Potom, čo Sabrinu (Zoë Bell) unesú tajomní útočníci, ocitne sa v podzemnom brlohu, kde je nútená bojovať s ďalšími nevinnými ženami iba pre pobavenie neviditeľných divákov. Každá z týchto bojovníčok má čo stratiť, no len jedna má ostať nažive po skončení brutálnej hry. (Steny94)

Fiftis

Toto je veľmi podhodnotená snímka. So super sexi ženami. Veľmi zaujímavá prehliadka. Vôbec som si nedokázal predstaviť, čo ma asi čaká a musím povedať, že ma to od začiatku až dokonca nenechalo vydýchnuť. Veľmi dobre prepracovaný príbeh, ktorý správnou cestou ťahá za nitky, aby svojho diváka upútal. Asi by som si netrúfol nazývať to hororom, ale brutálnym psychologickým thrillerom, ktorý vynáša celkový dojem ako super nadpriemer. Musím pochváliť hlavne Tarantinovho miláčika Zoë Bell, ktorá bola naozaj úžasná a je to vynikajúca drsná herečka. Môžem odporučiť všetkým milovníkom brutálnej a krvavej akcie. ()

kaylin

Nazývat film sexistickým, zaměřeným jen na prsa hrdinek, je trochu krátkozraké a myslím si, že tohle je film, který si pozornost zaslouží. Ženy jsou vhozeny do kruté situace, kde se buď rozhodnou, že chtějí přežít, anebo zemřou. Líbí se mi podobné zápletky a tahle pro mě funguje dobře. Ano příběhově je to nakonec jednodušší, ale je zde krásně ukázáno, jaké bestie lidé vlastně jsou. A vůbec nemám na mysli ženy, které proti sobě bojují do posledního dechu. ()

castor

Divák vs. nuda. Banda mladých holek s pohlednými dekolty bojuje na život a na smrt a tvůrci se tu snaží kombinovat bojové arénovky osmdesátých let se zmetkoidními Hunger Games béčkové kategorie a snad i Kill Billem. Jenže špatně. Vata okolo je nesmírně tupá, hraje k tomu tklivá hudba, dialogy jsou mimo mísu, nastolené schéma se nesmírně rychle okouká. Novozélanďanka Zoë Bell je ranařka (mimochodem čtyřikrát si už zahrála ve filmech Quentina Tarantina, ale bacha, vždy jako dublérka), herecky ale od nikoho ze zúčastněných nečekáme žádného Hamleta. Když už nic, doufal jsem alespoň v „zajímavější“ závěr (aneb jak z tohohle nehostinného doupěte ven). Ten i díky všem těm sekáčkům, nožům i řemdihu nechá zapomenout na tu nepodařenou hodinku a leccos dokáže napravit. Na tři hvězdy to už ale bohužel nevytáhne. ()

JASON_X

Pamatujete si ještě na tu docela sympatickou blonďatou kaskadérskou mužatku z Tarantinova úmorně užvaněného propadáku Death Proof? Tak na ni zapomeňte - tady je vrcholně nesympatická a navíc šeredná jako půlnoc. A naštvala mě svou zákeřností hned v prvním fightu. Ale to samozřejmě znamená, že byla skvělá a že podala dobrý herecký... hlavně tedy bojový výkon... Zajímavá je i epizodní účast dvou jinak celkem známých béčkových hereček (Nichols a Dawson). Každopádně Raze můžu všem milovníkům pokleslých žánrů vřele doporučit - tahle maximálně relaxační a mozkovýplachová vyvražďovačka (nebo spíš vybíječka) je fakt slušný béčkový kousek. Od ujetých tvůrců pro ujeté diváky. Takže z mojí strany naprostá spokojenost, i přes ten nepříliš nápaditý konec. ()

George Stobbart

Pseudo-hororový akčák o skupinke ženských, ktoré sú unesené a pre pobavenie istej spoločnosti sa majú medzi sebou mlátiť v aréne smrti. Príbeh (resp. pokus oň), ktorý býval vďačnou témou napr. pre akčné béčka 80. a 90. rokov (kedy tie filmy ale nepôsobili tak nudne a boli obohatené aspoň určitým bojovým umením), však nijak nezaujme v medziach tejto špinavej, ale umelej rozprávočky. Nudné, celkovo stereotypné, nevýrazne obsadené a chabo natočené, takže za pozornosť vlastne stojí len pár tajomných minút v úvode a prekvapivo svieže finále. ()