Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

Diskuze

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Ale Puffíčku, my oba moc dobře víme, že označíš za vemeno režiséra jen proto, že dělá tak běžnou věc, jakože stříhá přes osu:))

na příspěvěk reagoval Lacike

vegetol.mp

Pre mna su to sracky a hlavne zanrovo uplne niekde inde. Nechapem tuto volbu rezisera. Pripomina mi to ked G.I. Joe 2 reziroval manik, ktory predtym reziroval tenecne filmy a dopadlo to tak ako to dopadlo. Na hovno.

P.S. ty by si sa mal tiez viac bavit u filmov a menej bavit zabrdanim do mna. ;-)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Můžou bejt ještě vděčný, že mají Stockwella. Filmy jako Do hlubiny nebo Turistas jsou dobře natočený filmy. Měl by ses u těch filmů víc bavit a míň hejtovat:))

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Neviem ci tu uz zaznela najdôlezitejsia sprava ohladom martial arts filmov, ale choreografiu ma na starosti Larnell Stovall, tak snad mu to to reziserske vemeno prilis nedojebe.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Van Damme oficiálně potvrzen dokonce na svém facebookovém profilu, tak na imdb.Měl by hrát mistra, ale ne Xiana samozřejmě, jeho postava by se měla jednoduše jmenovat Nuk Su Kow.

na příspěvěk reagoval Lefty86

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Na imdb pisu, ze reziruje John Stockwell - ten co reziroval In the Blood.

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Ve filmu se objeví i Gina Carano.

m.a.t.o.: počítám, že tam to jméno napsali, protože hraje tu postavu z původního filmu, ale potom může mít jiné jméno (řekněme, že je to tam předběžně)

na příspěvěk reagoval AD P, Lefty86

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Hehe, na IMDB pisu, ze Van Dammova postava sa ma volat tak isto - teda Xian Chow ... akoze podla mna ma JCVD na take meno malo sikme oci. Som zvedavy ako to bude vo filme vysvetlene :)

S.W.A.T

Pokial to vyjde, tak to je dobra sprava. Tony je na ulohy mentorov este prilis mlady a Van Damme sa do tejto polohy hodi a naviac by pekne symbolicky odovzdal zezlo mladsiemu hercovi.

Dyas

Dyas (hodnocení, recenze)

Už mě to ani nezajímá. Dokud jsem slyšel, že tam bude Bautista, Jaa a Adkins, tak to vypadalo zajímavě. Ale teď....

Lacike (hodnocení, recenze)

Este nech z toho vypadne Dave Bautista a uz nebudem mat ziadny dôvod to vidiet. Nejaky Mickey Moussi ma fakt nezaujima.