Reklama

Reklama

Tým Expendables bude tentokrát čelit přímo jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks s tváří Mela Gibsona stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík a dokonce jeden z Barneyho úkolů na zabití. Přežil a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka a celý ten tým postradatelných vysloužilců sprovodit ze světa. Plány Expendables jsou ale přesně opačné. Každopádně to tentokráte bude hodně osobní. Barney navíc vážně uvažuje o tom, že své staré spolubojovníky pošle do důchodu. V řadách Expendables se proto objevuje čerstvá mladá krev s novým stylem a se znalostí něčeho tak opovržlivého jako jsou moderní technologie. Novou krev zastupuje Kellan Lutz (známý ze série Twilight), Glen Powell, boxer Victor Ortiz a také žena! Olympijská medailistka v judu a zápasnice smíšených bojových umění Ronda Rousey. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Hovno, Dokazes vobec pochopit, ze Gibson ma veci v Hollywoode uz davno spocitane? Myslim ze nie. No ale sak si dristaj "Mala to byt Melova vstupenka naspat do Hollywoodu" : prazdne tlachanice a tvoje sny. Nyst viac.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Tak Mesto sa mi pacilo velmi a hlavne teda kvoli scenaru. Same pozitivne informacie... niekde som cital, ze by to mala byt Melova vstupenka naspat do Hollywoodu. Kazdopadne tych 60 mega sa mi zda strasne moc. To nedostal ani Neeson na Non-Stop a ten zaraba. Melov Get the Gringo prepadol. Ale na nejakych 20 mega by som to videl. A za tie peniaze sa da natocit perfektne krimi.

na příspěvěk reagoval Martin741

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Tak rozpočet jsem nenašel (někde v nějakem článku byla zmínka o 60 milionech, ale to bude blbost, protože se to nejspíš bude odehrávat na velkovskej silnicích atd.), ale těší mě scénárista - napsal to stejný člověk co Affleckovo Město, takže to bude asi fakt pecka. A taky se mi nejvíc líbí v těch úlohách antihrdinů.

 

Taky nevím na jakém principu to přidávání funguje - třeba moji žádost o přidání filmu Zero Tolerance se Scottem Adkinsem vyřídili do několika hodin.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

no ak by to bolo na styl Odplaty, tak to by bola bomba. Kazdopadne podla synopsy to vyzera, ze postavu bude hrat podobnu. Tam som si ho fakt uzil... taketo postavy antihrdinov (najlepsie nikotinovych :)) mu proste idu a v tychto ulohach si ho oblubil najviac. Inak k tomu pridaniu toho filmu. Pamatam si, ze aj Get the gringo bol uz skoro natoceny, ked pribudol tu na csfd. Neviem cim to je. Inak nevies nahodou aky to bude mat rozpocet ? neviem to nikde najst. Nasiel som iba fotku z natacania.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Jojo dělá to Richet. A já teda čekám něco hodně podobnýho Odplatě - nekompromisní Mel, který jde přes mrtvoly, aby zachránil svoji dceru.

 

A už jsem žádal před měsícem a půl, aby ten film přidali a doteď se nic nestalo

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Martin741

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

fakt ? robi to Richet ? ja som to Prepadnutie 13. okrsku nevidel, ale videl som od neho Verejneho nepriatela c.1 a to bola pre mna bomba. Sice to nebol akcny film, ale gangsterka, tak akciu zvladal s prehladom. A ten motorkarsky projekt mozno tiez nebude cistokrvna akcia, ale smrdi mi to tiez nejakym krimi filmom. A s tou bradou vyzera dobre... viem si ho predstavit ako badassa na chopri :)) Inak som dost prekvapeny, ze ten projekt este nie je tu na csfd lebo podla imdb sa to uz nataca...

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

ywo666

Hele, já se se rozhodl věřit zdravýmu rozumu. Nebyl jsem u toho, takže nebudu tvrdit jako ty s jistotou něco, co nevím. Jen je mi divný, že pokud je Gibson tak strašnej člověk, proč se ho všichni jeho kolegové zastávají?? Co se týče tý Fosterový, nertvrdil jsem, že to s těmi dětmi je pravda, jen že se o tom spekuluje. Každopádně, to co píšeš ty o kamarádství s knězem je blbej příklad. Nejde o to, s kým kamarádí Gibson, ale kdo kamarádí s ním. A je mi dost divný, že kdyby byl Gibson tak hroznej týpek, co nenávidí buzny, bude jeho nejlepší kamarádka lesba. Pokud by byl tak nenávistnej, nebude se s ním vůbec bavit. Já tedy věřím tomu, co mi přijde logický. Ne to co se říká a píše. 

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Já se taky na ten film dost těším. Děla to režisér, který dělal Přepadení 13. okrsku s Hawkem a Fishburnem a ten mi přišel fajn (akční scény byly přehledný atd.). Navíc to co si Mel vypěstoval na obličeji mi říká, že na film asi fakt sází.

na příspěvěk reagoval Martin741, stuntmanMIKE

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Tak o Melovi sa píše už fakt dlho iba to zlé. Zatiaľ si jediný človek, zdroj, noviny, médium ktorý tvrdí opak. Už aj dokonca wikipédia mám vlastný odstavec o Melových kontroverznostiach. To že niečo napíše bulvár je jedna vec. Ale že sa to píše všade. Druhá. Ja som tiež silne proti nábožensky založený, ale neznamená, že by som neošukal mníšku keby stála za to. Alebo sa kľudne môžem kamarátiť s kňazom ak nie je pedofil a nebude ma moc srať s pobožbými vecami. A vlastne celá tá vec s Fostrovou je rovnako dôverihodná ako všetky jeho škandály. To isté v bledo modrom. Len jednému si sa ty rozhodol veriť a druhému nie. Mne z neznámeho dôvodu. Mel je patrí do mojej top 5 hercov všetkých čias naprieč všetkými žánrami. A je mi jedno aké je jeho súkromie. Budem sa tešiť aj na jeho ďalšie filmy. Ale tvrdiť, že tie zlé veci čo sa o ňom píšu bubu z bulváru je nechcenie si priznať pravdy. A pre mňa je dosť uveriteľné, že mierne pošahaný alkoholik, ktorému stúpla sláva do hlavy, bil ženu maximálne uveriteľná. Ja som si zvolil cestu "not give a fuck". Ty bu "rúžové okuliar" alebo "idem sa hádať za každú cenu". Celkovo veriť že top celebrity sú vlastne v pohode típkovia. ?!? Ako niektorí určite. Ale verím, že väčšina je aspoň trochu šiši.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

skoda... ale aj tak je pre mna zaujimavejsi ten motorkarsky projekt. Vela filmov s touto tematikou nie je a pokial sa to dobre pojme, tak by to mohla byt bomba...

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Jo, jo, Gibson nikdy nevyhasl - mozno tak v tvojej retardovanej hlave nie, a pre par vrcholnych dementalov tiez nevyhasol. Nic viac a nioc menej - po natoceni Passion of the Christ sa polka Hollywoodu tvarila, ze Gibson neexistuje, a od  spominaneho roku si uz vo velkofilme nezahral. So Zidmi si vela veci rozhadzal..... a v podstatne vacsom Bollywoode - tan nema sancu. Gibson je v pici. Stallone sa teraz nad nim zmiloval, minule tusim R. Rodriguez

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Tak pod tohle bych se podepsal. Souhlasim se vším - a pokud se nepletu, tak ty keci na židy měl, ale byl totálně opilej (ale na to se celou dobu zapomíná). Nejlíp to na jeho adresu řekl nedávno Gary Oldman, který se ho veřejně zastal - "Když je člověk na sračky, tak říká blbosti".

