Constantine

USA, (2014–2015), 9 h 18 min (Minutáž: 42–44 min)

Předloha:

Jamie Delano (komiks), Garth Ennis (komiks), Alan Moore (komiks)

Hudba:

Bear McCreary

Matt Ryan, Charles Halford, Angélica Celaya, Harold Perrineau, Michael James Shaw, Jeremy Davies, Lucy Griffiths, Julian Lehmann, Leisha Hailey, Lisa Darr (více)

Constantine dokáže v ľuďoch vidieť anjelov a démonov, no jeho duša je upísaná peklu. Rozhodne sa život plný zla opustiť, no toto rozhodnutie mu nevydrží dlho. Démoni sa totiž zamerajú na dcéru jeho kamaráta Liv (Lucy Griffiths známa z True Blood) a jemu nezostáva nič iné, než sa vrátiť späť do boja.
Tvorcovia obsadili do role hlavného hrdinu Matta Ryana (Myšlienky vraha, Vikingovia) a sľubujú návrat ku koreňom komiksu. (Refresher.sk)

Diskuze

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

dragon94

Vímm, že v květnu, ale tyhle zprávy mě začínají dost srát. Teď to bylo, že Constantina už totálně zazdily, pak se objevilo, že je to kec, že je to pořád v jednání. Teď se objeví článek, který je dost nadějný, ale stále tu ve vzduchu visí květen, kdy se má definitivně rozhodnout. Mě jenom sere nejistota a čekání

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Hanyou

To, že zůstává otázkou, pokud to případné pokračování někoho ještě bude zajímat? To mohl, ale tak dá se to přehlédnout. Mě samotného by zajímalo, co je na článku pravděpodobného. A hlavně by mě zajímalo, kdy konečně budeme vědět, co bude dál.

na příspěvěk reagoval dragon94

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Konecne shlednuta posledni epizoda, a uslo to. Nejvic se mi libil ten psycho ton a konecny tease byl skvely. Rikal jsem si ze se jeste nedockame Spectrea. To by urcite bylo az v predposledni epizode. Takze u Constantine nejspis nedostane druhou serii, podle me je za pricinou blby cas, a promo kampan nebyla nejak zazivna. Ale spin-off Spectre by byl super.
Nejlepsi Epizoda: Saint of Last Resorts I
Nejlepsi zaporaci: Mnemoth & Nergal, ale Imogen, Misaki a Dr. Gaelen byli taky skveli.

Uživatel LizianShaw smazal svůj příspěvek.

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

Sakra, ale delaj to ti producenti napinavy... jestli tomu ted nedaji zelenou, tak je doufam potkaji nekonecna muka v pekle.

Uživatel movieband smazal svůj příspěvek.

Wade W.

Wade W. (hodnocení, recenze)

It won't be bad memories nipping at your heels, but the scourge of hell gunning for your soul.
And when the bell rings, then you'd best be ready, willing and able to answer with something far more deadly than a charcoal pencil.

DarkKnight

DarkKnight (hodnocení, recenze)

jh666 , Hanyou

Verdikt bude až v květnu, zatím je ticho po pěšině. Spekuluje se o přesunu na Syfy, nic okolo toho není zatím potvrzeno ani vyvráceno.

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Asi jste to tu už řešili, ale nechce se mi číst celou diskuzi. Nevíte, jak to vypadá s pokračováním?

na příspěvěk reagoval jh666

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

TammiLargo

Simtě, on hlavně nemá ani podle čeho odsuzovat, jen blbě kecá a lže, v životě mě neviděl a nemluvil se mnou. Ale nějakou image si tady musel vytvořit, aby byl za drsňáka, že jo. Panicové to tu mají jinak dost těžký. :D

TammiLargo

no jo já sem měl čest i s ní mluvit, no a řekněme že sou jednoduší lidé a pak sou lidé kteří sou totálně vylízaní

TammiLargo

můžu to dokázat ! mám svědky, mám fotky a existují i nahrávky které jasně dokazují, že sněžný muž alias Yeti skutečně existuje a žije mezi námi, jen se teď nechá řikat Kevspa

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Kevzpiča neni žena, má výslovnost a chování kanadského dřevorubce a je stejně i tak chlupatá.......všude

na příspěvěk reagoval TammiLargo

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Raketka29

Raketka29 (hodnocení, recenze)

My ženy se z hloubky srdce omlouváme za to, že nejsme vzdělané a o vše se nezajímáme dopředu. Volám po návratu k zástěře a vařečce ... jen mi prosím neříkejte, že chtějí zrušit Přátele. Bez toho bych nepřežila.

J. J. Abrams chystá reboot Constantinea

J. J. Abrams chystá reboot Constantinea

18.02.2021

Seriálový Constantine hlásí comeback

Seriálový Constantine hlásí comeback

21.03.2018

V roce 2014 se rozjel seriálový Constantine, jehož na NBC zrušili po pouhých třinácti epizodách. Sledovanost holt nebyla taková, v jakou se doufalo, hrdina s tváří Matta Ryana ale fanouškům náramně… (více)

Constantine definitivně končí

Constantine definitivně končí