V roce 1986 trápí malého Joshe Lamberta vidiny podivné staré ženy. Jeho matka Lorraine přivolá na pomoc experta na paranormální jevy Carla, který požádá o pomoc svou spolupracovnici Elise. Ta Joshe zhypnotizuje a i přes jeho varování se pokouší najít zdroj podivných jevů. V komoře v ložnici je ale čímsi nebo kýmsi napadena. Elise Joshově matce oznámí, že její syn má pozoruhodnou vlastnost astrální projekce, kterou se ale kdosi pokouší zneužít. Všichni tři dospělí se shodnou na tom, že bude nejlepší, když nechají Joshe na jeho schopnosti zapomenout. O 25 let později je Elise v Joshově domě za tajuplných okolností zavražděna a nyní dospělý Josh je hlavním podezřelým. Ten se se svými dětmi a manželkou Renai stěhuje dočasně k Lorraine. I v jejím domě se ale začínají dít podivné věci, tajemná stařena se znovu vrací a obyvatelé domu se ocitají ve smrtelném nebezpečí. (Falcon)

Diskuze

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

karlik4801

rovnako ani na Slovensku. Hlavne, že URNU budú premietať mesiac, ktorá mala od začiatku vyrobené na ultimátny prepadák :-/  (zárobok zo Slovenska zatiaľ $22,521)

na příspěvěk reagoval Deryll

karlik4801 (hodnocení, recenze)

Mě přijde vtipný, že za mořem vydělávají eRkové horory mnohem více, než nějaká "bomba" za 120 milionů dolarů. Ale tady v ČR to nikdo nepochopí. :D

na příspěvěk reagoval maddy

mzss1

Tak nevyjde na dvd, to mi tak nevadí, zalovím na netu a mám to stažený za chvilku. To mi hlavu neláme, oni přicházejí díky tomu o peníze.

mzss1 (hodnocení, recenze)

Chezush a Pilda17: podle me je problem uz od prvniho dilu, ktery take nebyl promitan a dokonce nevysel ani k nam do cr na dvd! Coz je vrchol kdyz jednicka vysla uz v r.2010...

na příspěvěk reagoval Pilda17, Martin741

chezush

Nic neuděláš, ale v Plzni nebo v Praze se mi to ještě v životě nestalo. Tam z toho mám vždycky dobré pocity, ale tady v Příbrami jsem byl naposled a nebo jdu na vážnější film, který neláká děti. Jako například "Ve stínu", na něm byli jenom dospělý diváci a bylo to úplně něco jiného a 10 lidí v sále.

Přesný důvod jsem se nedočetl, ale dle mého názoru to nakonec do kin ještě půjde. I když na druhou stranu by měl být za 2 měsíce v kině, takže těžko říct.

mzss1 , Omnibus , Pilda17

mzss1 - To je fajn, když žiješ ve větších městech, je to výhoda. Máš tam spoustu možností, co se týče kin.

Omnibus - Kéžby, kéžby! :D Jinak jsem také nedávno byla na Only God Forgives sama v sále.

Pilda17 -  To je k nasrání tohle. To se pak ani nedivím, že nějací lidé do toho kina nechodí, když si z toho odnesou takový zážitek. Poslední dobou ty kina zaplňují jen pubertální hovada.

Jinak, nevíte někdo přesný důvod, proč se Insidious2 do kin nakonec nedostane?

na příspěvěk reagoval Pilda17, Omnibus

chezush

Možná hnusné město, ale pořád lepší než Příbram. Naposled když jsem byl v Příbrami v kině, tak jsem seděl v úplně narvaném kině. Nejhorší z toho bylo, že úplně vzadu, já bych to nazval VIP lóže. Seděli jsme tam ve čtyřech na židli, přede mnou dvanáctileté děti žrali popcorn, smáli se, povídala si jako by byli v hospodě a před nimi další děti to samé. Po deseti minutách filmu jsem vypěnil a s kamarády odešel. Neslyšel jsem ani jedno slovo za těch 10 minut. Né že bych tedy o něco vyloženě přišel, protože šlo o PA3, ale od té doby i kdyby v Příbrami rozdávali lístky zadarmo, tak radši zajedu do 60km do Prahy nebo Plzně. Jinak to je nejdůležitější, hlavně že by si byla nadšená ty, ale oni ty lidi přijdou, Wan je známý a je to dobré lákadlo na lidi.

karlik4801 (hodnocení, recenze)

Jak jsem psal s tou nahrávkou z kina, že jsem nucen na to koukat. Tak v Česku už mě serou i posunuté premiéry o tři měsíce oproti USA. Čeští distributoři jsou totální hovada. Přestaňte všichni chodit do kina, oni si to pak ty kretény uvědomí.