 

Jinak s tím vyhasnutím - nezapomínal bych kdo to napsal. Napsal to dement, který svými příspěvky taky vyhasl a protože neví kdy skončit, tak ty píčoviny píše furt dokola a myslí si, že to někoho zajímá. Gibson nikdy nevyhasl - to, že nenatočí film jako je Statečné Srdce je pravda, ale protože se takový filmy už netočej. Jako herec je boží pořád a film utáhne lusknutím prstu - někteří současní herci naopak už bohužel na to nemají, ale pořád ty hlavní role hrajou

na příspěvěk reagoval Martin741, Martin741

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

ywo666

Já se nehádám z principu, jen na rozdíl od tebe nevěřím všemu co kde slyším a vidím:) Nic ve zlým:) Já dělám střihače v televizi 15 let. Když budu chtít, udělám i z Gandiho pedofila, co řád šuká pětiletý kluky. Takže to, že o někom píšeš, že je takovej nebo makovej na základě informací vytrženejch z kontextu mi nepřijde fér. Už dost dlouho se mluví o tom, že Mel Gibson je nejspíš biologickej otec dětí Jodie Fosterový. Uplně vidím, jak si liberální lesba Fosterová nechá spíchnout haranty s alkoholickým náboženským fanatikem, co rád mlátí ženský. No táááák, netvrdím že je Gibson svatej, ale zapoj trochu zdravýho rozumu:)

na příspěvěk reagoval ywo666

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Oni ludia ked maju prachy uspech a slavu tak im zacne kapicku jebat a od dobroty uz nevedia co by robili. Ale ja suhlasim s tym, ze sukromny zivot hviezd mi je u prdele z dvoch dovodou. Prvym je, ze sa o tomto zivote dozvedame z bulvaru a ten je doveryhodny asi ako cigan v robote. A druhy dovod je, ze ten ich zivot nema ziadny vplyv na ich herectvo a to je to co ma zaujima. Ja som fanusikom filmov a nie ludi. No a pokial ide o Gibsona, tak ten chlap je neskutocne charizmaticky herec, ktory zahra cokolvek. Podla mna jeden z najlepsich hercov a aj velmi talentovany reziser. A stym vyhasnutim... nebudem o tom ani pisat pretoze to je jednoducho blbost. Za vyhasnuteho herca pokladam Stefana Seagala, ktory toci tretotriedne becka... Gibson si len posral image a preto mu nikto neda sancu. Ale keby ju dostal, tak svojou charizmou stale utiahne ackovy kinofilm... a to easy.

na příspěvěk reagoval Ellmariachi, Lefty86, S.W.A.T

Související novinky

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy

13.05.2017

Sylvester Stallone opustil Postradatelné a vrhá se do vysněné spolupráce s Jackiem Chanem. Jejich společný projekt se jmenuje Ex-Baghdad, točí se kolem útoku na ropnou rafinerii v Mosulu a bude ho… (více)

Expendables 4 se rozpadají

Expendables 4 se rozpadají

09.04.2017

Od třetího dílu Postradatelných uplynuly 3 roky a je dost možné, že se nikdy nedočkáme pokračování. Důvod? Neshody mezi producentem Avim Lernerem a Sylvesterem Stallonem, které skončily Slyovým… (více)

Expendables 4 jsou na cestě

Expendables 4 jsou na cestě

10.10.2015

Po třetích Expendables to s populární akční sérií moc růžově nevypadalo. Američané nechali v kinech tristních 39 milionů dolarů a nebýt tržeb ze světa, které film nakonec vytlačily přes stěžejní… (více)

Expendables míří do televize

Expendables míří do televize

07.03.2015

Akční parta Sylvestera Stalloneho si naposledy nevedla moc dobře. Ať už to bylo únikem Expendables 3 na internet, absencí krve nebo něčím jiným, jednalo se o nejhůře přijatý a nejméně výdělečný díl… (více)

Reklama

Reklama