Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Scooby-Doo, Shaggy a společnost Záhady s.r.o. vyráží tentokrát do Chicaga, kde se duo Fred a Daphne dostalo do finále talentové soutěže. Samozřejmě, že Scooby a Shaggy mají tajný úkol. Co čert nechtěl – operní dům, odkud je televizní soutěž vysílána, má svou historii v podobě hororového fantoma. Za využití převleků se Scooby-Doo honí za stopami a protože si nikdo nesmí ničeho všimnout, je jasné, že nás čeká dobrodružství plné legrace! (HBO Europe)

(více)

Recenze (14)

janececek 

všechny recenze uživatele

Nechci nějak moc přehánět, ale .. tohle je jeden z nejlepších filmů se Scoobym-Doo (alespoň za poslední roky). Douglas Langdale dostal skvělý nápad přesunout Scoobyděj do operního domu, kde se koná velkolepá televizní soutěž. Šel na to pomalu .. zpočátku to na mě působilo trošku + zbytečně natahované a nudné, ale po nějakých deseti minutách se to pořádně rozjelo .. Zápletka je užásně vymyšlena a parádně zpracována a nanejvýš originální .. Na začátku jsem netušil, že tolik lidí bude mít ve fantómově řádění prsty. Fantom opravdu náháněl hrůzu a tím, že do filmu tvůrci strčili i nějaké písničky, film na mě působil velice příjemně .. Závěr byl skvělý .. ovšem, i přes všechna pozitiva, mám jednu obrovskou výtku... Proč, proč? .. Prooč? to zase nadabovala ta příšerná skupina, která má na svědomí i Krále skřítků? .. Je teda pravda, že dabing byl o něco povedenější než u Scooby-Doo a Upíři hudba, ale i tak mi to trhalo uši .. Tento film je opravdu povedený a kdyby ještě měl své původní české hlasy, bylo by to za plných 100% .. Bohužel .. 90% ()

Reklama

blondboss 

všechny recenze uživatele

Tento Scooby diel ma celkom pobavil. Okrem toho, že tu máme viacero zločincov, Scooby a Shaggy správne potrhlým spôsobom hláškujú a dostaneme sa aj k vzťahovým veciam. Takže vcelku komplexná epizóda, avšak videl som už aj lepšie a vtipnejšie. Preto uberiem jednu hviezdu, ale stále dosť pozerateľné. 65 % ()

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Páni moji! Tak toľko páchateľov prezlečených za toho istého galgana snáď ešte ani nebolo.... Bolo to super! Úplne ma zmiatli. Fantóm vyzeral super, trošku mi pripomínal Červenú lebku od Marvelu ale to je fuk, hlavne, že záporák vyzeral dobre. Pekná animácia, na konci trošku taká hra na city ale to je zanedbateľné. Náznak sexu? To akože ten výstrih? Žiaden náznak sexu tu nebol preboha! A kto ho tam videl, nech si vyrieši svoje neukojené záležitosti. ()

Galerie (133)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama