Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

duckman (hodnocení, recenze)

Asijska producke je prsote vypatlana a pro ME nesledovatelna, nekdy si rikam, ze tam ty fily tocej male deti, uzt o vypada jako ty indicke vamazy kdy to je neco mezi Rambem a pornem :DDDD

duckman

Jako. Takhle. Scénář určitě není top, ale jako nevšiml jsem si, že by Evans někde tvrdil, že film bude mít vyšperkovaný scénář. Ty snad jo?! A prý názor. Spíš máš v hlavě prázdno a myslíš si, že máš názor. A i kdybys měl názor, tak ty musíš tolerovat názor druhých, né na ně útočit, ale ono je dneska v modě urážet ty, kteří se ti nelíbí, no. A srovnávej Pencak silat s kung-fu, to je dobrý vědět.

duckman (hodnocení, recenze)

Posledni reknem kvalitnejsi akcni sceny ktere si pamtuji, ktere rekneme mohli tento zanr posuntou nekam dal, by Bojka auz envim jak se ten film jemnoval, i dkyz to opet byl nehoarazne tupej film fakticky o nicem.a fakticky k smichu.

Ouwen

A ano je to pod moji uroven, nikoli vsak vy tady, ale ten film, hodne mit o pripomina presne ty becka z 80 kde taky jedinej clovek nejcasteji Chuck Norris to taky likvidoval po desitkach uderem predlokti za sebe :DDDDDDDDDD

ywo666

Nejsem skutecne zanlec bojoveho umeni, ale to co je v tom filmu je neuveritelna sracka, ty udery jsou tam jen ciste na efekt, ani by poradne poskozeni nezpusobily, teda vetsina z nich, navic ten asijskej vymastenej pristup, jakoze jkeden jedinej clovek sejem 50 lidi to je fakt v dnesi dobe uz naproxta ubohost.

Ouwen

Tohle skutecne neni fan kluib asijskych placacek ty vemeno, nybrz verejna diskuze a ja tu jen napsal svuj nazor, ze jsem se na ten film teda dokoukal ale valel jsem ut oho po zemi smichy jak vazne se ti retardi berou :DDDD

Ouwen

Ano jsite a proto o tomto filmu nejde tvrdit, zejde o neco vyjimecneho, kdyz to je placacka a hospacka jak od Jackieho Chana nic vic !!!!! Nechapu jak muze byt nekde tak vymastenej a rozplyvat se tady nad scenarem, kdyz to je regulerni  a naprosto typickej jednoduchouckej akcni vymaz.

duckman

A tímhle sis nasral patřičně do huby. To, že ty říkáš že to je pro malé fakany, neznamená že to tak je. A pro malého fakana je fakan každý. Když si sem napsal první příspěvek, já to toleroval a respektoval dokonce, jenže ty máš v povaze útočit slovně na každého, kdo se s tvým pohledem na věc nemůže slepit. Co je to kurva za společnost?! Co má pořád každý za problém? Pokud se ti to nelíbí, proč nad tím ztrácíš tady kurva čas a resp. pokud jsme haranti, jak můžeš ty inteligente s námi ztrácet čas? Není to pod tvojí úroveň?

na příspěvěk reagoval duckman, duckman

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

duckman je ztracený případ, ať si trpí u každého druhého filmu, jak říká ywo. Dobře mu tak, jen ho prosím ignorujte, nikam to nepovede. Vím, o čem hovořím.

ywo666 (hodnocení, recenze)

duckman

Tak som rád, že si naletel. Ja = parádny zážitok s výborného akčného filmu a prehloadka techníka bojového umenia Silát. Ty = otrasný film a následná fňukanda na csfd. Uži si to. Teším sa každým filmom ktorý ti ukradne čas zo života a máš z neho hovno.

duckman

Proč tam nejdeš a neukážeš tvůrcům, jak to má teda vypadat?! Ta přehlednost v akčních scénách je perfektní a cos jako čekal? ty jsi čekal něco reálného? Srovnávej amerického ninju a tenhle film, fakt ty vole, to je jako srovnávat Mačetu a Eminema. A navíc, nemají takovej rozpočet jako v emérice, tak se klidni, máš za potřebu jenom kritizovat, vole.

duckman (hodnocení, recenze)

Tphe  by me bavilo tak asi ve 12 letech v 15 uz fakt ne, to je fim pro maly prumerne inteligentni fakany.

ywo666

Jo jsi vymastenej, tady toma 90% ja od toho cekal skvelej film - ale je to tupa placanda na urovni Americkeho ninjy 4 nebo karate tiger :DDD kdyb alespon ty akcni sceny staly za neco, ale tam je videt, ze ty udery jsou naprosto endotazene a trapne, jeden clovek vymlati 50 lidi tak to uz ej komedie, at aholce skladivem apod ani radsi nic nepisu, tupa sracka.

ywo666 (hodnocení, recenze)

JohnnyBane , Wacoslav1

Ty si ho poriadne nevidel, ale JánPrekliatie ho hlavne nemal vôbec čo pozerať. Lebo čakať od toho viac ako nám bolo poskytnuté je do neba volajúca hlúposť.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Tu si na omyle. Madsbendera sice nemam rad /na moje pomery prilis ma rad Fassenbendera/, ale pise vyborne komenty a je originalny uzivatel, ziadny multak.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Nechcem vidieť tú reakciu, takže končím a budem prípadne reagovať len na príspevky týkajúce sa filmu.

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Mads: On je ale jak Laslo, sere ho skor ignoracia. Odkedy ho pustili z pastaku, zufalo tuzi po pozornosti :/

Příspěvek byl smazán administrátorem.

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Mads: Opakujem, ignorovat THARGOIDA, je to detsky troll, tymto ho len zivis. Sleduj, terazmi da nejaky hrozne husty odjeb okopirovany od verbala a mne je to fuk. Nech ho, nech sa s wackom vyblaznia..

na příspěvěk reagoval Madsbender, Martin741

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou