Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

SPOLIER

a další dotaz , jaká je vaše nej nej fatalita tady ?

u mně vede prostě ta bejzbolka v hlavě

TheDarKnig

no jasně , ale Zabiják když útočil ručně , tak útočil jako chřestýš , jo všimnul sis ? vždycky tou rukou vystřelil a uštknul , no a pak když nasadil ty zahnuté arabské nože , ty vole to bylo :-O

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a musím se zeptat nemůžu totiž odolat , kdo by vyhrál

Mad Dog vs Zabiják

upřímně já nevim , ti by se asi zabili na vzájemně , oba byli totiž totálně šílený a necítili bolest

Weyden

nesouhlas , DarkKnig má pravdu , ta bitka v kuchyni , měla šíleně brutální tempo a někdo může mít problém to sledovat , já nemám sem na tuhle rychlost zvyklý , jediný problém sem měl u soubojů tady http://www.csfd.cz/film/288738-elysium/ a to nebyl jen můj problém , sousta lidi si na tohle stěžují

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

ano souboj Mad Dog vs. Rama a Andi (a ano jmenoval se Andi) tam byla kamera taková ucelnější a stabilnější a tempo bitky , bylo takové pomalejší , ale tady Evans trochu zaexperimentovat , zkusil zběsilejší tempo trochu živější kameru a ráznější střih , aby dodal bitce ten správný šmrnc a adrenalin , a to se mu povedlo

Yoshitsune

spoiler Ne všechny bitky, samozřejmě. Jen ta rychlost byla prostě šílená, ovšem jenom v závěru (ten poslední souboj + střílení brokovnicí). Jinak ta akce byla skvělá, hlavně pak ta na více frontách při pokusu o rozpoutání války, to bylo natočené neskutečně parádně :)

Weyden

Weyden (hodnocení, recenze)

myslím, že thedarknig se na to spatne vyspal, ty bitky mi naprosto vsechny prisly neskutecne dobre zpracovane. :) ja akorat trochu bojuju s tim zbytkem. myslim, ze evans i trochu zrefnovatěl, tzn. ze videl jen buh odpousti nebo drive a taky se tam snazil zakomponovat dlouhe zabery a ruzne barevne nasvicene chodby atd. :)

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ono spojení šílené brutality a syrovosti je hodně odvážné (né novátorské) ale odvážné , protože kdyby tohle spojení nevyšlo , tak by to bylo špatné , naštěstí to vyšlo s takovou grácíí a elegancí , že smekám pomyslný klobouk

Yoshitsune

Jackie byl spíše použit jenom čistě pro přirovnání toho tempa, celkově mi ta akce zase po kamerové a střihové práci přišla.. no rozhodně ne tak, jak vypadala v Raidu, a už vůbec ne tak, jako souboj Mad Dog vs. Rama a Andi (nebo jak se chudák jmenoval). Spíše jak něco z 80., 90. let z Číny. Totiž v tom nejsem zrovna znalec, ale myslím, že nějak tak to v těch pár filmech vypadalo. :)

Viděl jsem Raid těsně před tím, takže to mám vše ještě v živé paměti

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a ano gore zde bylo hnané za lidské chápání , ale bitky nebyly vůbec brány jako "parodické" pro to na mně tenhle film nen i legrační a bitky nejsou vtipný

TheDarKnig

tak hele v těch dvou kino ripech sem teď stáhnul a kouknul , tak to tempo je tam stejný (nesrovnám kvalitu a obraz) , takže to neni chyby tvého pc nebo střihače , to šílené tempo tam bylo i v kinech

ty hele já mám taky rád starší filmy s JCH třeba pojízdná kantýna , ale tady mi to vůbec nepřišlo jako ty bitky ve filmech JCH , tady šlo o surovost a brutalitu

Yoshitsune

no, mě to přišlo někdy až parodické na úrovni bitek Jackieho Chana (které mám ovšem samozřejmě rád, jenomže to co se hodí k němu, se podle mě nehodilo tady), ale tak, definitivně se na to chci podívat ještě jednou a tentokrát v pravém blurayi. Třeba to pak vše zapadne do sebe mnohem lépe :)

TheDarKnig

jasně že ta bitka se zabijákem byla rychlá , však i ta hudba byla rychlá a šílená , to tempo myslím že bylo schválně a to mi hrozně vyhovovalo , stíhal sem bez problémově sledovat , ale problém s pc nemáš takhle je to u všech verzí

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

SPOILER a ještě jedna věc, nevím, zda to bylo tím ripem nebo se Evans pokoušel něco napodobit, ale nezdála se tady někomu min. ta akce na konci v kuchyni proti tomu magorovi nějak.. jako by byla natáčena při rychlejším snímkování nebo prostě celkově zrychlená (jako byste mi. dvou násobnou rychlostí přetáčeli nějaké video)? O tom, že to celé už i v rámci toho komiksového nadhledu (Hammer Girl atd.) působilo šíleně přehnaně a zbytečně krvavě ani nemluvě. Na akční sekvenci s Mad Dogem se to tak moc nechytalo, ať se na to podívám z jakékoliv strany. I co se týče práce kamery. A ten slow-mo, to jsem už převracel očima.
Každopádně je to můj názor, ale pokud by to byla nějaká technická chyba ripu nebo mého PC (což je divné, protože jiné scény působily docela normálně, snad ještě jednou mi to přišlo příliš zrychlené, ale nevím kde přesně), tak bych to rozhodně chtěl vidět o to víc znovu a v něčem jiném. Nejraději bych byl za názor nějakého většího odborníka? :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Uživatel TheDarKnig smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

ano myslel , hele někdo z mých oblíbených (verbal mám ho hrozně rád a je tady něco jako vzor) tak verbal dal http://www.csfd.cz/film/136191-izo/ odpad a napsal ten komentář a myslíš si že ho kvůli tomu nenávidím ? nebo že ho chci zníčit ? ne , dál ho mám rád (né jako gay) takže nejde o to jak kdo hodnotí , ale Waco je zlomyslná svině a tohle tady dělá schválně a úmyslně

Yoshitsune

tak pokud jsi ten poslední příspěvek zase myslel pouze na Wacoslava v rámci vaší vzájemné nesnášenlivosti (nebo čehosi, co já vím), tak budiž. Ale napsal jsi to velmi konkrétně a všeobecně (a myslím si, že některé postavy měly mít opravdu více prostoru, a mrzelo mě, že je režisér použil tak.. nedostatečně. A vůbec by mi nevadilo, kdyby kvůli tomu měl mít film 3 hodiny, ne 2 a půl :))

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

TheDarKnig

navíc nevidím nic špatného , na tom bránit něco co člověk má rád , ty bys asi taky branil něco co máš rád a někdo ti to chce pošpinit , vyválet v bahně a chodit tu danou věc

TheDarKnig

hele když nebudu tak agresivní , tak si každá svině/hajzl a dobytek , co se tady pohybuje , na mně dovolí a to sorry a to fakt nejde , navíc mně je jedno jak kdo hodnotí film , ale jak k tomu filmu přistupuje , jako Waco dal dvě a napsal ten vulgární komentář , aby mně naštval , aby schodil film na který se těším a mám rád předchozí počiny režiséra , prostě to udělal schválně/úmyslně , je to osobní víš

Wacoslav1

tak teď když máš cz titulky a film v hd kvalitě , snad to rychle neproklikáš , ale budeš to sledovat hezky pozorně a vnímavě , je ti to jasný hlupáku ?

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou