James Bond, agent 007, skončil aktivní službu a užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. Mise na záchranu uneseného vědce se ukáže být zrádnější, než se na začátku zdálo. Bond se během vyšetřování dostane na stopu nevyzpytatelného zločince, který disponuje nebezpečnou a velmi ničivou novou technologií. (Forum Film CZ)

Reanimated

To James! Velmi dobrá rozlučka se skvělými akčními pasážemi, úžasným soundtrackem a fámozním Craigem. Občas je to trochu zdlouhavé a navíc tu máme jednu z nejméně zajímavých bondgirls (Léa). Ale jinak Malek je celkem fajn, Ana de Armas je neuvěřitelně cute a Lashana je překvapivě hodně v pohodě a mají s Craigem super chemii. Rozhodně pak dopočuji IMAX. ()

remy

Nic netrvá věčně a tak se i Craigův Bond dočkal své poslední mise. A já se přiznám, že jsem na ni čekal jak na smilování Boží. Na štěstí to čekání stálo za to, protože se v Není čas zemřít rozloučil Craig s rolí agenta s povolením zabíjet nadmíru důstojně a to i přes to, že to režisér Fukunaga neměl zrovna dvakrát snadné. Musel totiž naskočit do rozjetého vlaku a nějakým způsobem navázat na Spectre, ale hlavně celou pentalogii uzavřít. V tomhle ohledu, i přes všechny šlamastiky, kterými si snímek musel během posledních let projít, odvedl parádní práci. Navázání na Spectre, paradoxně na rozdíl od něj, tady dává smysl a scénář funguje. Na bondovce Není čas zemřít mi připadá zajímavé, jakým způsobem propojuje staré prvky, které sahají až ke Casinu Royale s prvky novými. Nejzajímavější mi na této snaze zakončit Bondovo pětidílné návazné dobrodružství  a zároveň přijít s novým záporákem, připadá to, jak se zde pracuje s propojování dějových linek, jenž jsou  postavené na motivaci “někdo chce někoho zabít” (Blofeld - Bond, Safin - Blofeld). Tyto linie spolu nemají ve svém jádru přímou souvislost a přesto postavy z jedné dějové linky využívají životních zkušeností postav z té druhé. Podrobněji to rozebírám v narativní části své bakalářské práce Minulost není mrtvá: Neoformalistická analýza bondovky Není čas zemřít (2021). To jen kdyby náhodou :-) Každopádně pentalogie, započata v roce 2006, završena s velkou grácií. Fukunaga dovedl agenta 007 do nezapomenutelného, emocemi napěchovaného finiše. Craig si může gratulovat, odešel z role Bonda na vrcholu. 90% ()

herr_carter

James Bond je mrtev, ať žije James Bond? Je to spoiler, nebo není? Filmy o Jamesi Bondovi jsem bral vždycky s rezervou, nemohu říct, že by to byl vyloženě můj šálek kávy a nejlepším Bondem pro mě asi zůstává Pírs. Novinka s perfektní úvodní písničkou od Bílý Ajlyš se mi ale líbila moc a jsem rád, že jsem šel výjimečně do kina. Akce střídá akci, film je navíc podpořen dosti silným osobním dějem a Fredie Merkjůry je důstojným záporákem takže za mě jako celek na to, že Bond není mým zcela favoritním tématem, těžký nadprůměr.............................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

orionn12

"I know, I know." Prokreslená Bondovka, které nic nechybí. Emocionální a akční start, kde jsem pomalu přestával chápat, jestli se dívám na Bondovku a nebo na nějaký opravdu povedený Thriller. Postupně gradující tempo a totální doslova ODPAL na konci filmu mě po dokoukání dostal do kolen. Intro celého filmu s nádherným soundtrackem od Billie Eilish je něco, na co nikdy nezapomenu. Stejně jako Hans Zimmer. Písničky jako Final Ascent, nebo jako Message From an Old Friend jsou prostě mistrovská díla, které se do filmu hodí a zapadají sem, jak do pozadí, tak do atmosféry a do neskutečně geniálních grafických scén. Protože graficky je No Time to Die na podobné příčce, jako Skyfall, jen asi o trošku lepší. Když jsem se hodně zaměřoval na celkovou vizualizaci, abych našel jakékoliv chyby, tak to jednoduše nešlo. Vše krásně čisté a barevně sladěné, jednoduše sen pro každého kinematografického fanouška. Kamera s častými one-take záběry mě nutila stále otevírat pusu a slintat tam uprostřed velkého sálu, protože vás to uchvátí a naprosto zasadí do pozadí celého filmu. Na plátně jsem ovšem zbožňoval herce, na které jsem se včetně vizualizace nesmírně těšil a i přes moje obavy s některými herci či s nejmenovanou herečkou s nejmenovaným kodovým označením, jsem dostal pomalu větší granát, než jsem sám očekával, že dostanu. Sám James Bond řekl: It's just a number. A měl naprostou pravdu. Je to prostě další vývin charakteru MI6 a i přes to, že nová 007 vypadá z části jako chlap a nebo že v tmavých scénám jsme ji poznali jen díky tomu, že jí svítily zuby s ní nemám nějak zásadní problém. S hlavními charaktery si rozuměla a postupně mezi ně rychle zapadla. Když vypíchnu agenta Q a nebo Moneypenny, tak u nich jsem prostě slintal blahem. To, že jsou nám známi už z minulých snímku Jamese Bonda jsem očekával podobnou hereckou akci a výkon, jako dříve, ale ne. Oni dokázali být svoji, dokázali se ukázat, prožívat emoce, a vypadat tak, jak jsme si je přáli. M byl fascinující, přísný, emoční. Vedlejší postava Paloma (Ana de Armas), kterou jsem si nesmírně zamiloval, hrála fenomenálně a cpala nám svůj perfektní výkon přímo do tváře. Její herecký takt stál za nejlepší ukázku toho, že ztvárnění vedlejší postavy jen pro pouhých cca 15 minut, může být pro někoho zásadní "+", proč si film oblíbit a považovat ho za perfektní. Jednoznačně za výkon Any musím tleskat. Léa Seydoux asi někomu mohla vadit, protože ve snímku celkem hodně působí, ale ona je neuvěřitelně hezká a fungující postava na to, aby si zasloužila v tom snímku působit na takovou část. Její taťka ve filmu - Christoph Waltz reálně hrál lépe, než v celém Specteru :D. Neskutečný! On jednoduše dokázal působit na tu psychiku všech na takové úrovni, že i divák sám byl vtáhnutý do myšlení Jamese a Madeleine, až z toho začala bolet hlava. Postupně fungující příběh se záporákem Safinem (Remi Malek) bylo další fungující plus, díky kterému jsem byl zainteresovaný do snímku a užíval si postupně bombující scény, ve kterých vystupoval. Jak začátek, tak i konec. Ten konec mohl být více promyšlený ohledně jeho charakteru, jelikož prostě z ničeho nic udělal rozhodnutí, které ovlivnilo celý jeho plán. I mě to přišlo zvláštní, ale je to věc, která mi stejně přijde dobrá pro scénář a pro ten nejemocionálnější konec tohoto filmu. Jako Remi byl opravdu skvělej. Kdo viděl Mr. Robota, tak to ví. Byl to perfektní výkon, ale přišlo mi, že hrál na stejné notě, jako v jeho seriálu. Na to, jak je tenhle film perfektní, je on ta jediná malinkatá skulina, která kdyby on zabral o maximálně 15% víc, mohla být vyplněna. Ale chválím ho, protože patří mezi ty lepší záporáky. No a samotný James... Daniel Craig je pro mě obecně jednoznačně nejlepším Bondem. Casino Royale, Skyfall a teď No Time to Die. Sice Connery je ten hlavní, který je prostě charakteristika klasického 007 agenta, ale Craig je svůj, má emoce, smysl pro humor, akční charisma, city a cit pro herectví. On věděl kdy a kde se má jak chovat, věděl kdy se hodí použít humor, kdy kruté násilí a kdy vypnout emoce a city pro ochranu nejen sebe, ale i ostatních. Viz scéna s vlakem. V jeho emočních scénách se sním dalo bezpodmínečně soucítit a cítit se zdrcen jeho zarmouceným životem. To, čím si prošel, co všechno se mu ve filmu stalo a co z toho měl bylo neskutečně dojemné, až mi nastoupily do očí slzy. Akce, která je s vizuálem zapojená lépe než se dá popsat je věc, díky které jsem slintal blahem u každé akční scény. Co si vybavuji, tak nejvíce na začátku a v lese, kde byla atmosféra vyboostovaná až do výšin nebeských. Craig neměl problém ve chvíli, kde měl celý plán zničený použít svůj neomalený humor a zahodit vše za hlavu pro bezpečnost či budoucnost ostatních. Pokud někomu vadí, že Bond už není takovým tím bezcitným agentem, který plnil rozkazy po svém a s jen minimální pomocí plánu, který měl, nebo že mu nevadí si najít novou ženu a na starou jen v myšlenkách přemýšlet, tak se omlouvám, že budete možná malinko zklamáni. Protože sice ano, James Bond ve 25. filmu 007 ságy už není tím známým agentem, ale je to už člověk, co si něco zažil, co si něčím prošel, co má emoce a smysl pro ztrátu, humor, co se umí zachovat i v situacích, kdy je všechno v koncích a hlavně je to plnohodnotný charakter, který už ví, co má v životě za cíl a za své poslání. Craig je v tomto filmu oskarový. Další postavy jako dc. Obručev, nebo Felix jsou postavy, které jsou napsány jako ten nejlepší doplňující dílek do scénáře a zahrány tak skvěle, že by člověk ani neřekl, že dokáže milovat, nenávidět a nebo obecně prožívat každý charakter ve filmu i u vedlejších postav. Už podle mého komentáře je zřejmé to, jak jsem se vším - s herci, scénářem, hudbou, tempem, atmosférou, dokonalým vizuálem a všemi aspekty spokojený. Moc jsem si snímek užil a také že ho řadím mezi nejlepší Bondovky, které kdy vznikly. No Time to Die je film, který si zaslouží být vidět v kinech a získat si velkou slávu a popularitu, stejně jako jeho známý a také milovaný předchůdce - Skyfall. Tohle bylo něco, na co budu dlouho vzpomínat. 9,5/10 () (méně) (více)

Maynard.

Budu hodně SPOILEROVAT, tak to rači ani nečti, ok? Král je mrtev, ať žije král. Důstojný rozloučení s mým nejoblíbenějším 007. Po skouknutí tohodle filmu a předání pomyslné štafety je jasný, že se z Bonda stane uplně něco jinýho, než to bylo do teďka. V dnešní době, kdy je rasistický i to, že nosíš bílý tkaničky je to asi nevyhnutelný, ale další 007 černo černá černoška? Pevně věřím, že je to jen takovej malej džouk a že se tohle fakt nestane. V tomhle kousku mě ani jjako v tom před tím vůbec nenadchla Bond girl, prostě ji nemám rád. A to se pak na ten film kouká opravdu divně. Těch slov "I love you" tam byla na jednoho Bonda taky strašně moc. Ale ten konec, kdy fakt umře 007 je dokonalej, slzička ukápla. Záporák docela v klidu, ale přijde mi, že ten "Mercury" neumí zas tak moc grymas.... ()

Sdoom

Tak skvělý úvod! A tak průměrný až podprůměrný zbytek stopáže. Chápu, o co tvůrcům šlo, celé to nějak uzavřít, aby to navazovalo, dávalo smysl atd. Ale kromě skvělé úvodní sekvence v Itálii se toho moc nepovedlo. Záporáci s pochybnou motivací, přičemž Waltz se tam jen mihne a ani to nemá žádný vliv na další dění, akce zapomenutelná, jednání postav často nepochopitelné. Celkem mě snad bavily flashbacky do chaty u jezera. Lepší 2 hvězdičky. (kino Cinema City IMAX Flora, orig. + CZ tit.) ()

Soweek

Bondovka co vlastně není Bondovkou. Bondgirl se nekoná, Malek byl charismatičtější snad ve všech svých ostatních rolích, jen ne v této a celé grand finále tak nějak upadá v nevýrazné zapomnění. Tohle se vážně nepovedlo. ()

Lukoboss

Trochu mám pocit, že se s tím názvem No Time To Die se někdo spletl u této Bondovky... nemělo se to jmenovat spíš "Now it´s time to die"? Je mně to hrozně líto, filmy s 007 mám fakt rád, ale tady mám pocit, že jsem sledoval skoro tři hodiny pohřební obřad slavnýho agenta, kterej ale zařizovali lidi, co ho vůbec neznali. Naprosto plochá záležitost, bez emocí, kde se sice objeví pár odkazů k původní klasice, ale tím to končí. Navíc je potřeba se vejít do moderních tabulek korektností, takže se objeví (kromě samotnýho předání čísla nulanulasedm - však se o tom mluvilo dlouho dopředu!) sračkový scény jako "Ha, jak budu mít možnost, vymažu vaši rasu z celýho světa! - Ne, nevymažeš, protože "now it´s time to die", a to jako fakt divácky bolí, je to kýčovitý, na sílu, ale hlavně, že to nebudou kritizovat nějaký neziskovky. Já tenhle koncept fakt nedávám a považuju ho za špatnej. Jinak samozřejmě H. Zimmer hudebně nemůže zklamat, proti tomu ale herecky takovej R. Malek působil jako amatérskej kus šutru (možná po něm chtěli, aby to tak hrál, ale má fakt na víc!), kterýho ve svým hereckým umu strčila do kapsy i malinká L-D. Sonnet, protože její emoce ve tváři byly neskutečný. Obecně je to pro mě fakt zklamání a je to smutný! P.S.: Neřekl bych, že hlavní titulkovej song nazpívala B. Eilish, klobou dolů! Tyhle vysoký hlasový polohy u ní nejsou moc známý... Naopak takovýhle překvapení mám rád. ()

sedm.1

Popravdě se musím nad všemi těmi obdivnými, slintajícími komentáři nad touto Bondovkou ironicky usmívat a zároveň krapet nechápavě kroutím hlavou, čím že si to právě Není čas zemřít zasloužil. Je sice pravda, že nejsem celkově příznivcem této legendární postavy, zároveň si ale ani nemyslím, že bych byl kvůli tomu na filmy o něm nějak zbytečně přísnější, či vůči němu jakkoliv zaujatý, se mnou ale prostě ta jeho dobrodružství bohužel vážně nic nedělají, a ani toto pětadvacáté pokračování není výjimkou. Když bych měl tedy zmínit pozitiva, která jsem zaznamenal i já, tak určitě povedená je akce, která má šmrnc, je efektní, dynamická a přehledná, bohužel jí ale není opravdu příliš a dokonce bych si možná velmi opatrně dovolil i tvrdit, že jde o jednu z těch nejméně akčnějších bondovek vůbec. Dále mě určitě oslovilo, že zápletka není tentokrát zbytečně překombinovaná, je přímočařejší, a tím pádem svižnější, no a plusem je opět i Daniel Craig, kterého považuji za nejvýraznějšího představitele Jamese Bonda a i zde své slavné postavě dává přesně to, co je potřeba. Víc toho, co mě na tomto filmu potěšilo, ze sebe ale nevytlačím. A negativa? Zápletku jsem sice chválil za svižnost, ale její obsah prostě nestrhne, nepřekvapí, nezaujme. Bond Girl Léa Seydoux, stejně jako ve Spectre, patří pak jednoznačně ve všech ohledech k nejslabším zástupkyním této postavy vůbec, a když si navíc pomyslím, že se v podstatě právě ona stala Bondovo osudovou ženou, tak mi je mdlo ještě víc. No a opomenout nemohu ani přeceňované emoce, které mě osobně zcela minuly a i když se ve filmu, a to hlavně v závěru, objevují scény, které měli být emočně zatraceně silné, tak mě nechaly chladným a nezaujatým. Není čas zemřít tak zkrátka hodnotím jako veskrze průměrnou nejen bondovku, ale v podstatě i celkově v rámci žánru, prostě na jednu stranu zábavná dobrodružná akce, na druhou stranu ale zároveň nikterak výrazná, či jinak výjimečná podívaná. P.S. po konci této bondovky mě upřímně děsí, s čím teď tvůrci v šestadvacítce přijdou. ()

klukluka

Obtížně se mi to hodnotí. Daniel Craig je/byl nejlepším představitelem Jamese Bonda (o Titanic). Ovšem filmy o Bondovi jsou do jednoho totální sračky, kde nefungují fyzikální zákonitosti, kde nefunguje míra (ne)pravděpodobnosti, kde nefunguje nic s výjimkou toho, že je to efektní podívaná a všechno většinou dobře dopadne (Není čas zemřít je v tomhle směru vzácnou výjimkou). Neustále se spekuluje o tom, kdo se stane Craigovým nástupcem. Budu blažený, pokud naznají, že se tahle návodná série pro všechny psychopaty světa vyčerpala, a že už žádný další Bond nebude. Jak mám ohodnotit film, který stál XXX miliard, a přesto v něm vůbec nic nedává skutečný smysl..? James Bond je největší podvod na diváky ever. Skrečněte to a vezmu ho znovu na milost. Pokračujte v tom a…zase na to budu čumět. Do prdele s váma! ()

borec999

Po nevýraznom Spectre až nečakane vydarená bondovská rozlúčka Daniela Craiga, v závere aj s mierne (ne)príjemným prekvapením. 90% ()

