Reklama

Reklama

Inteligence

(seriál)
Ukázka z filmu 18
USA, 2014, 9 h 4 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvůrci:

Michael Seitzman

Kamera:

Sidney Sidell

Hrají:

Josh Holloway, Meghan Ory, John Billingsley, P.J. Byrne, Michael Rady, Marg Helgenberger, Tomas Arana, Elden Henson, Grace Huang, Will Yun Lee, Henry Mah (více)
(další profese)

Epizody(13)

Hlavním hrdinou je Gabriel Vaughn (Josh Holloway), špičkový agent supermoderní tajné služby, jenž má v mozku implantovaný mikročip superpočítače. Společně s agentkou Riley Nealovou (Meghan Ory) musí nejprve zachránit uneseného člena CyberComu, americké jednotky na ochranu dat, pro kterou oba pracují. Dále se tito kybernetičtí policisté potýkají se sebevražednými pumovými atentátníky a zachrání dva americké novináře ze zajetí v Sýrii. (Universal Channel)

(více)

Videa (26)

Ukázka z filmu 18

Recenze (54)

kinghome

všechny recenze uživatele

Zbytečně strávených 43 minut, s tímhle seriálem jsem skončil. Špatně zreciklovanej nápad z Chucka, kterej nemá nic, co může zaujmout. Herci hrajou nepřesvědčivě a pilot byl tupej a strašně nudnej, modlil jsem se, aby to konečně skončilo. Pochybuju, že se tenhle seriál ještě nějak rozjede, protože to vypadá na pořádnej průser. Oni dokonce posrali i skvělej vypadající scénku na paintballu. Z toho se mohlo vytřískat hodně a bohužel (bohudík) se to nepovedlo a já nemusím každej tejden sedět u dalšího seriálu. ()

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Oproti spoustě ostatních jsem spokojen hlavně s tím, že se z toho nevyklubal další Chuck. Nehledal jsem v tom totiž akční komedii. Na druhou stranu musím říct, že to rozhodně mohlo být zajímavější či lepší. Na obsazení jsem se těšil, Sawyer byl vždycky docela sympaťák a i Karkulka se mi v předchozí roli zalíbila. Nakonec to nebylo špatný, jen jsem od toho čekal asi o něco víc. Nejlepší vychytávkou je Gabrielova rekonstrukce místa činu, to se mi líbí a to mě baví, škoda, že takových věcí tam není víc. Na celý projekt jsem se těšil, společně s Almost Human u mě šlo o nejočekávanější novinky. Kdybych se měl rozhodovat, který z nich si raději ponechám, tak by Intelligence nezvítězila. Uvidíme jestli se dočkáme druhé série, pokud ano, tak se na ni určitě podívám. 70 % ()

Reklama

Madsbender 

všechny recenze uživatele

Osobne si myslím, že tentoraz KevSpa trochu preháňa, ale je pravda, že sa jedná o obyčajnú tuctovú záležitosť, ktorú môžete bez problémov prehliadnuť. Scenár nie je nič extra, základný námet vcelku zaujímavý, no nič objavné - hlavne pripodobneniu s Almost Human sa Intelligence nevyhne. No práve v porovnaní s Almost Human musím dať viac - Holloway je jednoducho lepší než Urban, akcia je dynamickejšia a má tempo, a hlavne je tu nejaká väčšia dejová linka tiahnúca sa na pozadí, ktorú po pilotnom diely neuťali dementný scenáristi. Uvidíme ako ďalej, zázrak sa nekoná ale trochu prekvapivo som to prežil bez újmy. Pilot 50% ()

sir-dave 

všechny recenze uživatele

Hlavně se tady zas předhánějte kdo dříve seriál ohodnotí a pak to hodnocení i s komentářem nechá viset stejné po několik let, ikdyž bude více sérii :-) Po pilotu těžko říct, prozatím asi průměr. Jsem zvědav jakým stylem se bude seriál ubírat dál. Každopádně dvojice Ory & Holloway by to mohla utáhnout, nějaká chemie tam je :-) /// edit: Nebylo to špatné, bez problému koukatelný seriál. Chyběl tady tomu širší prostor pro nějaký výraznější děj. Linie postavy Gabriela a jeho manželky byla ukončena v prvních dílech a mohla být více rozvinutější. Poté zde byly průměrné epizodní díly, které měly jasně nalajnovaný scénář a to lepší přišlo v posledních částech. Šel bych možná i výše nebýt nudnější prostředka a podle toho zda vznikne druhá série. Ohledně srovnání s Chuckem: Jistá podobnost zde je, akorát Chuck měl vyváženější prostor pro komedii a akci. Zde moc humoru není, romantický podtext mezi hlavními postavami je jen letmý a zatím se nerozvinul. Tohle je spíše akční. (hodnocení za 1. sérii - konec) ()

erased 

všechny recenze uživatele

Ústřední téma ne nepodobné sci-fi proprietám v Almost Human nebo Continuum je v Intelligence nejen pohříchu nevyužito, ale dokonce je zde po naprosotu většinu času upozaděno na úkor sice zajímavých, ale stále tuctových případů o každodenním zachraňování světa před superkonspiracemi probíhajících po vzoru zaměnitelných epizodních krimi. Když už konečně každý díl dojde na tu jednu povinnou zmínku o transhumanismu a nebezpečí/výhodách technologického pokroku, jediné, s čím se autoři vytáhnou jsou jen stokrát slyšené nepodnětné pedantské kecy. Kdyby image seriálu zachraňovaly třeba sympatické postavy nebo chemie mezi nimi, dal by se alespoň brát jako nenáročná zábava k žehlení, kromě hlavní postavy a jejího všehovšudy dvakrát se objevivšího protějšku buď není o co stát, nebo je obsazení přímo přímo na odstřel. Nakonec sice lituju promrhaného času u seriálu, ale mnohem víc mi je líto další promarněné příležitosti, toto téma totiž na kvalitní zpracování stále marně čeká. ()

Galerie (78)

Zajímavosti (1)

  • Organizácia, ktorej Gabriel (Josh Holloway) patrí, sa volá USCC, čo je skratka pre United States Cyber ​​Command. (Martin12500)

Reklama

Reklama