Diskuze

Nin

Nin (hodnocení, recenze)

Trailery se samozřejmě většinou velmi často liší od konečného filmu. A i jinak, než že "ukazuje to nejlepší". Přestaňte si furt dokola alibisticky omlouvat tu vaši potřebu takhle virtuálně plivnout Troškovi do obličeje.

gonga

gonga (hodnocení, recenze)

K diskusi zda mohu ohodnotit odpadem bez shlédnutí celého díla: ze zkušenosti vím, ze trailer většinou ukazuje to nejlepší z filmu. Vzhledem k tomu, ze trailer k tomto veledilu je naprosto strašlivý, usuzuji, ze film je ještě horši a jsem tudíž oprávněn přidělit nikoliv pouze odpad nýbrž pododpad. To ovšem nejde, spokojím se tedy s odpadem a škodolibou radostí jak jsem to tomu Troškoví nandal.

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

LastWalk

Neřekl bych, Enšpígl je coby uživatel čsfd mnohem starší než verbal, ten jen vyvedl do krajnosti kritiku zdejších kritiků. Zatimco jeden to píše jak mu to jde od huby, druhej vymejšlí supergeniálněvulgární stírací mega eposy-komentáře. Nic proti němu, mám rád ostřejší uživatele, ale jeho styl už mi zas moc nesedí.

zkoumi

právě, na nějaké to sociální drama se doma klidně kouknu a rád, třebas Čtyři slunce jsem si dost užil, obzvlášť skvělá je kamera, ale do kina bych na to nešel, to raděj zapadnu do nějakého filmového klubu

Tom_Lachtan

Ano, bohužel se poslední dobou točí samé hořké komedie, myslím, že typickou ukázkou české tvorby je 7 let staré Štěstí. Bohužel od té doby jsme se nikam dál neposunuli. Jenže máš pravdu, lidi nechtějí chodit do kina, aby sledovali sociální drama a měli špatné pocity, když z kina odejdou, chtějí se prostě bavit. A Babovřesky jsou přesně na opačné straně, neřeší nic, jeden gag za druhým, příběh žádný, ale smích je vynucen tak nízkým a trapným způsobem, až se mi to příčí. Souhlasím s tím, že nabídka je nízká - vlastně nevím, na jakou českou komedii posledních let jsem do kina šel rád  (možná když jsem byl s dětmi na Ať žijí rytíři, ale to zas nebyla klasická komedie).

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

Zodiak455

Samozřejmě že hodnotit cokoli jen po shlédnutí traileru je naprostá blbost - stejně jako se tu a tam objevuje hodnocení u filmů, které ještě ani neměli premieru. A vadí mi to stejně jako třeba u Nedotknutelných, kdy někteří dávají nižší hodnocení jen proto, aby to nebylo v top10 (přestože sami v komentářích přiznají, že se jim to vlastně líbilo).

Baby_shamble

Baby_shamble (hodnocení, recenze)

zkoumi

Každý, kdo dá odpad není označen za debila, co viděl jen trailer. Za debila je označen jen ten, kdo viděl jen trailer, hodnotí film, a ještě je tak blbý, že se tu tím chlubí :)

zkoumi

ono, podle mě je to také tím, že lidi chtějí českou komedii, která nebude ani tragikomedie, ani hořká, ale prostě jen komedie, vezmi si jaký úspěch měl Román pro ženy, Poledňákové filmy, nebo poslední zápas Pepika Hnátka,  trh neuspokojuje poptávku (o=´

zkoumi

To že je někdo označen za debila když to hodnotí jenom po zhlédnutí traileru má svůj důvod.Přece sám chceš aby hodnocení bylo objektivní a díky lidem co tomu dají odpad po vidění trailer to není možné.Pak jsou tu lidé co to zase hodnotí 5* jenom proto že tomu jiní dávají odpad.

Tom_Lachtan

Ano, omlouvám se, na "Ve Stínu" jsem úplně zapoměl, stějně bych co se týče poslední tvorby vyzdvihl "Hořící keř" - třebaže má polskou režisérku, považuji ho za český film. Ale u Babovřesek mě štve, jaký humbuk se kolem toho rozpoutal a každý, kdo dá odpad, je označen za (doplň sám), co viděl jenom trailer a nerozumí "normálnímu" českému člověku. Máš pravdu, že spíš než o kvalitě české kinematografie to vypovídá o divácích samotných - jestliže třeba Ve Stínu mělo o otevíracím víkndu tuším 25000 (což je na české poměry ovšem také dost) a porovnámě to s tímto filmem...

na příspěvěk reagoval Zodiak455, Tom_Lachtan, Baby_shamble

zkoumi

kraviny tohodle rázu se točí všude, my o nich jen nevíme,  mě se naopak zdá, že domácí tvorba zas o kousek stoupá, viz třebas Ve stínu

zkoumi (hodnocení, recenze)

Je mi smutno, kam až klesá česká kinematografie. Nejsem žádný filmový fanatik, pobavim se stejně u nedělní pohádky po obědě jako u Nedotknutelých. Ale co je moc, to je moc. Smat se vulgaritam a trapnym vykonstruovaným situacím? Babovřesky jsem viděl a s klidným svědomím odpad dát mohu (jednu hvězdičku by si to zasloužilo po prvním konci, takový závěr by byl více než překvapivý). Podle teto diskuze se ale už nedívím, že je tento film již na 7. příčce co se týče nejrozporuplnějších filmů.
PS: doporučuji http://www.markething.cz/babovresky

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

LastWalk

LastWalk (hodnocení, recenze)

Komentář Enšpígla sice pobavil, ale sem prostě nepatří. Styl komentáře mi připomíná to hovado Verbala.

na příspěvěk reagoval higuain

constrictor.boa

constrictor.boa (hodnocení, recenze)

Všude se tento film dokola obhajuje tím, že se jedná o "LIDOVOU komedii". Co přesně znamená ten pojem "lidová"? Lidová = trapná a přehrávaná? Např. film Na samotě u lesa nebyl lidovou komedií? To byla inteligentní komedie, u které se člověk taky uvolnil a nemusel namáhat mozkové závity.

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Enšpíglův komentář k Babovřeskám je možná vtipnější než všechny Zdendovi filmy dohromady. I když, to bych mu asi křivdil, přecijen některý jeho filmy mám docela rád.

seval

seval (hodnocení, recenze)

Fakt miluju odborníky, kteří hodnotí filmy, aniž by je nejdřív vůbec shlédli. Pokud se na něco z jakéhokoli důvodu ani nechci podívat, tak držím hubu a svůj názor na snímek nevnucuju druhým, ne??

Baby_shamble

Baby_shamble (hodnocení, recenze)

umrlec

Ale kde se bere to nutkání, hodnotit něco, co jsi neviděl. To je snad nějaká povinnost? Mně zase nebaví filmy s Chaplinem, ale nepůjdu jim nasázet odpady nebo jednu hvězdu, když jsem je neviděla.

umrlec

a co tě vede k hodnocení něčeho, cos neviděl? Tahle jakékoli tvé hodnocení stává podvratným a jako takové by mělo být vymazáno

umrlec

Princip v tomto případě není irelevantní.Na tu otázku ti odpověď nedám protože sám jsem to ještě neviděl a ohodnotím to až jakmile si to stáhnu.

umrlec (hodnocení, recenze)

Princip, princip, jak kdy, v tomhle případě je prostě naprosto irelevantní, jestli nad tím filmem ty dvě hodiny protrpím nebo ne, když výsledek bude stejný. Nebo o co přicházím tím, že se na to nepodívám? Co je tam tak zázračného, že by mě to přesvědčilo alespoň o té jedné hvězdičce?

na příspěvěk reagoval Zodiak455, Tom_Lachtan, Baby_shamble

umrlec

Jde mi o princip.Ohodnoť si to jak chceš.Ale to že zkresluješ hodnocení a jsi zjevně proti Troškovi zaujatý(není to můj oblíbený režisér ale občas se na nějaký jeho film podívám).To je vše oč mi jde.

Jan XXIII

Jan XXIII (hodnocení, recenze)

Chtěl bych se zeptat, nikde to neumím najít .Kolik zatím vidělo diváků Babovřesky?Všude píšou jen výdělky, počet diváků chybí.Dík za odpověď.

na příspěvěk reagoval Zodiak455

Duhová kulička 2015