Transformers: Zánik

• USA Transformers: Age of Extinction (více)

Automechanik Cade Yager (Walhberg) se snaží uživit sebe a svou dospívající dceru Tessu (Nicola Peltz) opravováním hodně nepojízdných vraků. Zoufale se mu nedaří, ale jen do doby, než se z jednoho roztřískaného náklaďáku vyklube Transformer a zrovna ten nejdůležitější – Optimus Prime. Cade z toho jen těžko může mít radost, protože Amerika se ještě úplně nevzpamatovala ze souboje „hodných" Autobotů se „zlými" Deceptikony, který na konci třetího dílu zlikvidoval půlku Chicaga. Čtyři roky poté jsou všichni zástupci téhle mimozemské rasy na indexu a elitní vědecké mozky se snaží vytvořit pozemské Transformery, kteří by účinněji čelili podobným hrozbám. Z minulosti ale víme, že cesta do pekel bývá dlážděná dobrými úmysly, a jinak tomu nebude ani v tomto případě. To však Cadea příliš netrápí. Zatím. Jako nový lidský parťák toho nejslavnějšího z Transformerů se ocitl nejen v hledáčku americké vlády, ale pronásledují ho i Optimovi krajané. Do toho všeho se jeho dcera zamilovala, s čímž jako otec rozhodně nemůže souhlasit. Čtvrtí Transformers kromě Wahlberga v hlavní roli přinesou ještě jednu zásadní novinku – Dinoboty, což jsou mechaničtí tvorové, kteří vypadají jako prehistoričtí ještěři. Vítejte v transformovaném Jurském parku. (Bontonfilm)

Diskuze

Spiker01

Až na to, že epika vážně neznamená děj. Stejně hloupé by bylo tvrzení, že např. final girl (teoretický koncept, spojovaný se slashery) znamená horor (žánrovou nadkategorii, která má řadu subkategorií). Jinak pokud "průměrně vzdělaný člověk ví, že epika je (sic!) děj", vzdělání evidentně selhalo.

na příspěvěk reagoval Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Beckett51

já také nemyslí tebe, ale ty dva, kteří se začali pozastavovat nad slovem epika v původním významu, díky nimž se tu zasrala celá stránka blbostma a off-topicem.

na příspěvěk reagoval Bluntman, Beckett51

Spiker01

jasně, já slovo epický taky používám mnohdy jako synonymum pro velkolepý nebo monumentální, jen jsem odpovídal na to, že epika správně a původně vyjadřuje děj

na příspěvěk reagoval Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

To je zas diskuze na vyližprdel. Nedělejte, že jste nikdy neslyšel slovo epické ve spojitosti s níže popsaným. Každý průměrně vzdělaný člověk ví, že epika je děj, ovšem teenageři rád slovem hejří v jiném významu...

Sarkasmus? přejde

a co máš na práci? trollovat na moviezone? jejda já zapomněl, tam jsi dostal taky banán...

Já mám na práci taky mnoho věcí, ale dokážu je dělat a dizkutovat při tom víš :) říká se tomu "schopnost dělat více činností najednou".... dělat více činnosí najednou, ten pojem zřejmě neznáš

Jinak taky končím, zase mám namoženou bránici z Bluntmanových příserků... až se mi hurónský smích zklidní, budu rád pokračovat

Bluntman (hodnocení, recenze)

Je docela smutné, pokud někdo, kdo má hrubé gramatické chyby v každém svém postu, uráží někoho druhého za jednu chybu, která je v jeho případě spíš ojedinělým případem.

Lol, několik lidí něco tvrdí, a tak je to fakt. Já mám potvrzeno, že Beckett nosí ženské šaty a je retardovaný. Tvrdilo to přece několik lidí!

No nic, mám důležitější věci na práci (slovo, které nemakačenkům jako Beckett a thargoid evidentně nic neříká). Nebudu ztrácet čas přispíváním do dvěma trolly rozesrané diskuze.

