Diskuze

S.W.A.T

Tak jako jo, hlas mi sednul, ale když skočil za stůl a úplně v klidu prohlásil: ,,Toto jsou nejšťastnější chvíle mého života'' znělo to nic moc. Ale taky to může bejt tím, že jsem to anglicky viděl tak desetkrát a finální ultimátní bitku tak stokrát. Jinak to dopadlo celkem dobře: Cigánek Jasona mluví skoro v každym filmu, tak už sem zvyklej; Randy je dabovanej furt stejně; Mahdal je na Dolpha dobrej, jen ho líp dabuje spíš Soukup a Petr Nezkusil na Lutze dopad překvapivě skvěle. Takže tím chci říct že dabing dobrej, jen ten Podhůrský se nějak extra nesnažil a tak trochu vyčníval.

PS: Ty vado, to sem se zas jednou rozepsal, abych jednoduše odpověděl.

na příspěvěk reagoval Ellmariachi

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Expendables 1 ma 1121 fundov, Expendables 2 uz iba 928 fundov a trojka bohuzial furt 124. To sa 124 ludom paci to mnozstvo digitalneho bordelu? Jako jo, jo- kazdy ma pravo mat svoj oblubeny film, lenze su aj lepsie akcnaky ako tento prepadak.

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

jinak musim říct že v dabingu mi ty cucáci přišli o trošičku sympatičtější...leč stejně zbytečný a k ničemu

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

JackBurda

Je to o zvyku - osobně mi Podhůrský sednul až po chvilce. Prostě to není Jan Šťastný, ale zase za současné situace, která v dabingu panuje, tak je to dobrá volba.

na příspěvěk reagoval JackBurda

Shakers

Tak tak. Inak Terryho by som nehádzal veľmi do jedného vreca s Couturom. Ten je predsa len o niečo viac do počtu. Crews má aspoň špecifický herecký prejav, ktorý je občas otravný, ale aspoň nezaváňa amatérizmom. Randymu nejdú ani elemntárne polohy. Ale ako hovorím. Už som si na neho zvykol. A stará parta prirástla k srdcu ako celok. Zostavu by som nemenil, respektíve starú zostavu bez mladých.

Shakers (hodnocení, recenze)

ywo666

Tak tak, napr v dvojke im bol k úžitku keď trebalo držať dvere v tom havarovanom lietadle. A následne ta hlaška bola tiež dobra - dnes už nemusím do fitka :-)

na příspěvěk reagoval ywo666

Shakers

A oceňujem, že Terry parádne namakaný. Vyzdvihuje práve to, čo robilo akčných hrdinov hrdinami v 80. rokoch.

na příspěvěk reagoval Shakers

Martin741

Couture ne, ten mi celkem sedí a Crews je docela hláškař, když už někdo z pardálů tak asi Jet-li- Vůbec mi nevadil ale byl takovej nepotřebnej, jinak ve dvojce v kuchyni předved slušnej fight s pánvema a v jedničce s Dolphem byl taky fajn, jen mi přijde, že už si svý odbyl (nebo odbil).

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Wacoslav1

Tak zase jo, Van Damme to předved fakt stylově, kdyby Gibson nebyl tak supr promyšlenej, byl by nej záporák Van Damme.

PS: Roberts v jedničce byl takovej chudej.

Wacoslav1

Ten Ortiz ma tam sral ešte menej. Ale Powell bol fakt trápny. Ako bývalý horolezec som mu to fakt nežral a jeho výstup vo výťahu bol extra zbytočný. Ortiz dokopy ani veľa prietoru nemal, takže to bolo jedno.

na příspěvěk reagoval JackBurda

(hodnocení, recenze)

Kdybych to měl ohodnotit klady a zápory tak to je takto:
Klady:Potěšilo mě že se podařilo zlanařit další hvězdy jako je Wesley,Antonio,Harrison nebo Mel.
Jo příběh je zajímavý v tom že vím něco z minulosti bandy okolo Slye.
A nakonec jediný kdo se mi z nováčků snad zalíbil byla Ronda Rousey.
Zápory:Nepotěšilo mě že to dali jako PG-13 a ne jako Rko.
Závěrečný fight mezi Rambem a Mad-Maxem mohl být delší a lepší.
A nakonec: mladá kuřata jako Lutz,Ortiz a Powell tam byli akorát na obtíž,jejich scény nebyli tolik oseňlivé jako u Rondy.Všichni 3 mě zklamali.
A závěrem chci dodat,pokuď si Sly chce spravit renomé ať natočí ještě 4.díl,udělá ho temnější,zkláká "poslední" hvězdy a udělá zatím-hle důstojnou tečku....B-)

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

To jsem právě čekal, že to tak bude a nasralo mě, že ne. V duchu jsem nadával stejně jako Gibson. Nechápu, v čem byl problém to tak udělat. Vlastně jsem chtěl, aby chcípli všichni 4 mladí, aby pak ještě víc vyniklo to "mazáctví" starých bardů.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

JackBurda

To se mi náhodou líbilo. Byla to nejvíc cool věc co tam pan JCVD předvedl. ten Hemsworth mě tam hrozně sral a takovou smrt jsem mu přál. Nic lepšího nezasluhoval.

na příspěvěk reagoval ywo666, JackBurda

Stallone, Chan a spousta ropy