Diskuze

Ellmariachi

je to natočené po technickej stránke veľmi dobre... akcia je dobrá, bavila aj First person kamera a všetko, ale toto je proste nebezpečná látka na filmovanie... a bolo to natočené americky pre američanv ...a to ja nežerem. Taký Black Hawk Down sa dal natočiť výborne a bez pátosu... toto smrdí agitkou jakprase

stuntmanMIKE

Ja taky nejsem pres ty city na konci s fotkama apod. Ale sel jsem po netu a hledal si naky veci a lidi myslim povolani uznali, ze to je natocene velmi verohodne. Tak jsem dal nakonec patou. :-)

Lacike

iná doba... a nejaké Val Verde ani neexistuje... žiadne patetické fotky s kamarátmi som tam nevidel tak isto... žiadny pátos okolo záchrany Arnieho "domorodcami" ... príde mi dosť nešťastné, že si vybral práve toto na porovnanie Lacko... je to úplne niečo iné...

na příspěvěk reagoval Ellmariachi, ywo666

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

zatím čemu jsi ty dal odpad tak mě se líbilo, takže jsem ještě zvědavější :-)

(hodnocení, recenze)

Průser epických rozměrů :((((( Pokud byla dvojka o dvě třídy slabší než jednička, tak tohle je absolutní dno. Vyhněte se tomu.

na příspěvěk reagoval Lefty86, Wacoslav1

stuntmanMIKE

Ale takto patrioticky by ten film natocili v kazdej krajine aj keby to bola produkcia z Bangladeza.

Je nefer im to vycitat.

Arnie v Komande ako dokonaly US army vojak ti nevadi?

134jan134

134jan134 (hodnocení, recenze)

Pro ty co to viděli.... je to vážně tak blbé? :D Jestli má cenu na to chodit když očekávám aspoň trochu to co bylo v prvním díle.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Ellmariachi

Bez sucitu bol dobre zrezirovany film, avsak Morel mal smolu, ze mu ujo Besson dal zrezirovat tak blby scenar az to boli. A ked myslim blby, tak blby aj na bessonovske pomery.

stuntmanMIKE

Tak treba me Tatum neva (vim ze jsi to udaval jako priklad jen) Beru ho jako urcity typ herce , kterymu tu akci verim. Ale pointa je jasna a mas pravdu. Ja z nynejsich akcnich hercu nejvic muzu Walberga.  Dokonce vic nez D Johnsona nebo Diesela. Pochopitelne ne co se tyka telesny schranky tam Rock nema konkurenci.

Ale koukal jsem, ze tobe treba Na zivot a na smrt nesedlo.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, JackBurda

Ellmariachi

to jedno ci mas vyucak alebo vysokoskolsky diplom :) ... o to vobec nejde. Sme chlapi... mame radi akciu. Ja len vravim, ze v 80. 90. rokoch sa tocili ine akcne filmy... boli mozno jednoduchsie dejom, ale bola to zabava. Na nejake PG ratingy sa nehralo... Na nejakych vycesanych metrosexualnych hosanov sa nehralo tak isto... hlavny hrdinovia vyzerali ako realny chlapi a zeny v tych filmoch neboli vyumelkovane stetky... Malo to v sebe skratka testosteron a to mne v dnesnych filmoch chyba... Ked si Arnold vo vrtulniku v predatorovi zapalil cigaru tak to malo stavu... teraz beha Chaning Tatum po bielom dome a nechyta sa to proste... preto vravim, ze sme si zvykli hodnotit aj kokotiny, ktore by kedisi nemali narok (az na efekty) vysoko, pretoze je to as good as it gets... a to ma sere

na příspěvěk reagoval Ellmariachi

stuntmanMIKE

Ja to rikam takhle. Nekde v dokladech mam hozenej vyucak. Jsem jednoduchej clovek.  Takze bud me film bavi nebo ne. Vis jak...?
Pravda je ta, ze si nase  komunita, smim li to tak rict, vazi akcnich filmu natolik, ze je nejspis nadhodnocuje. Protoze i prumerna zanrovka, je proste NASE zanrovka. Pravdu asi mas, ale v nejaky mire. Treba 3 dny na zabití me vice mene az tak nebavila, takze to ma za tri.

Jinak o 5ti hvezdickovem hodnoceni netreba polemizovat. To je proste silenej prezitek, pokud jsi myslel i to, kdyz jsi mluvil o podminkach.

Ellmariachi

dobre... ja len vravim, ze hodnotime v ramci moznosti, ktore mame... tie filmy su tak biedne v poslednych rokoch, ze aj priemernej kravine dame 3-4 hviezdy... lebo ked to porovnas s tym zvyskom, tak je to lepsie... inak ale su to kraviny

na příspěvěk reagoval Ellmariachi

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

Tobě třeba souboj v casínu přišel průměrný? Ta choreografie byla super! Něco jako používal Statham v Kurýrovi.

na příspěvěk reagoval Lacike

Ouwen

Okrsok bol cisty priemer. Hlavne ked to porovnam s amaterskymi zabermi v ktorych hlavne duo predvadza skutocny parkour. Nic z toho, co bolo vo filme sa tomu ani nepriblizilo.

na příspěvěk reagoval Ouwen

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Lacike

Ja oceňujem, že v Okrsku predstavil parkour. A Bez súcitu zas spravilo z Travoltu ultra cool bad ass agenta. Tie jeho filmy majú muchy, ale vždy si nájdu nejakú silnú stránku, ktorá to kompenzuje.

ywo666

S trailerom som spokojny, obsadenie vyzera uchvatne a pokial sa im podarilo nejako zmysluplne vyrovnat so smrtou Walkera, tak verim, ze tomu dam vysoke hodnotenie.

Ouwen

Ja by som Morela az tak neprecenoval. Taken 1 jee super, ale jeho ostatne filmy maju tiez miestami dost neprehladne natocenu akciu. Skoro to vyzera, ze Taken bola v jeho filmografii stastna nahoda.

na příspěvěk reagoval ywo666, Ouwen