Call of Duty: Find Makarov

všechny plakáty
Krátkometrážní / Akční
Kanada, 2011, 3 min

Filmová realizace konce a několika krátkých scén ze hry Call of Duty: Modern Warfare 2, sloužící také jako trailer k sérii Modern Warfare. (TwoFace)

PauloZ

Krátké a úderné. Filmová realizace konců modern warfare 1 a 2 na velmi vysoké úrovni. Kéž by vznikl celý film vypadající jako tohle a možná ještě lépe :) ()

Marek1991 odpad!

Ďalší chorý zvrátený mini film, ktorý nielen, že má hrozný dej, ale ešte nabáda k pudovým zabíjačkám, je propagáciou hry, opäť sú tam zapojený Rusi, už mi dochádzajú slová, lebo takáto hrôza sa mi ozaj nechce komentovať. ()

PlutisMovie

Natočené krátké scény z série MW na přeskáčku. Vše vypadá věrohodně! Efekty, masky, herci. A co je na tom nejlepší ? "Známé tváře"! Soap, McTravish, Price atd atd.... ()

AltairAhad

Co se CoDka týče někdy bych velmi ráda uvítala celovečerní film a vůbec bych se nebála, že by stoupal do vyššího hodnocení. Pecka! ()

Foltin

Rozhodně nejepší fimeček podle hry! Prý se plánuje i 20-40 minutový fimeček, což by bylo dost dobré. Efekty na dobré úrovni a herci zahráti taky dobře a nejvíce mě dostává dokonalá podoba s postavami ze hry. ()

Karlsberger

Velice dobře zpracované ztěžejní okamžiky z prvních dílů MW. Teď už to jen chce ten celovečerák, na kterém se pracuje, ale to si ještě počkáme. ()