Omnibus

Omnibus (hodnocení, recenze)

chezush

No vidíš, jak se vyplácí chodit se synem ředitele kina, pak si můžeš objednávat filmové projekce jen pro sebe :-P To my jsme, ještě jako jinoši, museli obíhat naši střediskovou obec a shánět kamarády, aby nás bylo aspoň sedm. Jinak, včera v Plzni, na téhle infantilní ujetosti jsem byl v sále taky sám. CineStar, no...

mzss1 (hodnocení, recenze)

Chezush: tak u nas v Praze je to dobry v tom, ze jsem byl nedavno sam v kine na filmu Praskac coz je brcko a nikoho to moc nezjimalo. No cinema city, takze tam hrajou ikdyz je tam treba jen jeden clovek :-)

Pilda17

Bydlím v takovém hnusném zapadlém městě Most .. no zatím mám jistého tátu a ještě pár lidí. Ale i kdybych tam byla sama, tak by mi to nevadilo. Hlavně že bych byla nadšená já :D

na příspěvěk reagoval Omnibus, Pilda17

chezush

Nevím sice kde bydlíš, ale aby si začala shánět lidi ne? Aby si tam potom neseděla sama. To by potom nebyli nadšený .. :)

chezush (hodnocení, recenze)

Šílený. Hlavně že jde do kin kdejaká blbost, ale tenhle dlouho očekávaný horor prostě přejdou.. U nás v kině ani nechtěli promítat The Conjuring, napsala jsem jim a přišla mi odpověď '' No nevím, myslíš že na to někdo přijde..?'' Nakonec mi to promítat budou, sice až 5. srpna, ale aspoň že jsem to takhle ukecala.

na příspěvěk reagoval Pilda17

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

1Legend1

To iste som urobil aj ja. Trojkou sa pre mna Paranormal activity skoncilo, 4- ka je uz Paranormalna debilina ........ vlastne uz aj PA 3 -ka

1Legend1 (hodnocení, recenze)

jarkolar

tak víš jak...třeba tomu chtěj dát aspoň šanci a doufaj, že se to zase změní k lepšímu...nikdy nevíš co produkci napadne a může překvapit

1Legend1

Ještě to není, tak zatím nepotřebuji. Já doufám, že Insidious part 2 bude nakonec v kinech, protože jinak to bude velké zklamání pro mnoho diváků Insidious prvního dílu.

na příspěvěk reagoval 1Legend1

jarkolar

Lidi jsou zvědavý, já to mám teda 4,3,2 a 1* každým dílem jdu o stupeň níž .. Ale pokud bych dal 2x odpad, tak bych do toho po třetí asi nešel.

jarkolar (hodnocení, recenze)

Pilda17

To máš recht, ale v tomhle ohledu nechápu verbala, prvnímu dílu dal jednu hvězdu, dvojce dal odpad, trojce dal odpad, čtverce dal odpad a na pětku bude žhavej se podívat aby dal další odpad ... proč na to čumí když ví od prvního dílu že bude akorát nadávat? To je stejný jak u scary movie, tam je taky takových lidí milion a stejně u pátýho dílu zase brečí jak je to pořád stejný ...

na příspěvěk reagoval Pilda17, 1Legend1

1Legend1 (hodnocení, recenze)

jarkolar

přesně tak...první díl mě přišel jako výbornej kousek, ale to je všechno, dál je omílané to samé dokola, nic nového...

1Legend1

S tím bych souhlasil, ale na druhou stranu by to chtělo aspoň důstojně ukončit, tak ať si klidně nechají dva roky a vymyslí něco pořádného, aby to opravdu stálo za to.

na příspěvěk reagoval 1Legend1

PF 2014

PF 2014

01.01.2014

Kurt Russell hlavním padouchem v Rychle a zběsile 8

Kurt Russell hlavním padouchem v Rychle a zběsile 8

15.09.2013

Ano, čtete správně, osmý díl. Ještě nedávno se mluvilo o tom, že sedmička, jejíž první klapka padla tento týden, bude posledním dílem série. Jenže těch bezmála 800 milionů dolarů, které utržila… (více)

James Wan – hororový král léta 2013?

James Wan – hororový král léta 2013?

21.11.2012