Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Yoshitsune

Ja jsem nikde nikdy etvrdil, ze ten tvuj Sylát neni bojove umeni, ale OPAKUJI - ze to co je v tom filmu neni zadne bojove umeni, ale typicky hloupa siajska placanda 1 vs 50, opravdu vymastena neuveritelnym zpusobem.

duckman (hodnocení, recenze)

Zatah 2 je naprosto typicky film s Jackiem Chanem. hordy hordy nepratel hopsacky, hloupe udery a cekajici nepratele az prijdou an radu :DDDD jen tady se to navic bere hrozne ale hrozne vazne, byt mi 12 let dam tomu dve hvezdy nikoli vsak dnes :DDD

duckman (hodnocení, recenze)

Toho hopsalka, ktery mi poad vic a vic pripomina Jackieho Chana, by vypnul kazdej druhej policajt nebo vojak v CR.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Vykuk

Yoshitsune

S ohledem na moji skromnou erudici a prozatimni celozivotni zkusenosti, si troufam tvrdit, ezt oho vim mnohem vice nez-li ty.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Wysch

Ouwen

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Uživatel Wysch smazal svůj příspěvek.

Madsbender (hodnocení, recenze)

Duncan66

Tú záverečnú pasáž sme stopovali, a automobilovú sekvenciu som si teda možno zapamätal zle. Neviem ako v tvojom svete, ale mi sme sa na fyzike učili, že keď je určitá akcia odohravajúca sa v určitom čase zrýchlená, tak trvá kratšie. Vedomosti na úrovni základnej školy :-)

na příspěvěk reagoval Duncan66

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Vypadá to, že někteří tu nepochopili smysl této diskuze. vy nevíte, že tohle se vám nesmí nelíbit :-)

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Madsbender

nechtel. Kdyz honicka trva 5 minut a tobe trvala 15, tak ti v kebuli musi cas bezet 3x rychleji, nez v realu. ;-)

Beztak jsi to s tim "stopovanim" jen tak placl a cele si to vymyslel a ted se to snazis okecat nesmyslama a jeste jsi znovu mimo. Radsi se omluv za lhani a uz to nech byt. ;-)

na příspěvěk reagoval Madsbender

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Madsbender

to spise ve tve virtualni realite, kde bezi cas 3x rychleji, nez ve skutecnosti a jedna minuta filmu v realu jsou v tom tvem podivnem svete minuty tri ;-)

na příspěvěk reagoval Madsbender

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

bitka na záchodě minuta a deset vteřin , vězeňské peklo čtyři minuty a třicet sekund , návštěva porno průmyslu dvě minuty , Prakosův život (počítám i to jak měl zabít toho chlapíka dohromady) dvě minuty a čtyřicet vteřin , dvojčata a jejich útok na Japonce a konkurenční gang dvě a třicet sekund minuty dohromady , přepadení Ramy minuta třicet , Rama vs Zabiják první (setkání ) padesát vteřin , automobilová honička pět minut a pět vteřin , finální zůčtování počítám dohromady halu , chodbu , kuchyň a zůčtování s Ucem a Bejem třináct minut

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou