Batman

• USA The Batman (více)

Dva roky slídění po ulicích jako Batman, který nahání strach zločincům, zavedly Bruce Waynea hluboko do stínů Gotham City. Mezi zkorumpovanou sítí městských úředníků a vysoce postavených osobností má osamělý mstitel jen několik důvěryhodných spojenců - Alfreda Pennywortha a poručíka Jamese Gordona - a mezi svými spoluobčany se stal jediným ztělesněním pomsty. Když se vrah sérií sadistických machinací zaměří na gothamskou smetánku, stopa záhadných indicií pošle Největšího detektiva světa na vyšetřování do podsvětí, kde se setká s postavami jako Oswald Cobblepot, Edward Nashton, Carmine Falcone a Selina Kyleová. Jakmile důkazy začnou vést blíže k domovu a začne být jasný rozsah pachatelových plánů, musí Batman navázat nové vztahy a odhalit pachatele, aby se stal symbolem naděje Gotham City. (Vertical Entertainment)

Diskuze

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Jasně Nolan byl nej, ale Batmana jsem viděl i v animácích, a tam byl vždycky net vážný. Osobně mám Whedona rád, ale většina toho co natočil má něco z komedie. Trochu komediální batmani byli to od Schumachera, a ti byli ti nejhorší.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

jh666

protože si Batmana, stejně jako většina, představuješ pouze tak, jakým ho udělal Nolan. :)

Ale Batman opravdový (ve spojení s DC universem, resp. JLA) je trošku jiný, viz možná Arkham herní série

na příspěvěk reagoval jh666

AdamesWWE

AdamesWWE (hodnocení, recenze)

Podľa mňa je rok 2016 celkom ideálny rok, štyri roky od konca Nolanovej série je dosť, no a som zvedavý čo to bude.

danco123

danco123 (hodnocení, recenze)

Nebolo prednedávnom ešte v popise filmu písané že má výjsť tento Reboot v roku 2015?
Inak pravdupovediac, lepšie obsadenie Batmana ako bolo v tejto triologii asi ťažko nájsť kedže Bale, Freeman a mnoho ďalších sú asi TOP z hercov čo momentálne vo filmoch môžeme nájsť.

Macias

Macias (hodnocení, recenze)

jarkolar

souhlasím. taky mi to pišlo uzavřený. Bruce se osvobodil od Batmana, a Batman se stal symbolem Gothamu. A možná našel nástupce...

st.ranger

těžko říct proč Nolan to nechal být tak otevřené. Když to tak vezmu, všichni Nolanovského Batmana by se mohli teoreticky vrátit...Bruce Wayne, sice na odpočinku s catwoman, ale nikdy neříkej nikdy, dále existence Robina taky je prozrazena, dokonce mu Bruce předal symbolicky klíče od jeskyně :)...to samé platí i o postavě Michaela Canea, Morgana Freemena. Takže ano vše se nabízí. Možná taky studio úmyslně mlží aby diváky ještě víc nalákali...říkám si tedy proč by nemohl být příští Batman/Robin Gordon-Levitt...myslím si že jako herec na tuto roli je dostatečně zralý, záleží kdo by se ujal tvůrčí činnosti...něco mi říká že Nolenovci úplně neodejdou, můj tip je že Nolan se vrátí, ale ne jako režiser ale jako producent, takže by dohlídl na to aby to nebyla úplná volovina...

na příspěvěk reagoval jarkolar, LokiZombie

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Zajímavé. Přitom Nolan nechal pro pokračování dveře otevřené a na tom by se dal vypracovat další Batman, i když Joseph by se asi takovému projektu jen tak neupsal. Škoda.

na příspěvěk reagoval Shakaar, jarkolar, LokiZombie

Shakaar (hodnocení, recenze)

tak ne že bych byl překvapený...možná studio trochu vystřízlivělo po Nolanovské serii a dává to taky logiku, když se Justice League posere, tedy nezkasíruje dostatečně hodně (což se nemusí schodovat s kvalitou) tak Batmana na pár let neuvidíme...na druhou stranu, je to vcelku velký risk...je možné že tím zabijou všechny postavy z tohoto světa na nějakou dobu...a vzhledem jak píše Ramirez že DC je na tom opravdu špatně z pohledu kvality by pro ně bylo lepší více filmů...no uvidí se

Pítrs85

doufám, že to nezkazí je to moje nejoblíbenější herní série :D:D:D takže ať si klidně dají načas ale ať to stojí zato

Pítrs85

třeba si s tím dávají načas aby vše tajně natočili a pak to do kin vypustili jako invazi smrťáků v mass effectu :D:D:D a převálcuje to marvel na plný čáře

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Stejně je zvláštní, že od Marvelu se točí jeden film o komiks. hrdinovi za druhým a z DC docela slabota... Man of Steel bude asi nářez, ale ta Justice League... nevim nevim, v Avengerech má slušnou konkurenci.

Anarvin

jak dojemný... to se dalo čekat tvl proč řeší něco co bude za 3-4 roky??? stejně to bude až za dalších několik let od toho 2017 kdo ví jestli to nezruší úplně .:D:D:D

Shakaar

Keaton je úplně v pohodě. No a Bale? Nemohli vybrat nikoho lepšího! :) Mě na něm baví ta nejednoznačnost, není to prostě úplnej prototyp hrdiny- tak jako Batman :)

Jinak ta jména, kdo by mohl hrát nového Batmana, se tu docela nedávno řešila, můj favorit je někdo z dvojice Gosling - Fassbender.

Pítrs85

tak na roli Batmana bylo hodně napsáno, kdesi jsem slyšel že lidi moc nesouhlasili, když Burton obsadil Keatona a přitom bych řekl že ho udělal hodně dobře...no a Bale, ikdyž se mi někdy zdálo že to s tím chraptěním mírně přeháněl byl dobrý...uvidíme kdo bude další...mojim tajným přáním je v něm nepřímo bude navazovat Gordon-Levitt...prostě aby tu byl i nějaký odkaz na Nolanovskou triologii a nešlo zase o restart...to by bylo nějak už třetí úplný restart...myslím že není úplně třeba...

Shakaar

Tak určitě je Batman Forever lepší než Batman a Robin, ten už je úplně mimo mé chápání (já to beru jako nějakou parodii), alei tak Schumacher toho Batmana slušně znásilnil :) A ani ti dva představitelé Batmana (Kilmer, Clooney) mi vůbec nesedli. Fakt velké díky za Nolana :)

na příspěvěk reagoval Shakaar

Pítrs85

neříkám že to byla špica, jen říkám že dovedu pochopit pohnutky tehdejšího studia...jinak když si mám vybrat mezi první Schumacherským Batmanem a tím druhým, určitě ten první...ikdyž měli oba bradavky a obleky jak z neonu...vlastně i to město celé celé svítilo a zářilo, bylo tam hodně růžové, připadal jsem si že každá tamní hospoda je nějaká obdoba bordelu :D

LokiZombie

LokiZombie (hodnocení, recenze)

Shakaar

já si pamatuju že jsem ho miloval. Byl tam přece robin... a Batman měl novej oblek!!! (bradavek jsem si ani nevšim)

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

13.02.2024

Hollywood hodlá prioritizovat jistoty

Hollywood hodlá prioritizovat jistoty

28.09.2023

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

27.08.2023