Reklama

Reklama

Scooby Doo a cirkus vlkodlaků

  • Česko Scooby-Doo: Šapitó! (více)
Trailer

Obsahy(1)

Scooby-Doo, Shaggy a jejich parta vyrazí na dovolenou do Atlantic City, aby zde načerpali nové síly … Ocitnou se však přímo uprostřed záhadného dění. Po návštěvě šapitó sužovaného vlkodlaky, se gang rozhodne přijít věcem na kloub pomocí chytrých převleků. Vyřešení záhady a záchrana cirkusu zcela závisí na klaunovi Daphne, artistovi Fredovi, lidské střele Velmě, cirkusovém řediteli Shaggym a na jednom úžasně mazaném hafanovi jménem Scooby-Doo. Právě když parta exceluje v dalším skvělém představení, tentokrát pro speciální hosty - Shaggyho milovanou švédskou metalovou kapelu Wülfsmöoon, bestie se vracejí zpět, aby způsobily další hrůzostrašnou melu. V tomto skvělém filmu žonglují Scooby-Doo a Shaggy se zábavou, strachem, hrdinskými činy i talentem vyřešit bravurně jakoukoli záhadu! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Mám moc rád vlkodlaky ve filmech, a jelikož je Scooby Doo taková nenáročná jednohubka, tak byl Cirkus vlkodlaků jasnou volbou na volný večer. Tento díl byl přijatelně humorný (tzn. že nebyl tak infantilní jako jiné filmy se Scooby Doo), dynamický a trochu i děsivý, co se chlupatých monster týká. Moc se mi líbilo úvodní nápadité intro, situování do cirkusu a i ten příběh měl přece jenom něco do sebe. Zkrátka průměrná a neškodná zábava, která se skvěle hodí jako vycpávka volného času. ()

MMR 

všechny recenze uživatele

Na nového Scoobyho jsem se jako obvykle těšil a s výsledkem jsem spokojen. Nechyběla zde ani zábava, ani akce a ani napětí. ()

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Síce tento Scooby film bol vcelku vtipný a boli tu dobré hlášky, tento cirkusový námet ma akosi nebavil. Určite to nebolo tragické len akosi mi tam stále niečo chýbalo, čo by spravilo na mňa tak dobrý dojem ako to dokázali iné Scooby filmy. ()

Galerie (115)

Zajímavosti (1)

  • Film byl před vydáním na DVD a Blu-ray vysílán na Cartoon Network. (LUKICKK)

Reklama

Reklama