Bluntman

a všiml jsem si, že Tvá oblíbená slova jsou "lež a troll".... když jsi takový zdatný psycholog a víš, že trpím obsesivní poruchou, tak bys taky mohl vědět, že když někdo opakovaně někoho něčím nazývá dlouhou dobu, zřejmě je tím samým akorát si to nechce přiznat a proto se to snaží hodit na někoho jinýho. Navíc ani zřejmě nevíc co to obsesivní porucha je, zřejmě si to pleteš s kompulzivně obsedantní poruchou, každé je to něco jinýho MAarečku, doporučuji nejdříve silně nastudovat než se s tím začneš ohánět, né si přečíst definice na Tvé oblíbené wikipedii

Beckett51 (hodnocení, recenze)

on už je jiná kategorie trolla, kterou jako svýho soudruha neberu

Bluntman: Nauč se česky, vole. Vím víc, než by sis myslel a mám mnoho teorií potvrzených od několika lidí, takže vím, že jsi psychicky nevyrovnaný člověk a proto se snažíš být nadřazený v internetovém životě. Možná by ti pomohlo, kdybys se svým problémem konečně vyšel veřejně ven, přiznal si ho a začal žít normální život.

K tématu: Díky bohu, snad už další díl konečně nebude to samé co od jedničky

Bluntman (hodnocení, recenze)

Psal jsem, že nebudu krmit trolly, ale: co kdybyste si založili hate fórum a nezasírali svými výmysli, polopravdami a velkou porcí lží diskuze k filmům a tvůrcům?

Jinak Beckett zase dokázal, že neví nic, ale svou obsesivní poruchou je spíš trapný než smutný.

A něco k tématu, aby to nebylo zabeckettováno, jak se stává v některých "diskuzích" zde: http://filmserver.cz/clanek/8189/michael-bay-opousti-serii-transformers/ .

Beckett51 (hodnocení, recenze)

no pokud vím, tak je to jeden z mála profilu (pokud né jediný) co na CSFD smazali úplně kvůli trollování a urážkám, takže myslím že celá volná dizkuze na něj nemá

Bluntman

co myslíš tou "pičovinou" Marku? To že jsi byl Hobit je nespočet důkazů a to že jsi byl největším spamerem a trollem v historii CSFD je jich ještě víc... teďka je to to samé, akortá se to snažíš skrýt za Pseudo-intelektuánlí stránku, ale jde ti to čím dál méně. Navíc v tom příspěvku, na který jsi reagoval žádná urážka nebyla, tak se vzpamatuj debile (tohle už urážka je, pro uvědomění) a pokud jako urážku bereš " kam přijde Bluntman je časem zvrhnou do offtopicu, spamu a trollování" tak v tom případě jsi největší urážeč na CSFD....

Mimochodem svou minulost už nezakreješ Marku, na to jsi měl myslet, než jsi začal předvávět co jsi tu předváděl

Bluntman (hodnocení, recenze)

Beckett napsal (jako vždy) pičovinu a dál se zmohl leda na (jako vždy) urážení. Popojedem.

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Škoda že všechny dizkuze, kam přijde Bluntman je časem zvrhnou do offtopicu, spamu a trollování.... nojo není divu.... Král zemřel (Hobit) ať žije Král (Bluntman)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Bluntman (hodnocení, recenze)

(A nesmí chybět multí troll tharhoid, ou jé.) Škoda, že do každé diskuze k blockbusteru se časem nasáčkují sekundárně negramotní mentální mrzáci a trollové/mulťáci, a tak to jde do háje. :/

Bluntman (hodnocení, recenze)

Beckett, Martin a beba, to je parta, která se vážně dlouho hledala. Mění to něco na tom, že tvrzení "epika znamená děj" je prokazatelně hloupost? Ne.

beba789

pravda :) Mareček byl vždycky závislý na slovičkaření a to je jedna z příčin, která ho dostala až tam kde je :)

Beckett51 (hodnocení, recenze)

nojono, egoistickým lhářům a demagogickým kokotům (Bluntman) se dá jen těžko něco vysvětlovat....

na příspěvěk reagoval beba789

Transformers nabírají scenáristy

Transformers nabírají scenáristy

23.05.2015

Čtvrtý díl Transformers utržil 1,1 miliardy dolarů a stal se nejvýdělečnějším filmem minulého roku. Není tedy divu, že bude série pokračovat, a nejen to. Po vzoru úspěšného Marvelu ji čeká rozvětvení… (více)

Need for Speed jede dál

Need for Speed jede dál

09.04.2015

Transformeři se rozvětví

Transformeři se rozvětví

28.03.2015

Stará písnička, jiná značka. Když se v Marvelu rozhodli naplánovat několik filmových sérií, které se měly protínat ve velkých týmovkách, byl to velice riskantní plán. Protože ale vedl k Avengers,… (více)

Wahlberga čekají roboti a El Dorado?

Wahlberga čekají roboti a El Dorado?

21.12.2014