Diskuze

Uživatel Nin smazal svůj příspěvek.

kapsomut

kapsomut (hodnocení, recenze)

ok buzny hodnotí bez vidění, jdu do toho taky :) 5*! Ikdyž to bude asi sračka :D

na příspěvěk reagoval Nin

umrlec

umrlec (hodnocení, recenze)

Nebo alespoň ve stylu pana Trošky cituji: "rozbít hubu a nakopat do koulí".

na příspěvěk reagoval Zodiak455

umrlec

umrlec (hodnocení, recenze)

Dávám tomu odpad s čistým svědomím, aniž bych to viděl, bohatě mi stačil trailer.

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

Croft

Croft (hodnocení, recenze)

Tak je to ted na nahraně mezi tou černou a modrou, nadobro se to zlomí až dá někdo desítku odpadů nebo 5* pos sobě:-)

MartinezZ

MartinezZ (hodnocení, recenze)

Nějaká trdla holt mají tu zvláštní nutnost a nutkání upravovat svým zbloudilým hodnocením výsledná procenta filmu, a je jedno, jestli jde o blby snažící se měnit nahoru nebo dolů.

Djoker (hodnocení, recenze)

LastWalk

S mladýma honičema je to těžký no. Ještě bych připomněl pravidelné kontrolování statusů na "fejsu", aby náctiletý primitiv náhodou o něco nepřišel a nebyl hodinu out.. :)

LastWalk

LastWalk (hodnocení, recenze)

Djoker

S tím ajfounem si mi připomněl to, když jsem byl na Djanga v Cinestaru v Olomouci. Nějací debilní cizáci, Asiati, tam celý film čuměli do mobilu, svítil jim dost displej, takže to i rušilo a zážitek z filmu mi tak celkem pochroumali. Nesnáším takové lidi!

na příspěvěk reagoval Djoker

Djoker (hodnocení, recenze)

Firebug

Tak to je hodně přísný rozhovor! Ty jeho teplý pózy jsou drsný a dokonce i na Spáčilovou došlo. Doporučuju. :)

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015