Diskuze

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tobě se taky nelíbí nic :-) Kurva vy mě do toho kina všichni tak povzbuzujete, že asi poslechnu ťamana a mrknu se po nějakým rípku :-D Starej dobrej Wacoslav1 se vrátil!!!

na příspěvěk reagoval Ellmariachi

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel smazal svůj příspěvek.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Podľa mňa je to rozumný postup. Nech natočia film pre normálnych ľudí a potom to zostrihajú pre Američanov.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

"Víte že...
... režisér jedničky Pierre Morel byl studiem 20th Century Fox donucen k tomu, aby film přestříhal pro uvedení v amerických kinech z eRka na PG-13? Protože i tato "očesaná" verze slavila za mořem úspěch, nechal Luc Besson zbývající díly série natočit rovnou jako PG-13, neboli mládeži přístupné."

Je mi jasný, proč už Morel netočil dvojku.

J*E*A*N*N*E

J*E*A*N*N*E (hodnocení, recenze)

Zdravím...Je tu moc komentářů, nechci je všechny projíždět a zjišťovat, zda to sem už někdo vložil, ale je možné, že bude i čtyřka 96 hodin. Asi nejste moc nadšení, co? Nejste jediní, pro mne by bylo perfektní, kdyby byl jen první díl a žádný další, i když je pravda, že dvojka zase tak strašná nebyla. Byl už někdo na trojce? Dopadlo to fakt až tak moc zle? Chystám se na ni, jinak první díl miluju..Odkaz zde: http://www.kinobox.cz/clanek/9946-co-si-mysli-liam-neeson-o-tom-ze-by-natocil-dalsich-96-hodin :-)

na příspěvěk reagoval Ouwen

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Tiež nemám rád americkú agitku. Ale moslimov nemám rád oveľa viac, takže keď pár típkov posrieľa 100 turbanov. Good. Keby ich postrieľali ešte viac, možno by som dal aj 4*.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no tak v kině sem popcorn neměl a v kině docela dost lidí..........zajímavé