Diskuze

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

Jinak po včerejším kině dávám svých pět nadšených hvězd. Opravdu se vyplatilo počkat a nekazit si to tím ušmudlaným ripem. Sly to s mlaďasy navlíkl šikovně a závěr byl naprosto fantastický. Opravdu skvělý akční film a zároveň důstojná a samozřejmě povedená trojka.

na příspěvěk reagoval Martin741

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

Mám z toho pocit, že nějak docházejí akční hrdinové. To máme Rocka, kterej taky už musí být všude... A pro expendables 6 už nebude koho nasadit. Bude tam Keanu s goslingem a bude to děsně "existenciální" :)

na příspěvěk reagoval alchac, Jezinka.Jezinka, S.W.A.T

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel manonfire smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

nebo ve čtyřce by mohl být nějaký mladý , arogantní a ctižádostivý zmrd , něco jako Momoa v Bullet to the Head , tam Stallonovi festovně naložil

na příspěvěk reagoval manonfire

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Kdyby byl Sly v jiném věku, třeba ve formě ala Demolition man, zvládl by natočit vítěznej a uvěřitelnej  fajt s každým včetně Rocka. V sedmdesáti letech už je to ale nedůvěryhodný, ikdyž na druhou stranu s Austinem ta bitka byla úplně v poho, ač bylo Slyovi už 64. Taky tam nakopáno nedostal, prostě nalítl na zeď a ztratil vědomí, nemůžete ale čekat, že si Sly nechá před kamerama naložit...od toho je legenda legend a jeho ego to nedovolí, což jsem mimochodem rád:))))) Jinak Snipes, či Statham si Rocka můžou úplně v klidu dát, já teda nejsem z proporcí tohohle pána zdaleka tak na prdeli, jako je Wáca.

S.W.A.T

Problémem je, že Sly chce co nejvíce hereckých hvězd obsadit jako klaďase, sice je to hezké gesto, ale filmu to ubližuje.

S.W.A.T

Treba na to Seagal kyvne. A kdyz je to nesmysl, tak to tady nema co delat. Ani zdejsim informacim se pak neda verit. U Rudeho horka je v zajimavostech psano, ze Arnold vzal za film 5 milionu americkych dolaru a 10 milionu americkych dolaru :-)

Uživatel Deratizer smazal svůj příspěvek.

S.W.A.T

Tak to nevim, myslel jsem ze to jsou oficialne zamysleni herci, ktery Stallone oslovil a ne ze to je vyplod nejakyho fanouska. No Seagal ale v hledacku Stallona skutecne  je.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

S.W.A.T

Z tech co jsou vypsani ve ctyrce bych si zaporaky umel predstavit jen u dvou a to u Seagala a Hauera, s tim ze Hauer by byl jasna volba. Jeho psychopatickej pohled ve Stoparovi byl na svym miste, fakt si tam ho umim jako hajzla predstavit.

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Deratizer

Přiznám se, že už je únavný to psát pořád dokola, ale pro pořádek - ten seznam u 4 absolutně vůbec neplatí, jen se okopíroval z IMDb (a ten tam zase nahodil nějaký fanoušek). Takže ten seznam neplatí a nekdy neplatil.

na příspěvěk reagoval Deratizer

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

Není to špatný návrh,ale možná byl lepší s tím,že Travolta by byl drogový baron a Sly a jeho tým by dostali od Forda zakázku ho odstranit.Potom co by útok na Travoltu nevyšel ,ale sejmuli by jednoho z jeho ochránců-což by byl jeden z těch hercu co si například vypsal by Travolta vypsal odměnu na Slyuv tým ,protože ho ohrožují a dozvěděl se od zkorumpovaného člena CIA což by mohl hrát třeba Douglas,že po něm Slyuv tým jde.Najal by si bývalého člena speciálních jednotek Rocka ,který pracoval po konci ve vládních službách pro majitele síti casin což by hrál Al pacino,jelikož Travolta s Al pacinem obchodovali ,protože drogy jely v ilegálních casinech ve velkým..Rock by přibral Cage a ještě někoho a šel by po nich.Sejmuli by Coutura Jet liho a a Crewse když by například někde měli sešlost v hospůdce.Sly na to konto jako oslabení týmu přivolal zakládajícího člena EXP Russella a šli by spolu s nasraným Arnoldem (za smrt společného parťáka Liho) po Rockovi a spol.Statham by sejmul Cage a v záverečné bitce když by Sly dostával na prdel od Rocka přišly na pomoc Arnie a Dolph a společně by ho umlátily.Tak třeba nějak tak no :-)))

na příspěvěk reagoval manonfire

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak keby ho Sly sundal tak to by už bol vrchol, v jednotke neporazil ani Austina a to sa mi sakra lubilo. Ja by som bral keby Sly prehral a tesne pred tým ako by mu Rock zakrutil krkom by pribehli na pomoc Statham a Wesley (poprípade ten Lundgren) a spoločne by ho ukopali ako Daniesla v jednotke. Potom by zas mohol Statham povedať: už by si sa naozaj mohol naučiť byť. :-)

Čo sa týka inak Exp3 tak ma najviac sklamalo, že sa Wesley nemohol predviesť.

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Já bych naopak žádnýho klaďáka nepřidával (možná Chan) a obsadil bych výhradně zápornou stranu.

Moje idea - Nejvýznamější Gibsonovi klienti vypíšou odměnu na Slye a spol. a tím na ně uspořádají hon. Rock bude jeden z těch co je bude naháněj, ale peníze budou vedlejší - Sly ho odmítnul vzít do týmu pro jeho sadistický sklony a tak se chce pomstít. Během toho by jich pár zařvalo (Crews, Couture atd.), aby si to s nima přišel Sly a spol. potom vyřídit. Ty klienty můžou hrát právě Douglas, Pacino a po ruce budou mít lidi jako Jai White,  Momoa a např. Dacascos

na příspěvěk reagoval Wiikii

DEXTER099

Cage je takový herec, který může být na obou dvou stranách jak záporák, tak klaďas ... Pokud ale chce Sly ještě tolik herců naverbovat a udělat nejeden díl exp., tak většina budou asi záporáci. Ale taky je tu ještě ten Arnoldův tým, takže možností je tu víc..

Wiikii

Já bych zase Cage nebo Russella rád viděl na kladné straně i v závěrečném pátém díle.a určitě ještě Travoltu a je to komplet.Ale těžko říct,z toho co jsem vyčetl tak by tam rád Sly viděl Chana,Douglase a možná Al Pacina...

na příspěvěk reagoval Wiikii

DEXTER099

Jo, vypadá to tak, ale kdyby se objevil alespoň na začátku, kde by ho zabil Rock a poté by se celý tým Expendables pomstil (ne jenom Sly). .. Jinak Cage by byl podle mě dost slušný záporák ..

na příspěvěk reagoval DEXTER099

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

Nesmíte to vidět tak pesimisticky.Myslím,že 4 díl pokud tam bude Rock a přiberou někoho jako je Cage plus pár menších hvězd na stranu záporáku jako například Vinnie Jones,Bill Duke,Val Kilmer atd tak to bude OK

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy