Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pokud někomu připadá příjmení hazardního hráče a dobrodruha Chrise Quatermaina důvěrně známé nebo alespoň povědomé, pak se nemýlí. Chris je vnukem legendárního dobrodruha Allana Quatermaina. A právě od něj získá Chris stopu vedoucí do Afriky, kde je v jedné dobře ukryté jeskyni uložen dávno ztracený a zapomenutý legendární poklad Alexandra Velikého. Chris se rozhodne poklad najít a vydává se na cestu společně se svým spolehlivým pomocníkem Johnnym Fordem a svou milovanou Hope Grune. Společně musí čelit všemožným nebezpečím, z nichž to největší představuje nemilosrdný gangster Karol Lorenzo, který má na poklad také zálusk. A tak začíná závod s časem, protože pokud Lorenzo dostane poklad před nimi, už nikdy nebudou mít šanci pořádně si ho užít. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (11)

igi B. odpad!

všechny recenze uživatele

Díval jsem se na tuhle >céčkovou< pitomost čtvrt hodiny a říkal jsem si - odkud já to znám - byť jsem tenhle film zcela jistě nikdy před tím neviděl! A pak mě díky kulisám napadl "Orient Expres". A bingo! Ten debil Roper musel tyhle dva filmy točit (či spíše tlačit) snad zároveň! Sračka a hnus s čudláckými patartistickými výkony, okořeněná ještě navíc ryzím nováckým dablinkem. Ideální nášup novoidům všech kategorií pro deštivé nedělní odpoledne po návratu z výletu do diskontu zn. Lidl... :-( Nasrat! ()

Brouk odpad!

všechny recenze uživatele

Aůůůůůůůůůůů, to bolelo... Quatermana já vcelku rád ale WAS IS DAS TOHLE? Nechápu.... ÁÁÁ vlastně chápu... mým Nov@kům.... jo, jo.. to je ta správná pohyblivá potrava a večer třeba dokrmit Péťou Novotným v rolničkách a navíc v strakatém kostýmku... Bravo, jen tak dál... ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Tak jsem dostal chut na poradnou sracku a reziser Mark Roper byl jasnou volbu o to vic jsem cumel kdyz jsem se na to koukal je to vskutku megamrdka a nebyli chvile abych nedostaval zachvaty smichu a k tomu se chci prave dostat po vsech tech katastrofach si Roper u mne vydobil povest nejhorsiho rezisera vsech dob a tak si asi rikate co je to za hodnoceni?! zblaznil se snad Wacoslav1?! no tak trochu jo ale mame tu prispevek na tema tak spatny film az je dobry mozna jsem nadhotnotil ale dokazu to postupne vysvetlit tak si ty tri hvezdice pekne rozeberme za prvy mam rad Grrifitha a i tady jednoznacne dominuje nikdo se na nej necape do toho pekelne hlaskuje a s prehledem si poradi se vsemi temi Bulharskymi tupci za druhy ac je to nepochybne dalsi velepicokundovina tak narozdil od tech ostatnich v podani tohoto mistra rezisera ktery byly natoceny supervazne a seriozne tu konecne vidim ochotu delat si srandu sam ze sebe a to ocenuju no a za treti uz mi totalne jeblo takze uz radsi nic psat nebudu resume vidite sami a berte to s rezervou obcas mivam zatmeni mysli tak tohle bude pravdepodobne jedno z nich... ()

AGAMENON odpad!

všechny recenze uživatele

Naše drahá Tv Nova nás má opravdu ráda, tento film je toho zářným důkazem, něco tak strašnýho aby člověk pohledal. ()

Mgb21 odpad!

všechny recenze uživatele

S klidným srdcem můžu prohlásit, že větší slátaninu jsem dlouho neviděl a doufám, že už dlouho neuvidim. Na tom filmu nebylo nic, co by se dalo aspoň trochu kladně ohodnotit. ()

Falcor odpad!

všechny recenze uživatele

Po shlédnutí dalšího bulharského filmového skvostu Marka Ropera (Orient Expres) se odvažuji tvrdit, že konečně začínám tohoto paskvilného rejžu chápat. On si ty svoje lahůdky točí jen tak z prosté radosti, že kamera běží a něco zachytává. Kamera je také na celém veledíle to nejlepší, protože při natáčení jakžtakž kmitavě fungovala (i když to rovněž není stoprocentní, možná ji jen občas někdo omylem zapnul a vypnul, náhodně natočil nějakou "dřevohru" v přírodě) a byla barevná, což k dětinskému tvůrcovu uspokojení stačí. A aby ta jeho nezbedná "filmová" dítka byla opravdu jen a jen jeho, pro jistotu je schválně točí tak, že ..... špatně, aby se to náhodou ještě někomu dalšímu nelíbilo. Musí to dělat naschvál, protože i náhodně nasnímané momentky čehokoliv, slátané dohromady čímkoliv a ozvučené jakkoliv, dávají větší smysl z jakéhokoliv úhlu pohledu a poslechu, než tato toporná tvůrčí zhovadilost. ()

Colonist odpad!

všechny recenze uživatele

Velké, blbé, nudné, trapné, dlouhé... ale dobrodružství? Vůbec ne. Film, u kterého se nebojím dát odpad, neboť si ho zaslouží. ()

Avathar odpad!

všechny recenze uživatele

Aj keď som tento film videl len "pohŕdavo" čo značí, že mi možno ušlo nejakých 10 minút, niečo tak hlúpe ma naozaj pobavilo. Je to vlastne klasický dobrodružný film. Máme tu hrdinu bez bázne a hany, jeho fešnú priateľku a bandu zlých chlapíkov, ktorí sa ženú za dávnym pokladom Alexandra Veľkého. No ako by ste to hodnotili? ()

Reklama

Reklama