Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Sandstorm (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

verbala nekopíruju. Mám na to pouze podobný názor jako on. A výjimečně s ním i souhlasím, což se mi tedy moc často nestává. Takže se uklidni Jiříku ;-)

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ale jako verbalův názor respektuji , předkládá pádné argumenty , mluví k věci , film viděl a užil si ho a samozřejmně je u toho i vtipný

Ouwen

né to on myslí vážně , on je takový zdejší Rambo , akorát nemá svaly , charisma , dlouhé kučeravé vlasy , má jen silné řeči nic víc

Sandstorm

Jenže Evans všechny varoval, že tenhle film bude mít obsáhlejší příběh, film si na nic nehraje, Evans upozorňoval, že to takhle bude vypadat.

na příspěvěk reagoval Sandstorm, duckman

Sandstorm (hodnocení, recenze)

Wysch

Jinej film neviděl. Má v podstatě pravdu. Příběh je klasická stokrát omletá asijská taškařice ala Volavka. Navíc si tam ještě Evans hraje na Scorseseho. Akční scény jsou samozřejmě výborný a v tom ten film nemá konkurenci, ale jednička je prostě lepší, protože si na nic víc nehraje. Tady člověk 10 minut zívá u dialogů mezi špatnými herci a pak se 10 minut baví u bitek. Zlatá jednička. Tohle ode mně více jak 3* nedostane.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Yoshitsune, Yoshitsune, Madsbender, Wysch

Yoshitsune

Tak ať mi tu ten debílek nevypráví sračky, že to není možné, když tam nejsou kaskadéři a žádné efekty. Na hubu takové lidi jsou.

Ouwen

protože sebelepší kaskadér , by nedokázal , to co dokážou ti herci , samozřejmě došlo k několika zraněním (nic vážného) ale i tak , tam byli jisté úrazy (režiséra málem srazilo i auto při automobilové honičce )

duckman

Ty šašku, fakt silat není bojové umění? Přečti si zajímavosti, nikdo se nenechal zastupovat kaskadérem. Natočil by jsi snad lépe ty akční scény? Uznávanej kritiku.

duckman

Kéž by jsi jenom viděl jak se to shazuješ před ostatními. Striktně tvrdíš, že je film pro idioty, ale sám se o něj furt otíráš... tak pokud my jsme idioti, ty jsi imbecil bez výhrad a sebemenších pochybností. Takové krysy, jako ty si zaslouží ban na této stránce a to z důvodu, jakým se tu prezentuješ a chceš nasírat ostatní uživatelé. Máš skutečně nudný život a jediný na co skutečně dosáhneš je kritizovat a urážet místní. Tebe bych s přehledem chtěl vidět ve třetím díle, jak tě Uwais seseká. Myslím si, že potom by jsi zvážil slova a nevypouštěl by jsi takové hovna. Viděl jsi 10% filmu a říkáš o tom jaká je to sračka. Ty máš asi také malé péro, aniž bych ho viděl. Ztrať se a neser si tu do huby...

duckman (hodnocení, recenze)

Hlavniho hrdinu bych s prehledem pouzival k rozhaneni stohalvych davu na rizikovych fotbalovych zapasech, evidentne by s tim nemel problem - je to uplacana vymastena asijska srajda, neavic musim jeste nepastr, ze bylůo opravdu usmevne, jak vzdyccky jednotlivy "bojovnici" cekali v poazdi az prjdou an ranu :DDD

na příspěvěk reagoval Wysch, Ouwen, Ouwen

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

jsem blbec, ze jsem si precetl zdejsi komentare a potom jsem nestacil zirat, jak tuny podivnych individui o filmu napsali uplne neco jineho, nez co jsem videl.

V cem ten film prekonava jednicku nechapu. Ja se u toho hodne nudil. Tuny kecu v podani spatnych hercu byly uplne o nicem. Tam se melo pouze bojovat jako v jednicce. Misto toho boje tvori tak 20% neskutcne predlouheho snimku.

150 minut je na takovy film absolutni nesmysl.

Bojove sceny super natocene, ale dynamika filmu je proti jednicce radove nizsi. Skoda.

na příspěvěk reagoval ywo666, Wysch

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Duckman je troll. Hlúpy troll. On by napísal prvé aj posledné, len aby nasral ľudí na fóre.

hefoo

hefoo (hodnocení, recenze)

Ouwen

Asi tak. Ten co tu napisal, ze silat neni bojove umenie asi fakt nevie o to nic. Tieto bojove umenia ako silat, krav maga a dalsie sa prave specializuju na efektivitu a co najmenej pohybu.Tak je podla mna vyslovna blbost napisat, ze tie udery nemozu mat silu. Ten clovek co to pisal tak nech si pozrie videa napriklad o "centrimetrovom" udere alebo videa sameho velkeho Bruca Leeho co dokazal spravit z kratkeho uderu... Vsetko to je o treningu by si sa cudoval co s tebou dokaze spravit kratky uder ktory je prevedeny s presnostou a technikou...

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Madsbender

u mna vedu z nasich luhov, kotlin a nizin tieto 3 filmove festivaly : Karlovy Vary, csfd projekcie a Art film fest. febiofest nenavidim otvorene.

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou