Gangsterský boss Alexander Coates (Steven Seagal) sa chystá odísť na odpočinok a opustiť svoje impérium vybudované vo veľkomestskom podsvetí. Keď sa ale v meste objaví nový konkurent Ice Man (Ving Rhames), musí sa Alexander rozhodnúť, či prenechá moc nad impériom Ice Manovi, alebo znovu zabojuje o všetko, čo počas svojej kariéry vybudoval. Alexander dlho neváha a s pomocou svojho dávneho priateľa Jimmyho Peanutsa (Danny Trejo) a zabijaka Romana Hursta (Bren Foster) sa púšťa do záchrany starej hierarchie podsvetia – hierarchie, v ktorej Alexander vládne pevnou rukou. (TV JOJ)

Marsik

Uf, uff, uuufff. Po hodině jsem to vypnul, to se nedalo. Naprosto nelogické, chaotické, přihlouplé. Dlouho jsem pořádně nevěděl, o co tam vlastně jde a kdo s kým peče. Nejpříjemnější postava byl pro mě Steven, ale zejména Ving s jeho pobočníky mi lezli na nervy. No dobře, zkusím dokoukat poslední třetinu. Zatím je to za 40% ()

Malarkey

Tak jsem jako doufal, že se Seagal trošku oklepe a začne natáčet alespoň ucházející béčka. Jenže on se celej film promenáduje v černých brýlích obarvenej na černo tak, že černější vlasy by už mohl mít snad jen havran, kdyby byl člověkem. Je hrozně chytrej, důležitej a já se divím, že mu tohle ještě někdo vůbec dokáže žrát. Jediný plus filmu je Danny Trejo, kterého alespoň v podobném filmu očekávám a docela mě rozesmálo jeho představení coby mexického kněze. On se z těhle rolí prostě nevymámí. Standardní akční žumpa. Sice ne takový dno, jako jiný odpadový Seagalovky, ale překvapení to není. ()

DEXTER099

No tak opět po letech upravuju svoje hodnocení. Jasně , neni to kdoví jakej film, ale když se na to kouknete optikou všech Seagalových filmu a to hlavně těch nejnovějších tak tenhle vyznívá o dost lépe. A samozřejmě musíte myslet na to, že je to prostě béčko a ne nějaká áčková produkce. Tady ale je docela dobrej příběh, bitky taky ujdou a herecký obsazení je kvalitní. Dost tomu pomáhá i to, že i zde jako v některých jiných filmech tu je Steven ne vyloženě jako doplněk a někdo kdo je na plakátu na upoutání pozornosti, ale prostě tam jen pořád on. Takže kolem a kolem bych celkově řekl, že budu hodnej a celkově 70 % a tři hvězdy ()

verbal odpad!

Vážně mi to nejde na rozum. Za porážkovou svini, předstírající s bandou klaunů Ajkiddo, by nejeden ředitel cirkusu vyplajznul majlant, tak proč se Štefan neustále ponižuje před kamerou? Pork for execution opět dokonale naplňuje Pištův septikový standard posledních let. S xichtem koženějším než jeho XXXXXL bunda se funivě potácí mezi záběry a tu a tam se těžce převalí na nějakého statistu, aniž by se hnul z místa. Abychom si užili i trochu toho opravdového baletu, najmul si za orál do té katastrofy nějakého vytepleného jelimana, co umí dát nohy do tři čtvrtě na tři, a tak s rukama rozmlácenýma kladivem ukope za sto minut víc, než Farzekašovi pro Telekom. O prudce sofistikovaném scénáři se raději rozepisovat nebudu, mohl bych se totiž úchylit k přísně logickému a nechutně naturalistickému popisu děr zfetovaných štětek. Šup s tím do hajzlu! ()

SeBig

Celý je to strašne zamotaný, všichni tam mění strany jak ponožky a já se vtom chvílema přestal orientovat. Průběh filmu mě dost nudil, už jsem si řikal že tomu napařím dvě hvězdy a kašlu nato. Ale konec to zachránil.. jako v každým akční filmu kde hlavně akce a napětí je v poslední dvacetiminutovce tak tady to tak přesne je. Libili se mi chvaty Brena Fostera, který všechny ve filmu zkopal. Seagal a Rhames mě vubec nezaujali v tomhle filmu. Akce tam je ale spíš jen na konci. Fighty to samý..příběh je zamotaný a já ho ani moc nepochopil abych řekl pravdu. Chvalím soundtrack. madrfakr.. ()

• Film se natáčel v Aalbuquerque v Nové Mexiku. (rafix)