Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Bluntman (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Já s ním v názoru na film nesouhlasím, dokonce se jakožto uživatelé vážně nesneseme, ale Tvoje trollování je mnohem horší, takže toho, prosím, nech. Neklikám na diskuzi, abych neustále četl tvé rytí do Wacoslava.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Ta bitka v té garáži, jak ten cápek narazil hlavou do schodů, pak o beton a spadl do té jámy. Uf.

Wacoslav1

už můžeš být konečně spokojený , film sem si vyndal z oblíbených a dal sem tomu odpad totéž sem udělal u jedničky , díky za to že si mi otevřel oči

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

né fakt Wacoslav1 mi tenhle film dokonale a naprosto znechutil , fakt netuším jestli to bylo úmyslné nebo jak se věci mají ,ale opravdu si mi otevřel oči Wacoslav1je to debilní film a díky tobě vím jak se věci mají , do toho ještě Bluntman který Wacoslav1 dokonale toká a sekunduje

na příspěvěk reagoval Bluntman

hefoo

nééééé o ničem to nesvědčí i pomo je ovečka

né to bylo ode mně hloupé a nebylo to správně , tenhle fil si zaslouží odpad , odpad a odpad , je to hloupý film a je přehypovaný

hefoo

hefoo (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

POMO dal tomuto filmu 4 hviezdy a to už o niečom svedčí - ja sa síce z jeho všetkými hodnoteniami nestotožňujem ale tie hodnotenia a komentáre si väčšinou aj čítam a rešpektujem ich ako nie doslova ale ako pri filmoch beriem ako "fakt" jeho názor pretože to nie je "priemerný" divák.

Yoshitsune - Ako sa hovori: "Haters gonna hate" ;)

Wysch

už je to tady zas , sim tě Wacoslav1 má ve všem pravdu , pravdu a nic jiného , takže prosím tě mlč , ty nemáš pravdu a seš ovečka tak jako já a všichni ostatní kteří hodnotí čtyři a více , takže smaž ten svůj příspěvek jo ? díky a nemáš v ničem pravdu

na příspěvěk reagoval hefoo

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Sorry, ale tvoje hodnocení je jen póza. Kdybys ho aspoň uměl zhodnotit, ale sám se vlastně přiznáváš, že jsi hloupej, když jsi tak prostej příběh nepochopil, a ještě hloupější, když se přiznáváš, že neumíš číst titulky. Sorry, ale argument nula, až nějakej předneseš, proč si myslíš, že příběh je složitej a překombinovanej a že se režisér snaží o nějaký geniální krimi, můžeme se bavit. Ale jak říkám, argumenty tvoje vyjadřování názoru příliš neoplývá, a ještě se chlubíš tím, jak odlišný chceš být. To už je opravdu megapóza.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Půlku z toho co uvádíš napsal duckman já ne. Já naopak uvedl, že souboje mě nadchli a třeba ta automobilová naháněčka je taky super. Mě vadilo to okolo příběh zbytečně překombinovanej a složitej hrálo si to až moc na geniální film. Nepomohli mi ani titulky v tom příběhu jsem se stejně dokonale ztratil a je komický jak se režisér snaží 90 minut budovat nějakej geniální krimi thriller aby pak zjistil, že to co umí nejlíp jsou stejně bitky. Konec šmitec víc jak 2* prostě nedám a souhlasím z názorem, že jednička je o dost lepší to určitě. Jo a Iko Uwais je neherec a to totální umí se bít pravda, ale jinak nějakej přirozenej respekt , charizma to nemá ani náhodou.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Wysch, Yoshitsune

Bluntman (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Vyjadřuje se k filmu, ty pouze k němu, v tom je ten rozdíl. Zkus akceptovat, že to někomu nesedlo (protože preferuje videobéčka z let minulých). Jinak na diskuzi mohou i lidé, kterým se film nelíbil. Nikde není napsáno, že mají zákaz. Od toho je diskuze.

Bluntman

neprudí ? ty si asi spadl hooodně z velké výšky co ? ty vole tři měsíce poslouchám , jak je Wacosla chudák , jak mu nikdo nerozumí , jak nikdo nechápe jeho hodnocení , zasírá kde jako diskuzi , ale v pořádku je úžasný , ale tyevidentně nechápeš mně je u prdele , jeho hodnocení ať si klidně postaví pomník na počest svému hodnocení , ale co sem furt leze a reje

na příspěvěk reagoval Bluntman

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Wacoslav1

jo jo seš úžasný , máš originální hodnocení , máš úžasný hodnocení , úžasný profil , úžasný filmy , sice si jeden z nic neviděl Expendables3 , ale to je jedno , je to taky úžasný , ty prostě víš to bude úžasný , tak je to hrozně moc úžasný , tenhle film je odpad všech odpadů , horší než jakékoliv céčko co kdy bylo natočeno , herci sou debilové , režisér je debil , Silat neni bojové umění , ve filmu neni žádná akce jen se tam mluví , mluví , mluví a mluví , no ale drž už hubu

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Deryll

Kdo říká, že musím hodnotit podle ostatních? Já si mnohdy dám radši nějaký laciný céčko co si na nic nehraje, než brutálně vyhypovanej film kterej prostě všichni žerou a proto musí bejt boží.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Oneill85

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou