Potom, čo Sabrinu (Zoë Bell) unesú tajomní útočníci, ocitne sa v podzemnom brlohu, kde je nútená bojovať s ďalšími nevinnými ženami iba pre pobavenie neviditeľných divákov. Každá z týchto bojovníčok má čo stratiť, no len jedna má ostať nažive po skončení brutálnej hry. (Steny94)

Fiftis

Toto je veľmi podhodnotená snímka. So super sexi ženami. Veľmi zaujímavá prehliadka. Vôbec som si nedokázal predstaviť, čo ma asi čaká a musím povedať, že ma to od začiatku až dokonca nenechalo vydýchnuť. Veľmi dobre prepracovaný príbeh, ktorý správnou cestou ťahá za nitky, aby svojho diváka upútal. Asi by som si netrúfol nazývať to hororom, ale brutálnym psychologickým thrillerom, ktorý vynáša celkový dojem ako super nadpriemer. Musím pochváliť hlavne Tarantinovho miláčika Zoë Bell, ktorá bola naozaj úžasná a je to vynikajúca drsná herečka. Môžem odporučiť všetkým milovníkom brutálnej a krvavej akcie. ()

*CARNIFEX*

Skupinka unesených žien sa ocitá v uzavretom labyrinte bez východu. Vzhľadom k tomu že sú pod tlakom vydierania, ich jedinou záchranou a úlohou je súboj na život a na smrť. Celú zábavu za pomoci kamier sleduje hŕstka zvrátených boháčov. Prežije len posledný. Pomerne plochý, ničím zaujímavý príbeh ponúka realistický pohľad na násilie. Súboje a zranenia s tým spojené pôsobia skutočne vierohodne. Raze až v úplnom závere ponúka niekoľko slušných gore záberov, ktoré spadajú pod žáner horor. S rozuzlením sa dostaví aj malé prekvapenie. Tu plusy končia. Inak pôsobí pomerne nudne. Stále dookola to isté. Bitky bez nápadu, "niekto VS niekto", biedne vykresľovanie charakteru osôb, a finish. Za horor by sa dal pokladať aj Krvavý šport s Van Dammom. A to bol rozhodne kvalitnejší snímok - 50%. ()

Enšpígl

Dobrý, sice trošku extrém, ale dobrý, jak by řek postradatelný strejda Bruce. Vlastně, když o tom přemýšlím dvě výtky bych měl. K filmu jsem natahal pivo, abych sledoval jak tam po sebě lezou holky a zabíjej se, ale jak se mám rajcnouta užít si to, když maj na sobě nějaký posraný pytlový tepláky od Vietnamce, pane Wallere, to se nám uchyláčkům nedělá tohleto. Co rovněž není na potlesk je odbytost soubojů, myslím si, že mohli bejt v klidu o několik minut delší na úkor keců. Mezi nejvydařenější záležitost považuju vyhrocenost předposledního fightu, to mě z obrazovky uplně ovál testosteron a řval jsem běž Zoe, běž a nakopej ty píče prdel. Závarečný hrátky s ocelovejma koulema na klacku už jsem jen takové ťuťuňuňu pro děti, aby měli po filmu klidný spání. Pokud jde o Zoe, tak je spolu s Ginou Carano absolutně nejdrsnější holka filmovýho světa a neumím si představit jak v manželství s těmahle ranařkama funguje pánská opozice. ()

George Stobbart

Pseudo-hororový akčák o skupinke ženských, ktoré sú unesené a pre pobavenie istej spoločnosti sa majú medzi sebou mlátiť v aréne smrti. Príbeh (resp. pokus oň), ktorý býval vďačnou témou napr. pre akčné béčka 80. a 90. rokov (kedy tie filmy ale nepôsobili tak nudne a boli obohatené aspoň určitým bojovým umením), však nijak nezaujme v medziach tejto špinavej, ale umelej rozprávočky. Nudné, celkovo stereotypné, nevýrazne obsadené a chabo natočené, takže za pozornosť vlastne stojí len pár tajomných minút v úvode a prekvapivo svieže finále. ()

Astaroth12

Jednoduchší príbeh som dávno nevidel ako bol práve tu s príbehom ,ktorý je predvídateľný ako vysielanie sprav na markíze.Film útočí na diváka hlavne brutalitou, rozbitými hlavami či prasknutými kosťami to je ukázané surové a baby sa s tým vobec neserú, ale mohli tam ukázať aj viacej bojového umenia a nie len tu krčmovú bitku. A chýbali mi tam i nejaké pomôcky - nože,mačety,motorová pila a pod. Malo by to tú správnu dávku akcie a góre omáčka by tomuto filmu určite pomohola aby film bol zaujímavejší. Hlavne som sa tešil na boj dvoch najsilnejších alfa samíc, no , ale bolo vymalovane skôr,než som si ten boj mohol aj vychutnať. Konečne prišlo finále, ale ani to nesplnilo moje očakávania, bolo z celého filmu najlepšie, ale chýbala mu gore efektnosť, tam mohli tvorcovia viac pritvrdiť.. ()