Posádka hvězdné lodi U.S.S. Enterprise zkoumá nejvzdálenější kouty a nezmapovaná místa vesmíru. A zde se setkávají s novým, záhadným nepřítelem, který je i celou Federaci vystaví těžké zkoušce. (Cinemart)

Diskuze

konvicce

to bych to musel napřed vztáhnout sám na sebe, logicky.

a to víš, že i vtipný stěr musí mít alespoň nějakou logiku, jinak se mu budeš smát asi sám? imaginární kamarády v to nepočítaje

na příspěvěk reagoval konvicce

konvicce

potřebu uměle si navyšovat ego mají jedinci trpící nízkým sebevědomím. to se pak v praxi může paradoxně projevovat pózou arogantního vejrostka, jakou předvádíš třeba právě teď ty. snažíš se o svém (nepochybně oprávněně) vysokém sebevědomí přesvědčit své okolí a kdybys měl naději, že se to podaří, přesvědčil bys tím nazpět i sám sebe. ne že bych chtěl mluvit za tebe ;) leda za tvé zmučené sebelítostivé podvědomí.

na příspěvěk reagoval konvicce, konvicce

konvicce

zamysli se, docente. co jen může být důvodem, že to Prometheus pochopil ne jako parodii, ale jako sebeironii? :) možná že ses prostě nechtíc dokonale vystihl. možná že tropení hysterických scén lidi chápou jako ukázkový symptom přišlápnutého ega. nebo možná že tě tu má každý prostě za pitomce a neřeší, co žvaníš. ale ty teorie se navzájem nevylučují, takže možná že je na každé trocha pravdy.

na příspěvěk reagoval konvicce, konvicce

vBaker

každá věc, kterou pochopí jen zasvěcení, zákonitě rozlítí část těch nezasvěcených. přinejmenším tu část, která se vyznačuje velkým egem. takoví lidé těžko snášejí, když v něčem nemají rovnocennou účast jako ostatní. chtějí být první ve frontě na všechno. a přesně takoví jsou i ti, kteří tu nadávají na easter eggy ve Star Treku. prostě nemohou ustát představu, že se někdo vyzná lépe, než oni, a tím pádem má z filmu bohatší zážitek, než oni. věc ega. nic složitějšího bych za tím nehledal.

konvicce (hodnocení, recenze)

Ještě má někdo podezření, že startreku rozumí víc než já?! V tom případě bych vás chtěl upozornit, ať si svoje ego narvete zpět do vaší prdele, protož nikdo nerozumí star treku tak dobře jako já, je to tam samej easter egg a vy jen ze závisti, že z toho nemáte tak hluboké požitky a další dějové interpretace, to tady hejtujete. A brzděte to svoje ego nikdo na to není zvědavej, prostě se s tím smiřte, že tomu já rozumím nejlíp.

na příspěvěk reagoval vBaker

Camulator

jelikož očividně tenhle geniální easteregg ve scifi nechápeš, nemá cenu se s tebou o tom bavit, prostě mi závidíš, že do scifi vidím hlouběji než ty a odnáším si tak z toho velmi bohaté zážitky a interpretace. Přestaň mi rvát svoje ego do ksichtu, předem ho alespoň příště obleč a zadav se svým nesouhlasem. HA HA HA HA

na příspěvěk reagoval Camulator

Prometheus69

to je přece easteregg XD si to vole nepochopil fuj tvoje ego, já ztoho budu mít daleko bohatší zážitek, než ty, heč a zadav se svým nesouhlasením! H A HA HA!

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

Jako kdyby se to tak vášnivě neřešilo na internetu, tak si toho snad ani nevšimnu. Náslilný to rozhodně neni.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Rypicong

TRAAAAPNÝÝÝÝÝ!!! tak tohle mi teda vadilo rozhodně nejmíň... Upřímně jsem čekal že vynále tam bude spíš slušná obtahovač mezi Inžeňourem a Sněhulkou... to " JEeeee! Přijali mě na Akademiji my vykouzlilo na tváři hodně otrávený úšklebek.

Nepochopil jsem co na tom bylo tak pobuřující... Prostě odešel za ruku ze svou dcerou a druhým Strejdou... jestli vás tohle pobuřuje... pak jste jen banda trapných puritánů... Zato kdyby to byli dvě lesbičky.. dali by jste hvězdu navíc jen za tuhle scénu... -_-

Camulator

Rypicong

on na to někdo upozorňoval? viděl jsi postavu mávat transparentem "god loves fags", nebo si na tu dvojici někdo ukazoval prstem? a jak jsi přišel na to, že to nemá žádný smysl?

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

28.03.2024

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

12.01.2024

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

22.12.2023

Tarantino a krvavý Star Trek?

Tarantino a krvavý Star Trek?

08.12.2017

Loňská sci-fi Star Trek: Do neznáma vydělala o 120 milionů méně než její předchůdce, což v Hollywoodu obvykle znamená stopku. Chystaný čtvrtý film s posádkou Chrise Pinea se tak přestal řešit (měl v… (více)