Wally

Přidám se k většině...je to důstojné loučení D. Craiga s touto postavou. Pro mne je Skyfall asi nejlepší Bondovka a Craig s Connerym nejlepší nula-nula-sedmičky. Trošku se bojím dalšího vývoje, ale zvládlo se to v minulosti vždy se ctí, tak snad to tak bude i teď... Jinak film mi i přes tu dlouhou stopáž utekl jak voda a vůbec mi nevadilo trošku víc 'citových keců' než bylo v předešlých dílech. Jo a L. Seydoux taky do rostla do krásy 👍 ()

Marius_ss

Oni to fakt spravili.... Posledná "Craigovka" si drží vysoký štandard, podobne ako jej predchodca - Spectre. Skvelú prácu tu odvádza (ako inak) fenomenálny Hans Zimmer, ktorý tentokrát neponúka až tak výrazný, epický soundtrack ako by som rád, no na druhej strane... je to rafinované, elegantné... a tam kde to má byť úderné, to veru udrie tak ako má. Veľké plus filmu je Ana de Armas, ktorá je jedna z najsexy Bondgirl (?) celej histórie, no žiaľ je tu veľmi krátko a navyše je (záhadne) odolná voči Bondovmu šarmu (kto by to bol čakal v dnešnej dobe). Celkovo tu úplne vymizla ta aura "Bond - ženský zvodca". V tomto konkrétnom filme som ochotný to prehliadnuť, nakoľko tu Bond už má svoju životnú lásku (a nie len ju), no dúfam, že toto nám byť len výnimka, a nie nový štandard, nad ktorým budú feministky krochkať blahom. Akcia je na pohľad fajn, no mohla by byť prepracovanejšia a choreograficky lepšie zvládnutá. Legendárne trio "M", "Q" a Moneypenny je skvelé ako vždy, aj keď posledná menovaná veľa času nedostala. No a čo sa týka najkontroverznejšej postavy - novej "007", tá bola síce lepšie ako som čakal (ale že som mal tie očakávania riadne nízko), no aj tak bola tak trochu otravná, nie príliš sympatická a povedal by som, že aj zbytočná. Oveľa viac by tu fungoval agent - muž súperiaci s Bondom o post 007čky (koniec-koncov, krásny príklad sme mohli vidieť v poslednej Mission: Impossible - Fallout, kde proti sebe stáli Cavill a Cruise). Ale to by bolo asi príliš veľa mužského hormónu (v akčnom filme !!!) na dnešné zženštelé časy... A čo sa týka hlavného antagonistu... slabota. Jednak Rami Malek nepatrí k mojim obľúbencom a jednak ako hlavný záporák nemal potrebnú charizmu, brutalitu, neohrozenosť, inteligenciu... skrátka nič, čo by z neho robilo rovnocenného súpera nášmu agentovi 007 (myslím tomu ozajstnému 007...Bože to sú časy...). Paradoxne však Bondovi uštedril najťažší úder... MINI SPOILER (ako fanúšikovi seriálu Smallville mi ihneď napadla paralela s Clarkom Kentom, Lanou Langovou a ich podobne smutným koncom...). A tu sa už dostávam k veľkému finále, ktoré je a ostane jedno z najemocionálnejších, najpamätnejších... či už sa to niekomu bude páčiť, alebo nie. Konkuruje aj záveru "V tajnej službe jej veličenstva", z ktorého som sa tiež nejaký ten čas spamätával ;). Aj keď to teda nie je najlepšia "Craigovka", a chýba tu ten potrebný TESTOSTERÓN (momentálne nechcený v Hollywoode), je to film hodný Bonda a zakončenia jednej éry. A som veru poriadne zvedavý, ako bude vyzerať tá ďalšia, a akým smerom sa bude uberať nový Bond... ktorý sa vráti ! Zbohom Daniel ! Najlepší Bond po Sirovi Connerymu ! ()

adam9

Asi se ze mě stává konzervativec tíhnoucí k tradicím, protože k tomuto příliš emocionálnímu Bondovi mám zkrátka výhrady. Finále bylo výborné, dojalo mě, ale mám čistě problém s tím, že to je silný odklon od klasického bondovského kanónu. K éře Craiga to sedí a jistou evoluci chápu, ba ji dokonce vítám, nicméně čeho je moc... Zklamal mě mizivý prostor pro úžasnou Anu de Armas a záporák v podání Ramiho Maleka, nad jehož motivací místy zůstává rozum stát. Ono ale ten scénář, který se snaží celou pentalogii mermomocí slepit dohromady, pokulhává ve vícero oblastech. Jako celek i díky loučení s Craigem a silnému závěru to ale na lepší průměr stačí. ()

purekritik

Scenar, dialogy a tudiz vetsina postav smrdi nudou a smoucelnosti. Film je prapodivna montaz na predchozi dil, drzi se v okovech otrepanejch bondovskejch schemat a v podstate uz vykrada sam sebe. Verim, ze kdyby Fukunaga dostal volnou ruku, videli bychom jinej film. Opet, jak je dnes u podobnejch filmu zvykem, se jedna spis produkt sitej na miru konzumni spolecnosti. Klasikou se ale nestane, pac k tomu jen vysoky trzby a znacka nestaci. ()

velkyvezir

Ještě to vstřebávám. Jestli tu nechám 5*, tak že i po čase to stále vnímám jako velkolepé finále a důstojné rozloučení se s Danielem. Díky Dane za úžasnou sérii. ()

FilmysMartym

Musím říct, že moje očekávání se naplnila. Dokonalá akce, skvělé dialogy i povedené vtípky, emocionálně to byl rozhodně nejsilnější díl. I přes lehce nadprůměrnou stopáž si film držel tempo a ani mi tak dlouhý nepřišel. Ačkoli nejsem největším fanouškem Billie Eilish, soundtrack se povedl a překvapilo mě, jak moc k Bondovi sedl. Osobně je pro mě hned za Skyfallem. 85% ()

hefoo

Daniel Craig - najlepší Bond všetkých čias. Koniec ma trocha naštval ale plus zato, že si to dovolili. ()

kenkaku

Nevím jestli to bylo rozpoložením (před filmem 25 minut reklam na sračky, jakmile se zhaslo spustil debatní klub idiotů o řadu níž a vedle mě dostal někdo záchvat kašle… vážně začínám kina nesnášet), nebo prostě poslední/aktuální Bondovka se tak moc snažila nebýt bondovkou, až to šlo za hranici, která se nedala tolerovat. A tím není žena-tmavá-lesba (aka víc “moderně” už to nešlo) s označením 007. První asi nejvíc šokující zjištění bylo, že polovinu filmu řešíme “nedodělky” z předchozích filmů. Jsem netušil, že Craigovi bondovky jsou seriál… opravdu, ten kdo předchozí 4 filmy neviděl, má polovinu filmu v ději guláš. Teprve ta druhá polovina (od představení Mathilde) si jede film “sám za sebe” a co je nejhorší, není to “pravověrná bondovka” ani omylem. Těch “poprvé” je tady až moc a závěr vše jen potvrdil. Pokud bych bral pětici filmů s Danielem Craigem za osamocený blok filmů “inspirovaných postavou Jamese Bonda”, šlo by o celkem solidní sérii s ucelenou myšelenkou. Ale jako něco co má zapadnout do více než 50 let starého fenoménu, udělal No time to die největší paseku ze všech. Jsem opravdu zvědav jak se za pár let z tohohle bondovka #26 vykroutí. ()

Hledá se režisér příštího Bonda

Hledá se režisér příštího Bonda

27.08.2024

Dalo by se čekat, že touto dobou už budeme mít dávno mnohem jasněji o tom, kam bude směřovat legendární akční franšíza. Od premiéry poslední bondovky Není čas zemřít už uplynulo téměř pět let a… (více)

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

19.03.2024

Hollywoodem občas kolují fámy, které nejsou nikým potvrzené, ale mluví o nich tolik lidí, že se považují takřka za pravdu. Nejinak je tomu při šíření skazek o tom, kdo by si měl zahrát příštího… (více)

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě