Diskuze

Croft

Já to taky tak vidím, už jsem napsal svůj názor zpět na film jak na mě zapůsobil trailer ale taky jen v diskuzi, dokud to neuvidím nebudu hodntit. Může mě tam rozesmát hodně třeba jen jedna scéna která bude prostě dobrá a nemusí to být odpad pak.

L_O_U_S

L_O_U_S (hodnocení, recenze)

"Sám bys nic lepšího nenatočil" není argument. Divák je prostě divák a nemá (ani morální) povinnost předvádět něco lepšího.

na příspěvěk reagoval Nin

Deratizer

Nehájím ho, akorát se mi nelíbí některá zdejší nijak opodstatněná kritika (která se zakládá jen na hodncoení traileru a na jménu Troška). S těma hercema si mě trošku dostal, ale nemusím je, nemám je ráda, jako herce je ani neberu - to vážně kolikrát zahraje líp už nějakej neherec, takže jen kvůli nim bych na film do kina nešla, a klidně si počkám až to jednou půjde v tv, utrácet za podobné filmy peníze je podle mě naprostá zbytečnost.

Croft

Ty si protiřečíš. Hájíš režiséra, že ti jeho odpůrci sami nic nenatočí a hned na to kritizuješ herce, přitom ty sama bys to nezahrála líp :-) (stejným stylem řečeno). Jde o to, že ten film je určen pro veřejnost, tak neexistuje něco jako: Nekritizujte, když sami nic nenatočíte. Režisér točí a divák posuzuje.

na příspěvěk reagoval Croft

Coleator

Coleator (hodnocení, recenze)

Docela by mě zajímalo, kolik z hodnotících ten film fakt vidělo... :D

Nechápu, kdo by na to mohl dobrovolně jít... :D

Croft (hodnocení, recenze)

Jinak mě už je blivno při představě, že mám čučet na trio rádoby herců a umělců Žilková, Bílá a Vondráčková, prostě nemáme už herce (zaltý Slunce seno), do filmu se cpou stále stejné ksichty bez talentu a jakékoliv soudnosti, kdyby vybral samý neherece možná by udělal líp

Croft (hodnocení, recenze)

Tohle je hezky vystiženo, především ten konec. lidi zamyslete se!

Umí Troška točit dobré filmy ? Vždyť na světlé vyjímky typu Bota jménem Melichar, Slunce seno 1+2, Princezna ze mlejna, jsou jeho hodnocení povětšinou samý odpad. Ano, točí nenáročné filmy, kde hlavní prim hraje humor, který svou jednoduchostí nemusí každému vyhovovat. Ale pokud někdo dá hodnocení Slunci, seno...známku typu odpad, kde humor měl po většinu scén ještě úroveň, tak jak potom hodnotí "skvosty" typu Kameňák či Babovřesky ?

Croft (hodnocení, recenze)

Spousta lidí tady nadává na režii, Trošku samotného, přitom sami by nic lepšího nikdy nenatočily a pak by byli i rádi kdyby si jich ten zatracenej Troška všiml, a oni v téhle kokotině mohli hrát i třeba toho nejposlednějšího debila kterej se tam někde posere. Asi tak. Zdenny má pravdu, na film o kterém předem vím že je to hovadina bych nikdy nešla, ale každej jsme holt jinej, někdo film ohodnotí čistě podle traileru, někdo pak čistě jen z antipatií k Troškovi - takoví lidi zde hodnotili už od samého začátku, ještě než se zamklo hodnocení (odemklo se snad až v den premiéry a stejně hodn.přibývalo už od samého brzekého rána), někdo si počká až flm půjde v tv, někoho nějakej Troška vůbec nevzrušuje a nikdy ho vidět ani nemusí.

zdenny

zdenny (hodnocení, recenze)

Zajímá mě, kolik lidí z těch 242 hodnotících film opravdu vidělo. Dále mě velice zajímá, proč člověk jde do kina na něco, o čem bezpečně ví (protože Troška je velice jednoduše čitelný režisér), že tomu dá odpad. Takže si myslím, že volů je tady fakt hodně. Já bych prostě na film, o kterém vím, že bude hovadina, nešel.

AdfMIGA

Dáváš 5 kvůli TROTLUM, kteří dali odpad. Kameňáky do jednoho odpad. Čili taky patříš mezi trotly jestli tomu dobře rozumím?

na příspěvěk reagoval AdfMIGA

Gtados

Gtados (hodnocení, recenze)

Když to můžou hodnotit lidé, co viděli jen trailer a hodnotí to ODPADEM, tak to můžu hodnotit i já a to plným počtem... :)

AdfMIGA

AdfMIGA (hodnocení, recenze)

Preventivne sem dal 5* kvuli tem trotlum co hazej odpad i kdyz sem to nevidel......slunce seno bylo dobry treba se to tomu aspon priblizi.  Kamenaky do jednoho odpad ale tak kdo vi treba se zadari tady :)

BabetakCZE

BabetakCZE (hodnocení, recenze)

Tak právě shlédnuto a musím říct,že scény odehrávající se v domě (ty strašidelné) jsou jako z jinýho filmu.Byt to takdle celý ,tak to je super :).Ze srandy dávám 4 hvězdy pro zmírnění odpadů.

Tom_Lachtan

Nejsem na to hodnej kvůli tomu ale prostě hraje tam např Nárožný, Skopal, ikdyž jen vedlejší role, ale dobře a hned to působí líp než ti dnešní herci neherci. Celkově to je filmovější a vymyká se to tomu estrádnímu točení, jako je dnes zvykem. Říkám si, že furt žije dost těch starých kvalitních herců jako je Nárožný, které furt lze využít v pořádné roli v dobré komedii, jenže asi se čeká, až tito staří herci vymřou.

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

kapsomut

Po tom co se tu poslední roky točí je to rozumně natočená komedie. Mádla rád nemám, už kvůli těm jeho přihlouplým a trapným politickým kecům na objednávku "přemluvte bábu dědka" a prosteě ho nemám rád ani ho neberu za dobrýho herce, ale překousl jsem ho zde a aspoň nehrál debilka, bylo to v pohodě i dějově. Semtam tam byla trapárna jako honěni králíka a dělání ze sebe typickýho osla ale celkově pohoda film. Jak říkám, v porovnání s dnešními braky co nezlidoví to je skvost. Dobrej námět.

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

Deratizer (hodnocení, recenze)

Dokoukal jsem komedii Probudím se včera a docela mě to potěšilo. Bál jsem se že Mádl bude ze sebe dělat blbečka a chovat se jak debil, že to bude stavěný na efekt a na dělání ksichtů a nakonec z toho je docela postaru důstojně natočená komedie. Takže ne všechny český komedie poslední doby musí být sračky. kdyby Babovřesky byla točený postaru jako Slunce seno, mohlo to být taky v červeným.

na příspěvěk reagoval kapsomut, Zodiak455

Jamper

Jamper (hodnocení, recenze)

Jmenují se Petr Šoustal ...........ale noták Zdendo takový humor v denšní době nikoho nerozesměje to by ses musel vrátit do 80desátých let .

na příspěvěk reagoval L_O_U_S, Zodiak455

Duhová kulička 2015