Da Vinciho démoni

• USA Da Vinci's Demons (více)
USA, (2013–2015), 25 h 49 min (Minutáž: 49–59 min)

Tvůrci:

David S. Goyer

Hudba:

Bear McCreary

Tom Riley, Elliot Cowan, Laura Haddock, Eros Vlahos, Gregg Chillin, Blake Ritson, Lara Pulver, Rosemary Rance, Rowena Diamond, Julian Seager, Allan Corduner (více)

Středověká Florencie je domovem mladého Leonarda da Vinciho. Umělce, odvážného vynálezce a svobodomyslného rebela. Jeho osudem je nejen odhalit tajemství prastarých učení, ale i zasáhnout do mocenských intrik, jichž se stane svědkem... (TV Prima)

Diskuze

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

duckman

No podle traileru to vypadá, že něco cítí k Lorenzovi ;)

To jeho procítěný: ,, Nemohl jsem opustit Lorenza" ... a stajně v první sérii byl bisexuál.

duckman (hodnocení, recenze)

B y me zajimalo, kdy se sv tommto autentickem reaůlistickem serialu objevi to, ze Da Vinci byl vasnivy homosexual!!!

na příspěvěk reagoval dragon94

Wollmis

Wollmis (hodnocení, recenze)

Seriál je super. Nevíte náhodou na kdy se chystají další díly ?

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

lucifer66

ty bys pustil svým dětem seriál, kde běhaj nahatý papežové, zkrvavený jeptišky posedlý ďáblem nadávaj do kurev a da vinči bere drogy? zamysli se nad něčím, než to napíšeš

na příspěvěk reagoval KevSpa

duckman (hodnocení, recenze)

Tak to se mi snad zda :DDD, Leonardo Da Vinci prave ohrozuje Papeze poloautomatickym samostrilem :DDDD

shalash

Tak tak, taky mi to presne po tomhle dilu srazilo skoro veskere zaujeti, nasledoval dil s potapecksym oblekem a pocitam v druhe serii bude uz Leonardo plne ovladat kung-fu :DDD Cekal jsem neco paradaniho o jeho umeni a dilech a jeho zivote, ale ne dobrodruzznou fantasy traparnu o dobrodruznych skopicinach velikeho bojovnika  a milovnika Da Vicnicho :DDD Jeste jsem teda neviudel, 8 dil, ale uz vidim jak tam zprizni tu Mona Lisu, ze v ni bude navod na jadernou hlavici i s raketou :DDD Chtelo to neco mnohem temnejsi rečlastictejsi cemu muze clovek trochu fandit, bez ohledu na jasne dane historicke posloupnosti, ale tohle bylo jako nejakej serial A -tymu, kde ma kazda epizoda svuj happy end :DDD Je to proste pro me uplne prepaleny a zmrveny.

duckman (hodnocení, recenze)

Lacina pohadkova fantasy taskarice, ktera nesaha ani po paty serailu ROME dokonce ani ne SPARTAKOVI, ale dokoukal jsem to.

shalash

shalash (hodnocení, recenze)

hrozná chujovina, ze začátku se to dalo, ale díl s drákulou mě prostě odrovnal, nesmrtelá teta, nevím jako co se toto hrůzodílo snaží vypadat, ale v mých očích je to parodie.

na příspěvěk reagoval duckman

tomcas (hodnocení, recenze)

novoten

psal sem kam tim narážíš, pak mi došlo že pátej díl byl v tom vězení - jeden z nejsměšnějších dílů, no ... jako promiň, ale já v tom vidim jen parodii davinciho

na příspěvěk reagoval novoten

Uživatel tomcas smazal svůj příspěvek.

novoten

novoten (hodnocení, recenze)

simon84

Je to trochu nadsazené, ale dá se to tak asi říct :) Prostě ho fascinují lidi a podle toho se chová :)

tomcas (hodnocení, recenze)

phoebess

to je fakt, je u toho napsaný fantasy a né historický ... jenže já sem tak trochu ulítlej na italskou historii a literaturu, takže se asi nedokážu oprostit tohohle hodnocení  ...

no ale pak je tu ještě ten davinci - nagelovanej týpek, heterosexuál, s maniodepresivní psychózou a docela dobře možná i s ocd, to všechno podtržený Tomem Rileym - pro mne naprostej zabiják seriálu ...

na příspěvěk reagoval KevSpa, novoten

phoebess

phoebess (hodnocení, recenze)

tomcas

Tak oni to taky nikdy jako historicky přesný seriál nepropagovali, že jo... ;) Ale co se týče osudu postav, tak se děje drží a na to jsem reagovala (na Gibbse).

na příspěvěk reagoval tomcas

Goyerův sci-fi Cliffhanger