Janet ide aj s tromi dcérami na letisko privítať manžela, ktorý sa vracia z cudziny, a to napriek varovaniam o blížiacom sa tornáde. Živel ich prekvapí na ceste a im nezostane iná možnosť, ako sa ukryť v pivnici neznámeho domu. Dom má však svoje tajomstvo, ktoré rodinu donúti bojovať o holý život. A tromfy sú v rukách protivníka. (petrik11)

pornogrind

Další z filmů, kterej mám na disku delší dobu. Takže jsem už nevěděl do čeho jdu. Film má sice poměrně krátkou stopáž ale co z toho když se toho v první hodině kromě jednoho kousnutí moc neděje. Konec sice přináší jistý oživení ale na víc jak 2 hvězdy už to nevytáhne. Celkově jde o celkem zajímavej nápad jen je totálně nevyužitej. ()

Dellamorte

Výborný napinák. Dôvod na skrývačku pred umelohmotným tornádom, bol taktiež originálny. Osoby a obsadenie adekvátne zodpovedá celkovej úrovni snímku. Natrieskať do podzemia 4 females, aby si spolu s divákom vo vymakane nešikovnom strihu prezreli skazený chrup nejakého " toho " tak aj to bolo originálne. Ako usmievačka poslúži , len sa netreba sústrediť iba na film. Mohlo by sa ti stať to čo mne - frkneš 5ku za úsmev. Mne ten úsmev ukradol 2 body, lebo som mala obavy o osud každej sliepky a nevedela som, či to dokáźu celé prežUť aj s takou minutážou. V závere som si poriadne vydýchla. ()

ricci.s

Matka s troma dcérami utekajú pred tornádom, narazia na domček a zalezú do krytu, no len keby vedeli, na čo sa môžu tešiť, asi by si zvolili radšej to tornádo. V každom prípade tam ostanú uväznené a niekto (alebo niečo) tam vonku na nich číha. Moja zvedavosť síce spočiatku narastala každou minútou, ale nemohla trvať večne, takže miestami nuda. Po takmer hodine čakania sa odkryli karty a začalo to byť dosť vtipné, ale aspoň sa konečne niečo začalo diať. Masky fajn, nakrútené je to slušne, a vlastne je to po dlhšej dobe konečne horor, ktorý by sa dal nazvať aspoň trochu originálnym. Lenže celý tento námet bol podľa môjho názoru dosť nezaujímavo odbitý, pretože tam sa dalo naozaj výborne rozparádiť. Chýbalo tomu poriadne GORE. Ináč vcelku OK, ale škoda, mohla to byť krvavá lahôdka. ()

*CARNIFEX*

Horor plný napätia, ktorý je natoľko strhujúci, že za prvú hodinu filmu bolo najstresujúcov situáciou, keď "čosi" schované v pivnici chcelo "udrbať" vrece so pšenicou. Strašne slabý snímok, ktorý je totálnou stratou času. Možno záverečných 15 minút ponúklo, čo to slabučké zo žánru horor, ale ani to neprekročilo tieň natoľko že by som mohol utrúsiť čo i len viac, ako jednu hviezdu - 15%. ()

darkrobyk

Špetka katastrofického žánru, něco z vlkodlačích horrorů, trocha ze Sleepwalkers a buranských horrorů... Velmi příjemné překvapení. Atmosferický sklepní psychothriller o rodince, která má vyhlídky na smrt. Jedna věc je ukrýt se cestou na letiště na neznámé farmě před tornádem, druhá - jestli by nebylo tornádo lepší volbou. Fanoušci žánru budou zřejmě tesknit po šťavnatém gore, které se hojně nabízelo. Mně kupodivu jeho absence tentokrát vůbec nevadila, ba jsem ji uvítal. Samozřejmě se nejedná o nic bombastického, příběh se originalitou neblýská. Mně se ale líbil napětím a nekompromisním zúčtováním s postavami. Ano, chyby dělaly, a proto za ně zaplatily. Závěr vypadal na hodně otevřená zadní vrátka, ale nejspíš by došlo jen na tuctovou vyvražďovačku...,,Mám strach, mami.",,Slibuji, že se ti nic nestane, zlato." Jojo, sliby chyby jako ve většině podobných snímků... ()