Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

dr.horrible

Co je ti do toho sráči kdo má koho v oblíbených?! Jo a z Penylanne se jednalo o krátkodobou výměnu a já byl ten kdo byl požádán. Po projekci jsme si oba vzali bod zpátky a nadále se máme v oblíbencích bez něj. Já to nijak nepopírám přiznal jsem to veřejně. Jinak si stojím za tím, že jsem nikdy nikoho o bod nežádal a pár dalších tupců co mi napsali kvůli výměně jsem poslal do hajzlu, ale bohužel já si holt skrýny nedělám ty hlavo :-)

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Wacoslav: Cele som tie alibisticke kecy necital, ale povedz mi, dal si si z neho bod? Lebo nedavno si tvrdil, ze je to ucet tvojho kamarata. Dalsi bod vymena s pennylaine, k comu si sa mi sam priznal. A corpjonlan, s tym si tiez menil. No theargoid je jeho multak. A v oblubenych ta asi nema, ze?! ;-)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jinak mě dostává jakou ten ťaman trpí utkvělou představou, že jsem to údajně shodil kvůli němu abych ho nasral :-DDD Vtip měsíce to si teda borec hodně fandí. Mě by byl úplně ukradenej, kdyby se ve všech diskuzích nesral hystericky do všech, kteří si dovolí mít jinej názor.

dr.horrible

To není mulťák ty debile to je můj starej účet podívej se na datum založení ty hovado. Takže jasný založil jsem si 5 let starej multiúčet ještě jsem si dal přezdívku Wáca z dvojitým w a dokonce i stejný jméno aby to bylo každýmu jasný :-D No ty si ale paranoidní idiot. V době založení wáci111 jsem tu ještě jako Wacoslav1 vůbec nebyl ty génie. K účtu jsem ztratil heslo a to, že jsem si nechal vygenerovat nový a účet nechal známýmu  kterej občas něco ohodnotí to nic neznamená. A mimochodem o Berandalu na kterej se dneska podíval prohlásil, že čekal akci roku a dostal největší nudu a v půlce to vypnul a dal rovnou odpad až to tady budeš náhodou vytahovat. Jo a ty další údajný multiúčty by mě taky zajímali. Nic nemáš, takže zalez zpátky na medvědí chat sračko. Jo a je hezký jak si tě kámoš ťaman přivolal na pomoc já vím, že by jste mě moc rádi zrušili, ale já nejsem pomatenej hysterik jako ťaman abych si tu z trucu nechal smazat původní profil a založil si novej a dělal všude největšího haura. Jděte si pohonit kluci a až dospějete pokecáme si ok?

dr.horrible (hodnocení, recenze)

THEARGOID: Nie, len ta ignorujem, multaku. Povedal som ti jednu z mnoha jasnych veci, v ktorej wacko hodnotil film ktory nevidel a ty si mi nato odpovedal, ze mu zavidim. Takze si si dal vlastne odjeb sam. Ked sme pri tych multakoch, wacko ich tiez par ma. Napriklad na waca111, ma este aj vlastne meno. Maj sa zatim a dik za reklamu na tvojom profile. Ale necakaj, ze tu na teba budem reagovat, hnupe

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Ten film vypadá nadupaně, vo tom žádná, ale z těch řečí tady mám pocit, jako kdyby se mluvilo druhým vzkříšení Krista:) Jako sorry, ale pochybuju, že tenhle film přepíše nějaký mý osobní žebříčky.

Weyden

Weyden (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

v jakem smyslu si od tebe flipnic bral inspiraci? ty tu delas, jak kdybys ten film natocil ty nebo jak kdybys byl jediny, kdo se na nej tesil a veril mu.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

víte co člověka , zahřeje u srdce (kromě toho že Waco je všem zase pro smích) že i takový numero uno jako Flipnic , si ode mě bere inspiraci

"3. nejlepší martial arts film v mým životě"

tohle člověka zahřeje u srdce :-)))

na příspěvěk reagoval Weyden

dr.horrible (hodnocení, recenze)

THEARGOID: Slovensky dokument ale pred premierou nestiahnes, multacku. Ok, maj sa, nech to tu nespamujeme, vratimsa vecer jak sem dojde plakat podvodnik menom wacoslav, a potom zajtra, ked si to konecne pozrem

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ambron

tam to bylo ke konci docela na nervy , když ti v tom tereňáku začali nabíjet tu brokovnici a Eka tu poloautomatickou devítku , tam šlo doslova o nanosekundy

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou