Reklama

Reklama

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

  • USA Batman v Superman: Dawn of Justice (více)
Trailer 3
USA, 2016, 151 min (Special Edition: 183 min)

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks) (více)

Kamera:

Larry Fong

Hrají:

Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Gal Gadot, Kevin Costner, Scoot McNairy (více)
(další profese)

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti. (Freeman Ent.)

(více)

Diskuze

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

movieband , Ratemus

Injustice je naprostá bomba :) Jinak Raty, kdyby se alespoň ten celej film věnoval pouze konfliktu mezi Supíkem a netopejrem. Ale to né, nemá samostatnej film, ale už tam nacpe i digitálniho trolla :D  

na příspěvěk reagoval PKD

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

movieband

Já v BvS vidím znásilnění Death of Superman, Injustice, Návrat temného rytíře, trochu i Země jedna, Trinity...no hlavně bych osobně uvítal před BvS první díl Batmana kde bychom viděli počátek jeho motivace a proč nenávidí Supermana a jeho postoj proti němu by byl opodstatněný...ale to už je teď jedno.. Injustice je výborná věc

na příspěvěk reagoval Sigebert, PKD

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

PKD

Pod to bych se podepsal... Já nedávno dohrál oba díly Injustice,od premiéry BvS mám načteno trochu víc komiksů, ale asi nejvíc mi přijde, že vykradl Návrat temného rytíře, Injustice, něco málo z animáků s Ligou spravedlnosti a do toho zamíchal mytologi DC světa (Darkseid). A pravda, vznikl z toho kurevský myšmaš. Kdyby na to šli chytřej, a ukázali postavy jednotlivě, před BvS, a potom natočili tohle s spolu s Ligou, a upravili scénář a nechali jen šíleného Supermana a Darkseida nechali spát, tak by to možná i šlo. Ono i samotné Injustice je dost ujeťárna. S takovou se člověk dočkal kastrátu Návratu temného rytíře a podivného čehosi, co ztratilo koule dřív, než je vůbec mohlo mít.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Sigebert, PKD

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

SPOILER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Batmana zabili, tedy né vyloženě Batmana, ale Afflecka. Což něco svědčí o jeho egu, který je podle mně v pořádku, protože třeba takový Tom Cruis.......ne, ne, ne, ten nikdy. 

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak v př.BvS i MofS jde spíše o inspiraci několika zdroji,než o přímé adaptace. Aspoň já to tak vidím.

na příspěvěk reagoval movieband

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Tak przneni předlohy mě štve ale potom hledím na to jak se mi to líbí zda to dokážu překousnout, viz Thor Ragnarok nebo MoS, ten také zrovna není moc věrný a už vůbec ne BvS...takže tak...

na příspěvěk reagoval PKD, Sigebert

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ratemus

a nemělo by ti spíš štvát, zprznění té předlohy, než kvalitní zpracování které má herce, jiné barvy pleti než je v komiksu ? sám si polož otázku, co tě štve víc 

na příspěvěk reagoval Ratemus

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

To já bohužel nemohu. Aspoň v souč.době ne. Možná na to někdy kouknu v daleké budoucnosti,ale teď mě ten black Zod neuvěřitelně nadzvedává. Ještě,že v MofS je to tak jak je. Ještě že jsem se včera dočetl,že ten tv restart Věže bude s white Rolandem! a stejně tak i Mužem v černém. Takže se svět ještě úplně nepos....

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

No jo černý rod Zodu je sice špatná volba ale když to pomines tak seriál je to dobrý...jsem hodně zvědav na Loba ještě ve druhé řadě kterého neukázali

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Nevypadá zle. Jen škoda toho černého Zoda,který je přirozený asi jako asijská Lois. Pokud by byla,jestli už není. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

hrdygay

hrdygay (hodnocení, recenze)

tretie vyrocie najlepsieho, najepickejsieho filmu vsetkych cias od rezisera boha snydera

na příspěvěk reagoval woodsman

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

No dobře...ještě tedy mají být dva komiksové filmy Reborn což je právě od Millara a Bullock v hlavní roli a Old Guard zase od Grega Rucky (Lazarus, Gotham Central, Wonder woman) s Theron v hlavní roli...na to se také těším

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

No jo budeš si muset užít Urbana v The Boys od Ennise, taky pěkné a drsné ale Ennis se už opakuje snad ve všem, násilí bez špetky hloubky a pořádného příběhu... myslím že tam kde Ennis skončil a nejde dál pokračuje Mark Millar

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

No,stále to může vstáti jako bájný Phoenix z ashe.:) Již se to několikráte stalo,páč za tv s. s Dreddem Urbanem bych vraždil!!!

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Tak ja mluvil hlavně o filmech na seriál Swamp Thing se samozřejmě mega těším ale z těch komiksových i na další, teď sleduju Deadly Class a výborné, Titans druhá řada kde má být Deathstroke, Invincible, The Boys, ten Dredd je taky jasnej, Y Last man, zámek a klíč..no těch komiksovek je hromada

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Já mám nehorázná očekávání od toho DCU Swampyho,což je DC:) zato tr.na new Hellboye mě nazaujaly ale vůbec,což mě dosti překvapilo a u toho Spawna moc nečekám,že to vůbec vznikne,jako to mega City One,což měl býti sice tv s.,ale i tak.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Vidíš, ninja mám Ragnarok rád, mně se líbila, skvělá akce mix sci-fi a fantasy a humor...bál jsem se ale sedlo mi to...a hodně se tam umírá na můj vkus...já jsem teď hodně zvědav na Hellboye, nové X-Meny a Bloodshota příští rok a samozřejmě Spawna...prostě ne Dc a MCU věci

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

No protože,tomu tak je. I když se mi to pranic nelíbí,tak nemůžu už si s tím,co mám v comicsech za sebou a taky věkově,nemůžu hráti na o 10 let mladšího a naivnějšího,PKD.:) Dík za pochvalu,to potěší vždy.:) Co se týče série Thora,tak s 1 a 2 problém nemám,ale co mě tak hodně lidí včetně hl.poradního Marvel hlasu v osobě blízkého známého,ze kterým mám společné velkou lásku k X-menův všeobecně radilo,tak že 3 se mám vyhnouti a já neměl důvod (zvláště kvůli ději) jim z pohodlnosti,hehe,uvěřiti. Jo new Pavouk se mi určitě líbí,soudě dle komentu a hodnocení,to je jasné. Na 2 se tedy nemám důvod netěšiti.:) Mám ho za 4hv. Ale přece jenom,DC je stále na 1.místě a tak to bude. Což je jen pozn.pod čarou.:) Myšleno hl.comicsy.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Já přišel na to že mě více baví ty příběhy mimo hlavní dějovou linii jako právě Injustice, věci od Rosse, Metal, Red Son atd..no v. Artu už nevěřím nos mezi očima takže si to radši koupím originál než čekat až vydají první knihu jen aby sérii zastavili a dál nevydali nic viz Superman Země jedna..pořád ale koukám že se dá levně sehnat omnibus komplet New 52 Aquaman...

Související novinky

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce

12.07.2023

Režisér James Gunn pokračuje v obsazování svého nadcházejícího snímku Superman: Legacy, v němž si hlavní role zahrají nedávno oznámení David Corenswet a Rachel Brosnahan. Ve filmu, jenž má sloužit… (více)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama