Reklama

Reklama

Avengers: Age of Ultron

  • USA Avengers: Age of Ultron (více)
Trailer 5
USA, 2015, 141 min

Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů. (Falcon)

(více)

Diskuze

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

TheSlezy

Bóže, ať už je venku další díl Kapitána, aby si lidi zase zvykli na nový obsazení a přestali nadávat, stejně jako když si po třech filmech zvykli na Radovana Vaculíka a konečně přestali nadávat, že je Iron Man zničenej. Nejdřív všichni pindali, že by Tonyho měl dabovat Aleš Procházka (případně Jan Šťastný) a když k tomu konečně došlo, tak všichni prudí.

Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

Doporučuju Deadpool vs Carnage ten je taky pro děti že ? Ostatně jako všechny komiksy, animované filmy a všechno kreslené.

Uživatel Sweat55 smazal svůj příspěvek.

Colby Sawyer

Colby Sawyer (hodnocení, recenze)

No prostě na čsfd chybí ban na diskuze. Co se dá dělat. Možná bysme mohli dát dětem  na čtení Marvel Zombies? :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

Já si říkám, že tu asi bude něco zajímavého a debil zase trollí

senin

senin (hodnocení, recenze)

duckman , duckman , duckman

Takže o tom skutečně víš úplné hovno ty vypláchnuté prasátko. Nesnaž se tvářit, že máš nějaké zkušenosti s animací, algoritmizací, nebo CGI. Na vytváření podobných filmů jsou používáný speciální počítače o vysokém výkonu. Konkrétně třeba firma Weta Digital a jejich super výkoné sálové počítače použité při tvorbě celé řady modeních filmů. Neztrapňuj se, už se neztarapňuj a zalez do nějaké špinavé nory kam patříš. Předpokládám, že lidi jako ty jsou nějaké lemry s nedokončeným ZŠ, co svůj komplex řeší na diskuzích.

na příspěvěk reagoval Kobain

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

senin , duckman

proč na něj reaguješ? nevidíš že ho to baví? akorát tu zasáráte diskuzi uplně zbytečně takže by se tu vyřádil jen v pár komentech....

Jdu si přečíst komiks pro děti na 12 let, Old man Logan :-D

na příspěvěk reagoval duckman, Blackhand47

Uživatel duckman smazal svůj příspěvek.

Uživatel duckman smazal svůj příspěvek.

duckman

duckman (hodnocení, recenze)

cele jsem to precetl,  tomuhle zanru by pomohly mrtvoly ve vvsech focrmach ...tzn.. mnohšem temnejsi hav :D

duckman

duckman (hodnocení, recenze)

...jeeez....jsi ostudou tercilaniho vzdellavaciho stupne.....nedokazes erozvinout jedinny svuj bod.

na příspěvěk reagoval senin

duckman

duckman (hodnocení, recenze)

tvoji zminku o nejvykonejsich kompůtovacícj ješdnotkach...necham proste...

na příspěvěk reagoval senin

duckman

duckman (hodnocení, recenze)

sry tam pracuji ti nehorsi coderi co nedostali job jinde, algoritmizace je......

duckman

duckman (hodnocení, recenze)

senin

Člověk prostě nemůže jednat s oslíkem na nějaké obzvlášť vysoké úrovni. Věř, že vytvořit vysoce kvalitní CGI an kterém mimochodem musí pracovat jedny z nejvýkonějších počítačů světa

senin

senin (hodnocení, recenze)

duckman , duckman

zapletly se ti vzteky prstíky? Nějak se ti zhoršila gramatika. Cyklím se, cyklím a tím že studuji VŠ se nechlubím, dneska to může dělat s trochou snahy kde kdo, pouze vyvracím tvé tvrzení, že mi je 15 (i když na své 15 leté já jsem hrdý a už tenkrát jsem byl chytřejší než ty). No a proč se cyklím? Člověk prostě nemůže jednat s oslíkem na nějaké obzvlášť vysoké úrovni. Věř, že vytvořit vysoce kvalitní CGI an kterém mimochodem musí pracovat jedny z nejvýkonějších počítačů světa, týmy zkušených animátorů, lidí s expertízou přes motion capture atd. atd. je těžší než vzít jednu z těch milionu kvalitních detektivních knížek co se ročně napíšou a natoči podle ní film. Proč si radši nezjistíš, co za odpad je 99 % ostatní roční filmové produkce. Protože ty márvelovský filmy jsou jen zlomek toho co se ročně natočí (a ani jejich rozpočet není v těch prachách co tečou ročně filmovým průmyslem nějaký maso). Jinak tvé odpověi jsou zcela zcestné a subjektivní a slova jako "plastové hračky, mrdvel a brakové komixy" nikdy nikoho nijak nemůžou přesvědčit a nelze je ani považovat za argument. Marvelovské filmy mají skvelou akci, parádní humor a dobře zpracovanou chemii mezi postavami, ale to stejně nikdy nepochopíš. Ostatně ty si asi myslíš, že se tě nějak snažím převést na svou stranu. Mě je úplně šumák, jestli třeba dáš všem filmům od marvelu odpad a budeš si někde v rohu trhat plakáty, ale to že zasíráš diskuze, trolluješ a otravuješ ostatní lidi, už mi docela vadí, protože to škodí čsfd a trollové jako ty ostatně i celému internetu. Každopádně i to nějak přežiju, ostatně stačí mi se podívat, kolik filmů od marvelu a dc na mě v následujících letech čeká a hned mám lepší náladu. :) enjoy BTW: vím že vy kiddos si myslíte že tím :DDD nějak dodáte váhu svému příspěvku, ale vážně to tak není. Tvé subjektivní žbleptání je ti k ničemu.

na příspěvěk reagoval duckman, duckman, Ratemus

Související novinky

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

18.11.2022

Jako by nestačilo, že desáté Rychle a zběsile muselo vyměnit režiséra Justina Lina (Star Trek: Do neznáma, Rychle a zběsile 5), který nevydržel pracovat po boku egoisty Vina Diesela, za rutinéra… (více)

Joss Whedon se vrací do televize

Joss Whedon se vrací do televize

15.07.2018

Režisér prvních dvou Avengers Joss Whedon se mezi geeky poprvé proslavil díky seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Od té doby měla jeho kariéra jenom vzestupnou tendenci, jenže pak přišlo zklamání řady… (více)

Toby Kebell půjde po krku Vinu Dieselovi

Toby Kebell půjde po krku Vinu Dieselovi

28.06.2018

Akční komiks Bloodshot s Vinem Dieselem (Rychle a zběsile) v hlavní roli se pomalu přesouvá před kamery a nyní bylo konečně taky oznámeno obsazení hlavního záporáka. Postavu nelítostného Axe,… (více)

Black Panther velkolepě ovládl kina

Black Panther velkolepě ovládl kina

19.02.2018

Dlouho to vypadalo, že je značka pro blockbuster to nejdůležitější. Teď se však ukazuje, že je (minimálně) stejně důležitá i péče o ní. Kdybyste se před pár lety zeptali, jestli za první víkend utrží… (více)

Reklama

Reklama