám tě chápat. Tobě vadí, že to nemá tu jednu linii s Uwaisem, ale je tam nacpáno další tuna příběhů s jinýma postavama? Tenhle problém mám částečně u šikmookých taky. Mám pak problém se orientovat v příběhu. Doufám, že BeRANDÁL tuto smůlu prolomí.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jinak potvrzuji na Hellspy už je to z CZ titulky. Můžete vesele stahovat a sázet pětihvězdy! :-)

Ouwen

Víš co já vám v čem je problém ve mě teď na sebe klidně zaútočím. Problém je v tom, že mě filmy co jsou založený jenom na soubojích přestali úplně bavit. Příjde mi to děsně stereotypní. Proto moje slabý hodnocení Ninji 2, Zátahu, Berandalu a dalších současných Azijských rubaček. dřív jsem to žral dneska mě tenhle typ akčního filmu úplně přestal bavit. Ideální je pro mě mix střílení a soubojů nevadí mi ani filmy kde se jenom střílí, ale filmy kde se jenom bitkaří už mě prostě neberou. I když uznávám, že tady v Berandalu je to asi opravdu vrchol poslední doby, ale já to asi nedokážu patřičně ohodnotit. Ok příběh? Může tam bejt proč ne, ale když už chtěli velkofilm tak dejme tomu čistý 2 hodiny. 150 minut je extrém to se na mě nezlobte.

na příspěvěk reagoval Ouwen, ywo666

ywo666

Je to hraně mezi dvěma a třema* nevylučuju, že to zvednu. Brutálních a násilných filmů tu už bylo hodně tohle prostě není vrchol. Mě se líbí jak se pro to klidně nadchnete a zapomenete na všechno co jste doposud viděli, ale v pohodě. Vy si to užijte já si počkám na Expendables :-)

Wacoslav1

Waco, ale tady je problém v tom, že kdyby to mělo 100 minut, bude tam nonstop akce jako v Ninja 2, ale příběh bude na píču a kdyby tam byl příběh, bude to mít pomalé tempo a málo akce, takže hodnocení by ti zůstalo totožné. ))

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak ale cieľ bol natočiť drsný krimi thriller zmiešaný s martial art rezačkou. Ak by to malo 100 minút tak buď tam bude málo akcie, alebo príbeh bude stáť za hovno a rovno na neho môžu zabudnúť. Toto by podľa mňa obstálo aj bez akcie. Proste solídny krimi thriller. Nie úžasný. Ale solídny. A do toho napálili brutálnu a extrémne násilnú akciu. Ako mne je fuk ako si hodnotíš. A viem, že teraz budeš trucovať a aj keď si to pozrieš v HD s titulkami, nepriznáš, že si na začiatku podhodnotil. Lebo by sa ukázalo, že sme my ostatní mali pravdu. Ale hodnbotiť tento film z cam ripu a bez toho aby si rozumel o čo točia. To je objektívne ako pozerať muzikál bez zvuku.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

A stejně furt mi to nedá proč to má kurva 150 minut a hodinu se tam jenom žvaní? Kdyby to mělo 100 minut jako jednička a od začátku do konce to byla řežba jako v druhý půlce filmu která je luxusní (to netvrdím že ne) tak jdu klidně z hodnocením výš, ale takhle? Nejlepší akční film všech dob? To mu se fakt musím smát. Ono je to taky tím že (až na pár vyjímek) mám prostě alergii na dvou a vícehodinové filmy. Ideální délka na takovejhle epickej akčňák aby to byl kulervoucí nářez od první do poslední minuty je tak 100 minut. Nemůžu si pomoct.

na příspěvěk reagoval ywo666, Ouwen

TheDarKnig

A víte co? Mě je to fuk. Jako já se na to ještě podívám. Počkám si teda na cz titulky, ale nemyslím si, že nějak změním názor.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav .....hm Wacoslav , to jméno mi nic neřiká , takže to bude nějaká nula a lidi se o nuly nezajímají

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

to už je po několikáté , že když řeknu že ten film bude nářez , tak to taky bude nářez  :-)

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

ehm, prakticky všichni tady to tvrdili jakbysmet už hned po prvním traileru.. Takže se nedělej, že jsi tu stál jediný proti všem, to by spíše mohl říkat Wacoslav, ovšem ten stojí tak až teď

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Wacoslav1

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jo a hoši , já sem vám říkal že to bude námrd a nikdo nevěřil a teď se tady rozplývate blahem ........eh takže , víte co mi můžete

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou